|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   HOTEL DJERBA SUN V DJERBI
28.6.2006 14:49:35   
BLAŽIKA
A je bila katera že v tem hotelu djerba sun club in kakšne so izkušnje. Zraven gre tudi hčera ki bo takrat stara 18 mesecev. Zanima me kakšna je bila hrana(kaj za zajtrk, kosilo, malice ,večerjo in kaj je bilo za pit brezalkoholnega). A imajo tudi otroška ležišča?user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: HOTEL DJERBA SUN V DJERBI
28.6.2006 16:08:14   
mala maja
nisem bila še dol. mam pa znance k grejo letos četrtič. Vsako leto v drugi hotel.

Pravijo da sploh ni porblem s hrano. Sem vidla slike s potovanj. Mislim kaj te kuharji naredijo. pa tud veliko hrane  je primerne za male user posted image

edino pitna voda je problem.

< Sporočilo je popravil mala maja -- 28.6.2006 16:10:36 >

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: HOTEL DJERBA SUN V DJERBI
28.6.2006 20:01:01   
NRMM
Za hotel ne vem kako je. Pravijo pa, da je potrebno v Tuniziji tudi na djerbi odšteti eno zvezdico hotela, da je podobno našim kriterijem. Koliko vem je ta hotel 3,5 zvezdice, torej realnih 2,5. Kar pa mi je kolega za hrano rekel, da sploh ni problema, tudi za male otroke ne, vedno se kaj najde.

Za otroško posteljico se je potrebno pa zmeniti že pri rezervaciji, kajti turistična agencija uredi to, no vsaj nam je, gremo pa v hotel Vincci Djerba Resort.

lepo dopustovanje!

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: HOTEL DJERBA SUN V DJERBI
28.6.2006 23:22:10   
Nannn
Tudi mi smo razmisljali o tem hotelu a se na koncu odlocili za Penelope Beach...smo tudi razmisljali o Vincci Djerba resort ampak na koncu je padla odlocitev za ALL v Penelope...gre katera v sredini septembra tja?

LP Nannn

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: HOTEL DJERBA SUN V DJERBI
29.6.2006 9:14:06   
modrooka
Midva z user posted image  sva bila na poročnem potovanju na Djerbi v hotelu Vincci Djerba Resort****. SIjajen hotel, sijajna hrana, sijajna animacija, user posted image user posted image user posted image

Nama je bilo super. So bili pa v istem terminu nekateri v hotelu s tremi zvezdicami, pa so ful kritizirali (hotel Abir).

Poglej si tole stran: http://www.vinccitunisia.com/.

Pa prijeten dopust,
modrooka user posted image .

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: HOTEL DJERBA SUN V DJERBI
29.6.2006 12:44:57   
NRMM
IZVIRNO SPOROČILO: Nannn

Tudi mi smo razmisljali o tem hotelu a se na koncu odlocili za Penelope Beach...smo tudi razmisljali o Vincci Djerba resort ampak na koncu je padla odlocitev za ALL v Penelope...gre katera v sredini septembra tja?

LP Nannn


Tudi mi smo imeli namen it v ta penelope hotel, pa je žal AI že bil vse zaseden  user posted image user posted image in smo izbrali vinccija. Gremo pa tudi mi 15.9. na djerbo, mogoče se pa kje srečamo user posted image .

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Nannn)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: HOTEL DJERBA SUN V DJERBI
29.6.2006 23:02:29   
Nannn
NR mi imamo rezervirano od 21.09.naprej tako da mislim da se bomo glih zgresile...ampak a niso menjave ob cetrtkih?Mislim da boste vi en teden pred nami dol...

Lepoooooooo se imejte na Djerbi jaz ze kooooomaj cakam user posted image user posted image  baje so sedaj temperature ubijalske in so dosegle celo do 44 stopinj user posted image

LP Nannn

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: HOTEL DJERBA SUN V DJERBI
29.6.2006 23:15:34   
Andra
Hojla punce, mi smo ravno danes prišli iz Djerbe.
Informacije iz prve roke;
Djerba sun - letos katastrofalen. Izredno slaba hrana, klime crkujejo, ni tople vode,...
Vincci in Penelope sta zelo vredu, meni osebno se Vincci še bolj dopade (bili smo v obeh).
Kar vprašajte, če vas še kaj zanima.

(odgovor članu Nannn)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: HOTEL DJERBA SUN V DJERBI
30.6.2006 10:51:57   
Anonimen
Andra preko katere agencije ste pa šli, če smem vprašat?


(odgovor članu Andra)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: HOTEL DJERBA SUN V DJERBI
1.7.2006 9:28:45   
Andra
Mi smo šli preko Intelekte. Cenovno so zelo ugodni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: HOTEL DJERBA SUN V DJERBI
2.7.2006 9:22:30   
marcela
Mi gremo pa naslednji teden v vinci resort. Upam, da bo lepo. A je hrana  pikantna tam? Ena znanka me je namreč pred dnevi prestrašila, da opbupno. A to drži? Andra a ste šli še na kak fakultativni izlet? Mi gremo letos prvič na Djerbo.

_____________________________

Počni kar ti je volja, le poskrbi , da s svojimi dejanji ne prizadaneš drugih

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Družinsko potepanje: Lignano
photo
Lignano je italijansko letoviško mestece, primerno za enodnevni družinski izlet ali za podaljšan konec tedna. Nudi velik...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?