|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009-II.del
10.12.2008 21:27:34   
*Junona*
Sonček, kaj mi delaš lušte?user posted image user posted image user posted image Js sem pa danes bla pridna, večerjala sem sadje in jogurt. Bomo videli, kaj bo zjutraj teta tehtnica rekla.user posted image user posted image user posted image Zadnje časa je pokvarjena, nekam preveč kažeuser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 826
   RE: Aprilčice 2009-II.del
10.12.2008 22:39:21   
Blancica
evo, da vam še naš voziček pokažem...naročila sva preko ameriškega ebay-a...je občutno cenejši ;)

http://cgi.ebay.com/Maclaren-MX3-Crimson-Red-2006-Stroller-New-in-Box_W0QQitemZ280284974123QQihZ018QQcategoryZ66703QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotohosting



_____________________________

"11.4.2009 - 14.49 - Lan Tristan"

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 827
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 8:20:10   
Pat74
Dobro jutro in lep, čeprav deževen dan!

Vidim, da ste nekatere že vozičke nabavile, pa saj je najbrž res boljše sproti kupovat, če ne že zaradi samega občutka, da denarnica ni tako prazna. Jaz sem si rekla, da grem tudi naslednji teden malo po trgovinah na lov za vozičkom, če bo slučajno kakšna akcija, če ne, bom pa do februarja počakala in bom medtem kakšno malenkost, ki jo še rabimo, kupila.

(odgovor članu Blancica)
Neposredna povezava do sporočila: 828
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 8:50:28   
detelja
dobro jutro, čeprav je pri nas ful dežuser posted image  še naš user posted image  se je komaj zdaj zbudiluser posted image , če pa je tako turobno vreme pa nonstop ta dež...se mi zdi, da bomo za božička plavali ne se kepali pa sankaliuser posted image  bo moral božiček sanke zamenjat za čolnuser posted image

ja, midva sva že novembra nabavila voziček...po novem letu pa greva enkrat, da nabaviva pleničke, dude, blazinice za prsi,.....to bo tudi sigurno lep izdatek...

aja, včeraj sem šla z eno prijateljico kupovat oblačila za dojenčka (rok ima feb.)...in ona lepo zbira vse za fantka, čeprav ji na vsakem UZ povejo drug spol...kaj pa boste ve kupile npr. kaj boste otroku oblekle iz porodnišnice domov??? midva ne veva spola zato sploh ne vem kje se naj spraviva zraven hehe

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 829
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 8:54:15   
rea27
IZVIRNO SPOROČILO: Blancica

evo, da vam še naš voziček pokažem...naročila sva preko ameriškega ebay-a...je občutno cenejši ;)

http://cgi.ebay.com/Maclaren-MX3-Crimson-Red-2006-Stroller-New-in-Box_W0QQitemZ280284974123QQihZ018QQcategoryZ66703QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotohosting




glede na to da sama veliko kupujem preko ebaya - seveda le nemškega in angleškega...zakaj si pa šla na ameriškega? A veš koliko carine boš plačala? Najverjetneje toliko, da se ti cena ne bo več zdela tako ugodna - vem iz izkušenj. Namreč vsako stvar, ki jo kupiš preko luže mastno ovarinijo...toliko.


_____________________________

rea27


(odgovor članu Blancica)
Neposredna povezava do sporočila: 830
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 8:59:32   
rea27
štorkljica:a to ti je dala G bolniško na stroške službe še ali kak drugač.Ker lahko ted preverjajo iz službe ,samo ne verjmem da bi sedaj dec.kaj veliko preverjali k so tak vsi na tesnem s časom.Čene pa pokliči G in jo vprašaj ali pa se pozanimaj.Jaz bi šla če bi me moj povabil


sonček..vožnja z avtomobilom sploh malo dlje pravtako ni priporočljiva, pa če te kdo povabi ali ne..sploh če ima povečan tonus! Preberi si malo zadeve - brez zamere, seveda! Mikrotresljaji povzročajo, da se njene mišice še naprej zategujejo - zato mora verjetno tudi počivat!





