|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   presenecenje na poroki
5.5.2006 10:57:21   
tinaaja
A ste imeli kaksna presenecenja pripravljena na poroki -ohcet za partnerja? Jaz bi ful kaj nredila, pa ne vem, kaj bi zapalilo..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: presenecenje na poroki
5.5.2006 11:23:11   
srki
Pri nas je običaj, da nevesto "ukradejo", ne da bi mož za to vedel, jo nekam odpeljejo, pol, ko enkrat mož končno porajta, da ob sebi nima ženkice, jo gre pa veselo iskat-če jo seveda najdeuser posted image .

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: presenecenje na poroki
5.5.2006 12:44:28   
dulcinea
Pr nas tud nevesto ukradejo. Sam jo je treba odpeljat nekam kjer jo bodo ziher našli, ker se je že zgodilo, da jo niso našli in je mogla sama pridt nazaj. Ful sramota.

Na eno poroki pa so ženina odpeljali ven in ga s ketnami na drog privezali. Pa mislim da so mu tud hlače dol dali al neki tazga.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: presenecenje na poroki
5.5.2006 14:12:12   
Lu
tinaaja  to je pa dobra fora.user posted image

Tudi pri nas je navada da nevesto ukradejo za cca 30 minutk, ampak ponavadi ženin takoj opazi, da ni ženke. Je skoz v neposredni bližini. Ja mene že bodo pravjo. Sem vedno za kakšne lumparije.user posted image

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: presenecenje na poroki
5.5.2006 14:22:24   
koala
Midva sva pa imela presenečenje za svate. So se vsi fulč trudli avte kranclat, pol se pa je pred hišo pripeljal mercedes oldtajmer,star 50 let. So bili vsi čisto ganjeni.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: presenecenje na poroki
5.5.2006 15:21:39   
Nitka
Kaj pa kakšne trebušna plesalka, da ženinu zraven poveš, kaj je zdaj za njega "untouchable" in da edino ti mu lahko še tako zaplešeš? user posted image   No, pa za svate je tudi vse skupaj popestritev.

_____________________________

Smeh je pol zdravja, veliko se smejmo z našimi otroci!
Trenerka fitnesa za pridobitev lepega zdravega telesa.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?