|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
30.6.2006 11:59:19   
darja.grm
Pozdrav vsem novim februarčicam in starim seveda.No, jest tud še nisem bla n apregledu, ga imam šele v torek, ko bom že v edevetem tednu, vsaj po mojih računicah.Upam da se bo vse super videlo, bi se pa že moglo.user posted image Drugač pa gerlde potovanja, mi tud gremo na dolgo pot.Z možičkom sva se odločila da gremo letos na Portugalsko s kombijem, ker imamo najreno tko da spimo lahko tud not, pa se prov nič  ne bojim dogle vožnje.Saj smo šele na začetku da bi neki trpele po moje da še ne.Al kako????
Neni nikar črenih misli, te še prehitro pridejo!!!Vse je v redu.Men se tud včasih zdi da nisem tok napihnjena pol pa naslednji dan spet sem, itd.Ti sam lepo pozitivno če je blo vse o.k. pol je vse o.k.
No, uživajte v senci s hladno pijačo.

_____________________________

carpe diem

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Februarčice
1.7.2006 14:55:23   
Jelenche
pozdravljene vse skupaj

z veseljem sporočam da sem februarčicam tudi jaz pridružila.
rok naj bi imela 20.2.2007

zadnjo M sem imela na dan najine cerkvene poroke! to je bilo 13.5.2006. sedaj sem po mojih izračunih ravno začela s 7 tednom nosečnosti, sicer sem pri ginekologu že bila, saj sem bila naročena 19.6. in takrat sem tudi že vedela da sem noseča.
ginekolog je nosečnost potrdil, sicer se v 5 tednu ni videlo veliko, razen rumenjakove vreče. Naročil me je spet 5.7. sicer se mi je sprva zdelo zelo čudno zakaj tako hitro, pa sem slišala, da gre na dopust in da bi pred dopustom rad še en ultrazvok naredil, da bova poslušala  user posted image

sicer vam pa lahko povem da tipičnih težav nosečnice zaenkrat še nimam. Imam pa težavo da mi noge fejst zatekajo. Pa ne vem, je kriva nosečnost, moja teža (ki ni ravno majhna) ali pač ta vročina. Najbrž vse skupaj po malem, a ne?

v pričakovanju drugega UZ vas vse lepo pozdravljam!user posted image

(odgovor članu darja.grm)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Februarčice
2.7.2006 16:02:50   
Anonimen
čaooo februarčice! naj še sporočim, da tudi jaz jutri odpotujem na lepše user posted image ko se pa vrnemo z morja, pa imamo prvi pregled in ultrazvok user posted image user posted image user posted image komaj čakava!!! tako se nama vleče odkar sva izvedela za user posted image user posted image bom pa 7t 6d, tako da upam, da se bo kaj videlo in slišalo seveda. se mi zdi, da bolj čakava ultrazvok, kot pa počitnice user posted image samo da hitro minejo...da slišiva že enkrat našega user posted image

(odgovor članu Jelenche)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Februarčice
3.7.2006 21:39:59   
darja.grm
Ojla februarčice, končno grem jutri na pregled.Ma se je vlekolo tele tedni. Bom pa že kar v 9 tednu tko da bomo tud že kaj videli.
A je vam še kaj slabo???Men je vsak dan ampak ne sam zjutrej ampak čez cel dan, če kaj pojem mi je slabo če nič ne pojme mi je slabo.Sploh ne vem več kaj naj nardim?!user posted image Sem že kar mal sita tega in upam da kmalu izgine.
Drugač vam pa jutri javim kako in kaj?Predvsem koliko jih je pa tokratuser posted image

_____________________________

carpe diem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Februarčice
4.7.2006 9:02:35   
Anonimen
Jutro punce!