_____________________________

rea27


(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 831
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 9:02:28   
april09
En dezeven jutr user posted image  Fak kok uliva, pa to ni res. Ljubljanica je fuul visoka .. In ce bo do pon takole dezevalo, ne bo glih najboljs.
Lejte to napoved http://www.pro-vreme.net/index.php?id=4 Ajme..

Pat - jaz sem pa narocila kolesa za spredaj pri buggsterju (da je pol stirikolesnik), tko da ta velike zadeve so resene user posted image  a boste ostali pri buggsterju ali bos se razmislila?

Oblacila za dojencka - prvic sem cvikala, da kaj pa ce je fantek.. Sva pocakala na UZ pri 32 tedni, da je se enkrat potrdila. Zdaj pa ne dvomim, da je puncka. Imamo ze ornk zalogo od prestolonaslednice, ampak mami si bo dala se mal duska user posted image  Cakam na razprodaje oz verjetno bomo malo ze prej izropali emporium, ker imajo imetniki kartice 30% popust 3 tedne pred razprodajami user posted image  Na izi si bom vzela vse skup. Barve - ma zdaj res ni tezko tudi unisex kupovat, je tok na razpolago. Jaz sem nasi punci tud svetlomodro in vojaske barve kupovala, ker mi je vsec. Roza pa res ni glih za fantka user posted image  

Blancica, kok pa pride ddv in carina na vozicek? cena je res ful ugodna.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 832
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 9:08:15   
lili82
Evo še javljanje od mene....

Po treh dneh blazne vročine (okrog 38,5 in navzgor), kašljanja, zgage, bolečin v pljučih in groznih glavobolov, sem mislim da preživela najhujše... Vročina se je malo pomirila, ostalo pa se bo že...

9.12. smo imeli 3D UZ - šli smo na Ptuj, k dr. Lukmanu - in bil je svetoven - mali se je sicer vztrajno skrival in držal obe rokici pred obrazom in obe nogici skupaj, ampak je dr. uspel potrdit, da dobimo apila 100% user posted image :) Daddy's pride.... Dr pa nikakor ni bil zadooljen, ker nama ni uspel posnet lepih slikic za spomin in naju je za 23. naročil še enkrat, pa je povedal, da je tisti UZ pa zastonj, oz. v sklopu prvega... Tako da vam slikice našega malega junaka pošljem takrat... Poleg je naredil še celotno MF, preveril in premeril vse organe, videli smo, da imamo celo zgornjo ustnico, dve ušesi in dve luknjici v nosku... Mali pa se je cel čas mrščil in grdo gledal, ker je ravno spal in smo ga zbudili...user posted image Prav luškan je bil za pogledat...

No, naslednji pregled pri moji gin. imava 22.12., 3D na Ptuju 23.12., pričakujemo pa 100% user posted image ...

Tako da, če katera omahuje, ali bi šla na 3d UZ - midva bi vsekakor priporočila, kjub ceni (ki pa je iz kraja v kraj različna... Pri moji stalni ginekologinji ga delajo za 42 EUR! - in midva nisva šla le zato, ker nama ona dostikrat naredi kak posnetek že tako med pregledom in nama ne bi povedala nič novega, želela pa sva slišat še eno mnenje, če je z najinim user posted image vse OK)... Nepopisen občutek je, ko tvoj mali odpre očke in pogleda točno v ekran in imaš feeling, da sta se prvič v življenju spoglegala in videla... Moj user posted image je bil še cel večer čisto stopljen.... Včeraj pa mi je prinesel TAAAAK velik šopek belih vrtnic v zahvalo - ker bom taka dobra mamica in ker že zdaj lepo skrbim za najinega user posted image ...  Vredno je, vam pravim...

LP

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 833
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 9:12:24   
Pat74
April09 ja jest se še vedno nagibam k bagsterju, ker je cenovno ugoden, pa še glede izkušenj, ki jih imamo s prejšnjimi vozički, bo po mojem najboljša izbira. Me pa zanima, kakšna je njegova višina, ker je moj možek ful velik (194), če ga bo sploh lahko vozil - saj veš, da se mu ne bo treba pretirano sklanjat.

