|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako odstraniti madeže od plesni?
30.6.2006 12:10:54   
Olivija
Zdaj sem pobrala cunje iz koša za perilo in sem našla od naše ta mičkene novo mikico čisto plesnivo user posted image . Zaenkrat sem jo namočila v oksi (čeprav nimam dobrih izkušen, samo drugega ni pri hiši). A obstaja kaj učinkovitega?  Je pa mikica bela s potiskom, tako da se jo mogoče da prekuhati, malo me skrbi za tisti potisk.

Thx
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako odstraniti madeže od plesni?
30.6.2006 12:23:56   
BLAŽIKA
Mislim da bi jo oxy moral rešiti če ne pa probaj v stroj vlit varekino in jo operi na 60 in bo zagotovo spet bela.user posted image user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako odstraniti madeže od plesni?
30.6.2006 12:39:16   
mala maja
probala vse živo in nič ne pomaga.user posted image   Imam kar nekaj mikic od malih za v košuser posted image user posted image user posted image
Od kar se mi je to zgodilo kot zmaj stojim pri košu s perilom da ja kakšna vlažna krpa ne pade po nesreči no.


Če ti uspe se priporočam za poročilo o tem kako si odstranila plesen.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako odstraniti madeže od plesni?
30.6.2006 12:44:32   
asso
Če je zelo zelo plesnivo mislim, da ne boš spravila dol niti z najboljšim čistilom na svetu.

Če pa je le par pikic pa mislim, da jih vanish spravi dol, pa tudi varikina...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako odstraniti madeže od plesni?
30.6.2006 12:47:24   
KIRA
varikina. men drugo ni prijelo. paše to težko-.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako odstraniti madeže od plesni?
30.6.2006 13:10:31   
BLAŽIKA
Ženske ne mečite oblačilc vstran . Se dobijo barve za tkanine katere se pobarvajo v pralnem stroju in zelo dobro izpadejo, barva pa stane 900 sit. Mi smo že veliko stvari pobarvali v pralnem stroju tudi zato da osvežite barvo in so potem kot nove. Če je gor kaj potiskanega to ostane in šivi ne spremenijo barve. Probajte boste videle da je zelo zanimivo.user posted image user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako odstraniti madeže od plesni?
30.6.2006 13:16:34   
asso
Ja, samo barva ne pokrije madežev, mogoče le črna...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako odstraniti madeže od plesni?
30.6.2006 13:16:47   
mala maja
BLažka ja se lepo pobarva sam kaj a pol nej mam celo omaro plavih in črnih cunj ker nobena druga barve ne prekrije plesnivih flekov.

Jaz imam res slabe izkušnje s tem.user posted image user posted image user posted image  in tud barvanjem.user posted image

< Sporočilo je popravil mala maja -- 30.6.2006 13:17:29 >

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako odstraniti madeže od plesni?
30.6.2006 13:24:21   
BLAŽIKA
Pa saj sigurno nimate pol omar eplesnivi cot ali pač?user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako odstraniti madeže od plesni?
30.6.2006 13:25:04   
BLAŽIKA
Sicer pa boljše plave kot da jih vržete vstran vsaj za doma bodo.user posted image user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako odstraniti madeže od plesni?
30.6.2006 13:40:41   
Olivija
 
Hvala punce, je zelo flekasta, bom probala še z varekino. Če bo pa kaj uspeha, pa sporočim. Je pa res škoda, ker je od kompleta, pa še kot darilo jo je dobila.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?