Jaz pa sem imela včeraj drugi pregled, drugi UZ in sem videla najinega dojenčka, rokice, nogice in srčka, pa kako se je premikal! user posted image  Res, noro lepo! Sem hodila mkar malo nad tlemi, ko sem šla domov! user posted image
Čez dva tedna mam pa že NS, ima moja G namreč licenco in mi jo bo kr ona naredila! Pa moj user posted image  bo šel seveda zraven in že komaj čaka! user posted image
Na dopust pa še ne grem, šele čisto na koncu julija, vam pa vsem, ki se odpreavljate želim veliko užitkov in veliko plavanja! user posted image

(odgovor članu darja.grm)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Februarčice
4.7.2006 9:25:15   
Bety
Neni!!!! Kje si??? Ali je vse OK???? Iskala sem po sporočilih, da vidim, kako se stvar odvija in nič nisem našla.....Upam, da je vse OK!!!

Srečno!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Februarčice
4.7.2006 9:30:37   
muki1
Živijo februarčice, samo preverjam, če je Bety, naša Bety, bivša oktoberka.
Če si to ti, potem iskrene čestitke za user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Bety)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Februarčice
5.7.2006 11:39:12   
biba 1
Pozdravljene!
Se vam pridružujem, ZM 17.5.06 in grejem user posted image user posted image !!!!!!!!

Pa upam, da ostaneta pri meni!

Lep dan še naprej!!!user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Februarčice
6.7.2006 7:52:21   
neni
Februarčice in Bety!

Na žalost nisem ok, včeraj mi je Reš ugotovil odmrtje. In mi takoj dal napotnico. Sem bila cel dan v bolnišnici, kjer so me čistili. Bila sem v 10t, vendar je bil plodek za 8t in brez utripa. Od zanjega uz ni nič več zrasel.
Sedaj počivam in žalujem, čutim da to rabim, da se poberem za nove boje.
Torej nisem več februarčica in tudi ne nosečka. Upam, da še kdaj bom.

Lep pozdrav in močno držim pesti za vse vas. Posebno februarja bom v mislih z vami.

lp Neni

(odgovor članu biba 1)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Februarčice
6.7.2006 9:06:14   
liva
Draga neni in ostale!
Neni- zelo, zelo sem žalostna. Žalostna zate in zame. Morda se me spomniš, tudi sama sem bila februarčica. Dva dni nazaj sem imela abrazijo in še en postopek se je končal neuspešno. Potrlo me je tako, da se na forum sploh nisem javila.
Vem, da je tvoja bolečina neizmerna, pa vseeno saj veš- UPANJE UMRE ZADNJE.Tudi nam bo uspelo in takrat bomo najsrečnejše.
Ostale pa božajte trebuščke.Brezkrbno nosečnost, februarja pa zdrave user posted image . Lp

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Februarčice
6.7.2006 11:06:57   
darja.grm
o mi je hudo za vaju, da ni uspelo.Ampak glave pokonci pa bo kmalu bolje.
Jest pa poročam, da sem bla končno na pregledu in se je pikica že konkretno vidla, srček bije velika p je za točno 9 tednov.Najbolj pa sem vesela, da nista dva, se mi je kar kamen od srca odvalil na ultrazvoku.user posted image
Biba1 tebi pa čestitke za user posted image user posted image  in čuvaj ju.Pa javi se nam kako napreduješ.


_____________________________

carpe diem

(odgovor članu liva)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Februarčice
6.7.2006 20:13:21   
Anonimen
Joj, kok sem žalostna zdej. user posted image  Punci, vem kako je to, prejšnjič sem tudi sama to doživela. user posted image  Izjokajta, meni je pomagalo.
Kako pa ste ostale, vidim da se skor nič ne javljate? Kaj slabosti? user posted image  Jaz sem se ravnokar taaaaaqkoooo najedla, grem kr mal ležat. user posted image
A je kaka februarka iz Trbovelj? user posted image

< Sporočilo je popravil hothien -- 6.7.2006 20:14:23 >

(odgovor članu darja.grm)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Februarčice
7.7.2006 9:05:18   
juorje
Živjo, nekatere smo kr mal zaspale, a ne? Pregleda sploh še nisem imela in do takrat mirno čakam in upam, da je s poko vse v redu.
Se mi zdi, da bomo več klepetale po koncu počitnic, ko bodo naši trebuščki že vidno narasli.

Zelo, zelo žal mi je za dekleti, ki sta svoja srčka izgubili. Upam, da bo za naprej vse v redu.