(odgovor članu lili82)
Neposredna povezava do sporočila: 834
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 9:14:56   
Pat74
Še glede oblačilc sem hotla povedat, da mi je tokrat prav fajn, da ne bo user posted image in grem lahko mal zapravljat, čeprav nimam ne vem koliko keša - sem bolj tiste sorte mama, ki ma rada otroke lepo oblečene, zase pa bolj nerada nakupujem.

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 835
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 9:19:16   
kunda
Punce živjo,
se že doooolgo nisem oglasila. Včeraj smo imeli morfologijo ploda in vse je o.k., smo preverili vse organe in ugotovili, da imamo fantka. Jaz sem imela skoz občutek, da nosim punčko, zato sem vprašala če je ziher. Ginekolog in moj sta se samo zasmejala, ker se je zelo dobro videlo, da je fantek. Da ne omenim, kakšno slavje je bilo doma (na strani mojega ni še nobenega fantka - pet punčk, pa tudi moj oči je potihem upal na fanta - jaz imam še dve sestri).
Včeraj sva šla potem naročiti sobico (v zeleni, ne modri barvi user posted image ). Naročila sva jo pri Alplesu - Planet in sva krasno zapolnila sobico. Kar verjet nisem mogla, da mi jo bodo prišli že 22.12. zmontirati, tako da sva bila full zadovoljna (pa še 8% popust sva dobila).
Drugače pa kot rečeno vse o.k. Pikec redno brca in mislim da končno dobivam občutek, da bom res kmalu mama.
Kljub "krasnemu" vremenu se imejte lepo.

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 836
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 9:23:09   
Blancica
Ja takole je z shipingom-cena je 150 dolarjev, voziček pa 115 dolarjev, ampak ironija pri vsem tem je, da celotna cena vozička s prevozom pride 202 eura, pri nas pa je ta isti voziček 397 eur, kar je malo manj kot 200 eur razlike!! tako da se splača...odvisno kaj kopuješ, preko angleškega se tudi splača naročevati nekatere stvari, je pa seveda vse odvisno od teže proizvoda, saj glede na to obračunajo potem potne stroške ;)
Drugače pa itak je treba vse pregledat če želiš najti kaj pametnega ;)
Midva sva se že tukaj odločila za ta voziček, saj je lahek in zelo gibljiv, imajo ga v Bušiju, vendar morava dokupit še košaro za novorojenca, vzela bova kar tisto univerzalno, ki se položi na voziček (cena nekje 50 eur)
Kar se oblekic tiče...no ja, nisem si mogla kaj, da mu nebi kupila kompletek - majčico in hlačke (na majčici je napis - I Look just like dad), vzela pa sem kar 56 cm, saj se še opere in gre v sušilc, tako da bo potem tam tam user posted image  vzela mu bom body, žabice in pa kompletek za v porodnišnico, nekaj malega stvari za doma, vse ostale cunjice pa bom kupovala sproti ... se bolj splača ;)
Pa dišečo kavico za dobro jutro vam želim user posted image

_____________________________

"11.4.2009 - 14.49 - Lan Tristan"

(odgovor članu lili82)
Neposredna povezava do sporočila: 837
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 9:27:15   
sonček85
  user posted image user posted image user posted image

user posted image

PDP    IME(starost)        (št user posted image . ,št. user posted image )        PREGLEDI            SPOL


01.04.
1.metuljčica27             (št. 3 ,št. 1)                       
2.srečka82(26)            (št. 1, št . 0)            10.12 MF          user posted image   CE 
3.miška2006                
(št.2, št 1)               12.12                user posted image GO
02.04.
4.supermiška(28)         (št. 3, št. 1)            18.12UZ,23.12   user posted image    LJ
5.malcekvita                  (št. 1,št. 0)             12.12                  LJ/PO
6.ladybird01(30)         (št.  2 ,št. 0)                                        user posted image
7._malina_  (30)           ( št. 1,št. 0 )                          
03.04.
8.mojamalapikica(28)    (št. ?, št. ?)                          
9.PIruri(30)                    (št. 3 ,št. 1)                                      user posted image   PO
10.bibona   (29)                (št. 2, št. 1)                                   user posted image
11.SuzyB                            (št. ?, št. ?)
12.balbina                       
  (št. ?, št. ?)                                          SG                      
04.04.   
13.mojcaprvič                    (št. ?, št. ?)                          
14.janja*                           (št. 5 ,št. 3)             13.01           user posted image PO  
15.kataka21 (23)             (št. ?, št. ?)  
16.lili82  (26)                  (št. 1, št. 0)            22.12,23.123Duser posted image PT            
05.04. 
17.april09                         (št. 3, št. 1)            29.12              user posted image LJ
18.mala čebelica(27)      (št. 1, št. 0)                
19.Mici7(28let)               (št.  1,št. 0 )                             

20.Adelina                         (št. 3,št. 2)        
21.orhidejka                     (št.  1,št. 0)                                       MB     

06.04. /7.4
22.simonaa (29)              
(št.  1,št. 0)                              user posted image     LJ
23.bambocha (25
)           
(št.  1,št. 0)          
07.04.
24.Anonimna.                   (št.   2, št. 1)                           
25.jernejav                      (št. 1, št.   0)        16.12.   user posted image / user posted image SG-JU       
26.urnebes(36)               (št. 2, št. 1)                                      Trst
27.Artičoka                       (št. 2 ,št. 1)          07.01.                KR  
28.jakanejc                       (št.  3,št. 2 ) 
29.tia12
                          
(št.  ?,št. ?  )    
 08.04.
30.katkica007                  (št. ?, št. ?)                             
31.bineti                            (št. ?, št. ?)   
32.ninca19                    
   (št. ?, št. ?)                   
09.04.
33.Nalini                           (št. 1, št. 0)                                    MS
10.04.
34.Cveta28 (28)             (št.  1,št. 0)            09.01.,10.2      LJ
35.detelja                         (št. 2, št. 0)           06.01.             
36.linči 312                      (št. ?, št. ?)
                           
11.04.              
37.angelito (28)              (št. 1,št. 0 )                                    user posted image LJ
38.aljab                            (št. 2 ,št. 1)                                       user posted image
39.matt                             (št. 1, št. 0)       

40.kimmii (31)                 (št. 1, št. 0)                                     user posted image                                  
41.aprilcica09                   (št. 1, št. 0)           16.12               user posted image LJ
42.matcar                         
(št. 3, št. 2)                                   user posted image                         
12.04.
43.poka1                          (št. 2 ,št. 1 )                                  
44.baltazarka                   (št. ? , št. ?)                                  
45.Bojana 29                    (št. 4 ,št. 1)            11.12MF          MB
46.diti(27)                       (št. 1 ,št. 0)             12.01           user posted image CE  
13.04.
47.tink@                            (št. 1 ,št. 0 )                                  NM         
14.04.
48. vud                              (št. 2, št. 1)             19.12             SG
49.zanchy                          (št. 3, št. 2)                                user posted image                                 
50.KaTkA24                       (št. ?, št. ?)                              user posted image  
15.04.
51.mavika                         (št. 1 ,št. 0 )                                 
52.pat                                (št. 2,št. 1 )                                 
53.sobra(27)                   (št. 2, št. 0)           23.12         user posted image   LJ 
54.ninaMM  (22)
             (št. 1,št. 0)                                user posted image   LJ      
55.krfjolca (25)               (št. 2, št. 2)                                    KR   
16.04. 
56.lily32                            (št. 1 ,št. 0)
57.suzy25
                         (št. 2,št. 1)          08.01               user posted image SG      

17.04.
    