Seznam februarčič že obstaja? A na kakšnem drugem forumu ali kako to izgleda?

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Februarčice
7.7.2006 9:59:22   
Anonimen
Juorje, zakaj maš pa ti označeno, da si fantek? user posted image

Še niste mele prvega pregleda nekatere? Jaz mam 17. že NS, to bo že tretji pregled. Komaj čakam, greva oba z  user posted image !

(odgovor članu juorje)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Februarčice
7.7.2006 18:03:19   
juorje
Ej, Hothien, sm popravla, a bo zdej v redu? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Februarčice
8.7.2006 23:05:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: juorje

Ej, Hothien, sm popravla, a bo zdej v redu? user posted image


Super! user posted image

(odgovor članu juorje)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Februarčice
9.7.2006 18:55:45   
Anonimen
Punce, če ste za, bi naredile seznam februark, pa se jaz javim, da ga urejam. user posted image
Pofočkate se tako:
nick, PDP, in kasneje user posted image  ali user posted image

Torej seznam:

hothien, 1.2.2007

user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Februarčice
11.7.2006 7:19:42   
Anonimen
Zdej pa res ne vem kje ste punce? Nobeni se ne čveka nič? Že 3 dni? user posted image  Vse na dopustih? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Februarčice
11.7.2006 13:42:58   
juorje
juorje, pdp 7.2.07, user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Februarčice
11.7.2006 15:10:41   
Anonimen
Kako pa to, da že veš, da bo  user posted image ? Sej NS še nisi mogla met.


hothien, 1.2.2007
juorje, 7.2.07, user posted image

(odgovor članu juorje)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Februarčice
11.7.2006 20:17:34   
BTina
Zdravo februarčice!

Res smo malce lene za pisanje, verjetno bo res bolje, ko bo počitnic konec, pa tudi vročina bo takrat popustila.
Super hothien si se to spomnila. Mene prosim piši na seznam BTina, pdp 05.02.2007. Vsaj upam, da bo tako, če bo kakšen popravek ti sporočim konec tedna, saj imam v petek pregled in UZ pri G. Po eni strani komaj čakam, da ponovno vidim najino user posted image , po drugi strani pa me je malce strah, da ne bi bilo kaj narobe. Poskušam misliti pozitivno in, da je vse v najlepšem redu.

Kako se vam že kaj poznajo trebuščki? Moj je že kar zrastel in izbiram obleke, da bi ga čim bolj skrila, saj dosti ljudi sploh ne ve, da sem srečka. Midva sva povedla le ožjim sorodnikom ter v moji službi, saj delam po 4 ure.

Mejte se lepo.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Februarčice
11.7.2006 23:29:54   
Anonimen



hothien, 1.2.07
BTina, 5.2.07
juorje, 7.2.07, user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Februarčice
12.7.2006 10:48:30   
Anonimen
puuuuunceeee!!! mela sem prvi ultrazvok! videla srčka! user posted image user posted image user posted image tako da sedaj tudi mene lahko date na seznam februarčic,edino kar nisem sigurna je PDP, G mi je rekla 25.2., sama sem si izračunala 22.2., ultrazvok pa kaze 23.2.user posted image mah, saj si bo mali itak sam določil, kdaj mu bo pasalo ven pritiuser posted image user posted image user posted image

jasna81, 25.2.2007

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Februarčice
12.7.2006 12:51:34   
Anonimen
Seznam februačic user posted image

hothien, 1.2.07
BTina, 5.2.07
juorje, 7.2.07, user posted image
jasna81, 25.2.07


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Februarčice
12.7.2006 13:02:49   
hgrm
Pozdralvjene februarčice.

Mi smo se vrnili z dopusta, uživali smo v Termah Olimija, včeraj na ultrazvoku pa je srček veselo utripal najinemu drugemu sončku, upam da tako tudi ostane.
Zelo žal mi je za punce, ki so se poslovile od februarčic, sočustvujem z vami, čeprav si ne znam dobro predstavljati te bolečine !  user posted image

Slabosti!!!!1 Le kdaj se bodo končale, pri meni je najhuje popoldne in proti večeru, nič ne bruham, le želodec imam nekje v grlu, grozen občutek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?