58.L & L(29)                     (št. 3,št. 2)          16.12MF,13.01user posted image KR
59.MAJLANA                      (št. ?, št. ?)                      
60.nmag  (39)                  (št. 5, št. 4)          13.01           user posted image LJ
61.*nana*                          (št. 3 ,št.1 )                                  SG
62.klavdyk                          (št.  2,št.1)                                  SG
63.Tabletka dOr                
(št. 1 ,št. 0)      
64.pikatara                        
(št. ?, št. ?)  user posted image user posted image 23.12        user posted image user posted image LJ
65.aprilko (25)                 
(št. 1 ,št. 0)          
18.04. 
66.neučakana                    (št. 1, št. 0)                                 
67.blancica (34)               (št. 1, št. 0 )         29.12             user posted image PO  
68.malapikica(36)            (št.  3 ,št. 1)         23.12             user posted image MS

69.čokoladica1                  (št. ? ,št. ?)                     
19.04.
70.uka7 (29)                     (št. 1, št. 0)                                        LJ                          
71.zupancdam (26)           (št. 5,št. 1)           17.12 MF        user posted image TRB
20.04.
72.lilica  (31)                    (št. 2, št. 1)           05.01                  LJ              
73.BrinaBA(32)                 (št. 3, št. 2)          14.01             user posted image LJ
74.Akina (25)                    (št. 1,št. 0)                                   user posted image MB        
75.tani22                           ( št. ?, št. ?)                                        

76.frutolina                        (št. 1, št. 0)          30.12.MF             

21.04. 
77.tojeto1(30)                     (št. 3, št. 2)                                   
22.04.
78.m.. tina (24)                 (št. 2, št. 0)          23.12 MF          SG
79.PikaV                              (št.3,št.1 )                          user posted image                

23.04.
80.mlavla (25)                  (št. 2, št. 1)                                    
81.NenaLena                     (št. 1 , št. 0 )         11.12.      user posted image LJ             
82.RDEČA VRTNICA           (št. 2 , št. 0)          05.01
24.04.
83.Sonček 85 user posted image (23)        (št. 1 ,št. 0)           16.12.       CE
84.kunda  (29)                  (št. 1, št. ?)                                user posted image
85.duda1                     
     (št.  3,št. 2 )            15.01        MB                     
25.04. 
86.pikaro                          (
št. 1 , št. 0)                              MS
87.Pat74  (34)                 (št. 3,št. 2)              19.01    user posted image PO
88.Patrica                          (št. ?,št. ?)
89.rmmaja                        
(št. 3,št. 2)  user posted image user posted image             Dolenjska
26.04.
90.anca(27)                       (št.  
1,št. 0)              18.12    user posted image LJ         
91.zoja B                            ( št. 4 , št. 1)             16.12MF LJ
92.olea                                (št. 1,št. 0)                               LJ
27.04.
93.štorkljica                      (št.   2,št.  1)                                 
94.barboom                       (št.  ?,št.   ? )                                  
95.zaspanka84(24)           (št. 2, št. 1)                                                                           
96.anchika                           (št. 2 ,št. 1)             31.12
97.rea27 (27)                     (št. 2,št. 0)             22.12MFNM/LJ                            
 
28.04.
98.narcisa (26)                   (št. 2,št. 1)              17.12  ZASAVJE
99.ella. (33)                        (št.1 ,št.0 )              17.12 MF      user posted image
29.04..
100.mišk (26)                       (št. 2, št. 1)            15.12MF.BREŽ
30.04.
101.*junona* (24)               (št. 3,št. 0 )            15.12.MF  CE
 1.5.                     
102.copka(28)                      (št. 2,št. ?)             18.12.MF 
xx.04
103.ančula                           (št. ?, št.  ?) 
104.vesa13                         
(št. ?, št.  ?)
105.taškica   
                       (št. 3, št. 2) user posted image user posted image                    LJ
106.Blueeyes(25)               
(št. 1, št.  0)           07.01 MF  LJ

user posted image ZANIMIVOSTI V TEM TEDNUuser posted image

11.12
Bojana29 MF
NenaLena
12.12
 Miška 2006
malcekvita
Trenutno imamo:

user posted image :17+1
user posted image :18+1
user posted image :71+2                    


TRENUTNO NAS JE: 106 nosečk 
OBJEMČKOMETER:
   8  user posted image
* avelina ,* Lupinca
,* malaMravljica
* joob ,*MALINČICA ,* Nogavica
* Nea_Teja * Tassika
**Mišika* sedaj marčevska user posted image
________________________________________________________
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
user posted image PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

user posted image DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

user posted image TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI                     DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
  NUHALNA SVETLINA      SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
 NOSEČNOST                  ŠOLA ZA STARŠE
NOSEČNIŠKI KALK.        VSE O NOSEČNOSTI
 MAMA.SI                       NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA

  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
 LINK                                 VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo

 TUKAJ                              TUKAJ
_______________________________________________________

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1     priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2        Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
Priznanje očetovstva
Kako do otroškega dodatka?
Zdravstveno zavarovanje novorojenčka



< Sporočilo je popravil sonček85 -- 11.12.2008 9:43:16 >


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 838
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 9:28:22   
april09
IZVIRNO SPOROČILO: Pat74

April09 ja jest se še vedno nagibam k bagsterju, ker je cenovno ugoden, pa še glede izkušenj, ki jih imamo s prejšnjimi vozički, bo po mojem najboljša izbira. Me pa zanima, kakšna je njegova višina, ker je moj možek ful velik (194), če ga bo sploh lahko vozil - saj veš, da se mu ne bo treba pretirano sklanjat.

jap tole pa zna bit problem... moj ima 10cm manj, pa se pritozuje. jaz ima 175, pa bi komot bil mal visji. user posted image

kunda, pol je bilo pa tako veselje kot pri nas, ko so pri mali izvedeli, da bo punca - po 4 fantih, koncno princeska user posted image  

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 839
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 9:37:59   
sonček85
junona:joj sem pozabila ,da se izogibaš sladkegauser posted image
blančica.full dober vozičekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
detelja:midva sva videla tako lep kompletek v H&M in v DNK  ,samo sedaj mislim da boma kupila kar oba in se bom potem odločila katerega bova oblekla bebiju ko bo šel domov.Je pa bele barve ,za nega pa še ne vem ker je več barv za katero se bi odločila
IZVIRNO SPOROČILO: rea27

štorkljica:a to ti je dala G bolniško na stroške službe še ali kak drugač.Ker lahko ted preverjajo iz službe ,samo ne verjmem da bi sedaj dec.kaj veliko preverjali k so tak vsi na tesnem s časom.Čene pa pokliči G in jo vprašaj ali pa se pozanimaj.Jaz bi šla če bi me moj povabil


sonček..vožnja z avtomobilom sploh malo dlje pravtako ni priporočljiva, pa če te kdo povabi ali ne..sploh če ima povečan tonus! Preberi si malo zadeve - brez zamere, seveda! Mikrotresljaji povzročajo, da se njene mišice še naprej zategujejo - zato mora verjetno tudi počivat!
pod to se pa še sama podpišem,sem spregledala glede tonusa



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 840
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 9:39:36   
Blancica
Kar se velikosti vozičkov tiče...hehehhe...ja, moj mali veliki Maclaren mx3 je ogromen, mojmu tudi super odgovarja ker je velik, zame, ki sem bolj pri tleh user posted image  pa je tudi kar ok, saj si lahko ročko spustim nižje oz. jo obrnem navzdol. meni so všeč mali vozički, samo je res, da pa potem za mojega ni praktično, saj je zanj pa premajhno...ahhh kompromisi user posted image


_____________________________

"11.4.2009 - 14.49 - Lan Tristan"

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 841
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 9:44:36   
detelja
junona tudi jaz probam, da se izognem sladkarijam, ker kg grejo expres v višave, april pa je glede tega še ful daleč...tako, da ful jem sadnje...tako, da se lahko tolažive....samo res ne vem kako bo reči "ne", tam za božička, ko bo sestra prinesla "100" vrst piškotov itd...hmmm, se bom pa sedaj bolj pazila pa si bom potem kašni piškot privoščilauser posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Blancica)
Neposredna povezava do sporočila: 842
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 9:57:56   
sonček85
no mi smo pa bili v torek pri svoji os,zdravnici za podaljšanje B preko komisije in sem danes že dobila odločbo ,podaljšano imam do 21.1user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 843
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 10:04:01   
srecka82
Jutro!

Včeraj sem imela MF in je vse O.K. Pikec je že težek 600g in premer glavice meri 58mm. Vse smo videli, tudi njegova dva mošnjičkauser posted image , tako, da je potrjeno, da bo fantek. Moja dva starša čist happy in komaj čakata na svojega prvega vnuka, pa tudi sama sem edinka in zato verjetno veselje še večje. Od mojega dragega starši pa so že dedi in babi in zato, sta tudi drugačna, kar pa ne pomeni, da nista vesela.

Jaz od opreme še nimam nič, ampak res nič. Vsi okoli mene so nekaj vraževerni skupaj z mojo mamo in pravijo, da naj počakam tja do februarja. Najbolj od vsega se mi toži kupiti previjalno mizo, za tistih par mesecev ko je bom uporabljala bo treba odšteti med 300 in 400 €, ampak je bom morala, ker si nimam od koga sposoditi. Cotke...pojma nimam katero številko bom morala kupiti...jaz sem tako leva, da je za zanoret. Voziček že imam izbran (Peg Perego skate), ta lepše cotke bom kupovala v Kans-u (tak če kam gremo) pa še to kakšno št. večjo, da bo za dlje časa, upam da jih nekaj bom tudi dobila. Flaške, dude, posteljnino, prsno črpalko bom pa kupila tik pred porodom.

Punce uživajte v tem slabem vremenuuser posted image , jutri pa grem v LJ do moje šefice...mi je kr groza, se mal bojim kake volje bo.

Caoooo

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 844
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 10:06:25   
sonček85
srečka bravo za pregled.No ko si govorila o previjalni ,nama bodo kupili previjalno komodo ,ki se jo da kadneje tudi uporabiti kot omaro in lahko daš kaj gor.Nevem odvisno od posameznika ,pa še ceneje pride.
in bravo za odličen pregled in za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu srecka82)
Neposredna povezava do sporočila: 845
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 10:08:40   
sonček85
bojana in nenalena :javita kako bo potekal pregleduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 846
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 10:12:40   
april09
IZVIRNO SPOROČILO: Blancica

Kar se velikosti vozičkov tiče...hehehhe...ja, moj mali veliki Maclaren mx3 je ogromen, mojmu tudi super odgovarja ker je velik, zame, ki sem bolj pri tleh user posted image  pa je tudi kar ok, saj si lahko ročko spustim nižje oz. jo obrnem navzdol. meni so všeč mali vozički, samo je res, da pa potem za mojega ni praktično, saj je zanj pa premajhno...ahhh kompromisi user posted image



ze res, ampak vedet moras, da ga bos ti vozila 90% casa in zato je bolje, da tebi bolj odgovarja kot njemu. user posted image  ti, na kok se pa maclaren zlozi? mojikolegici v lift ni sel user posted image  tko da sta se morala pol za drugega odlocit

(odgovor članu Blancica)
Neposredna povezava do sporočila: 847
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 10:13:08   
lananai
Blancica, kaj pa carina za voziček? Sej o tem dosti ne vem, ampak kolikor vem, se tudi to obračunava pri pošiljkah iz USA. Upam, da ne bosta tega preveč plačala...

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 848
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 10:16:30   
april09
srecka, bravo za pregled .. glede previjalne - kok casa pa mislis, da jo bos uporabljala??? user posted image user posted image user posted image  men se zdi pa to ena ornk pomembna zadeva in pri skoraj 21 mesecih je v uporabi se velikooo user posted image  za previjanje, shranjevanje plenic, cotk,.. jaz sem v rutarjo vidla svojo idelano previjalko, tako ogromnooo in bi takoj dala unih 400-500€ zanjo, ce bi imela plac user posted image  

(odgovor članu srecka82)
Neposredna povezava do sporočila: 849
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 10:18:00   
detelja
mene pa zanima kolk so vam namerili dolžino MV? meni je rekla, da nosim ful nizko...dolžina MV pa je 37,7mm...ena je spraševala dr. pušenjaka pa on pravi, da vse kar je nad 15 mm je ok...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?