|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečnica potrebuje pomoč
28.8.2006 10:08:23   
Teja N
Pozdravljene!
 
Najlepša hvala za vse ponujeno!
 
Žal se mi vse od carskega reza ni nič javila (14 dni) in nič ne vem, kako je z njo ali otročkom. Njen telefon je stalno izklopljen.
 
Ker me že skrbi, sem danes napisala pismo njenim, naj mi javijo, kako je z njima in ga grem zdajle oddat.
 
Ko kaj zvem, tudi o tem, kaj še potrebujejo, vam javim.
 
Še enkrat hvala hvala hvala!

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu kimba)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nosečnica potrebuje pomoč
30.8.2006 15:31:15   
andreja 07
barbara je žal pokojna verjemite vsega boi bila izredno vesela jaz jo poznam iz porodnišnice naredili so ji CR sama pa je žal v soboto preminula za rakom na pljučih,zato vsi ki imate kaj pomagajte ker si je ona to res zaslužila lahkopa me kontaktirate privat. z sinom blažem je vse ok je še na intenzivni ampak hvala bogu je z njim vse ok

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nosečnica potrebuje pomoč
30.8.2006 19:42:08   
Astrica
Tudi sama sem imela čast spoznat Barbaro... Ležali sva v sosednjih sobah v porodnišnici. Imam polno glavo besed, pa jih ne znam napisat. Zato samo - moje iskreno sožalje njeni družini.

Špela

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nosečnica potrebuje pomoč
30.8.2006 22:25:15   
Eviii
user posted image user posted image user posted image ... res žalostna zgodba... sploh nimam besed.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Astrica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nosečnica potrebuje pomoč
31.8.2006 18:51:31   
bucika
Res žalostno! Sožalje družini!user posted image

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nosečnica potrebuje pomoč
2.9.2006 11:26:27   
Anonimen
Prijateljica mi je rekla, naj si preberem to temo,....res nimam besed kaj se letos dogaja user posted image  user posted image , naši angelčki user posted image , kar izgubljajo starše user posted image , moja pikica atija, Blaž mamico user posted image ,...nimam besed, res ne!

P.s: Koliko je bila pa Barbara stara? (če kdo ve, drugače pa tako ali tako ni pomembno)

Iskreno sožalje njenim otročkom in možu.
user posted image

(odgovor članu bucika)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nosečnica potrebuje pomoč
2.9.2006 12:11:53   
Urša
Matejka, res žalostno, ja.user posted image  Imela je 28 let.user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nosečnica potrebuje pomoč
9.9.2006 12:11:48   
KIKI*
p.s.
pišem tu še enkrat.
barbara je bila moja prijateljica-ni mi povedala za raka niti da je noseča-poklicale sva se ob večerih si druga drugi pomagale iskati službo ko je ostala brez nje-en čas skupaj pri neki firmi-pomagala mi je mi svetovala...potem pa danes šok in ostala sem brez prijateljice...user posted image user posted image
Včeraj zvečer sem prišla z morja in po dolgem času 1 mesecu-malo manj pokličem prijateljico, ker je pred morjem nisem dobila na gsm-prej se pa nisva slišali tud kake 14 dni ker je cele dni delala in delala.
A na gsm se oglasi njen dedek. Mislila sem da sem se zmotila pa sem vprašala če lahko dobim Barbaro. pa reče ne, Se opravičim pa v tistem reče: "Veste Barbara nam je umrla." Punca stara 28 let!!!! Doma je pustila 6 dni staro hčerkico in 2 leti starega sinčka-umrla je 20.8. na hčerin rojstni dan. Imela je reka a ni šla k zdravniku ker ni imela časa delala je cele dni. Potem je še najhuje to da je bila 7 mesecev noseča a je otroček preživel in je v inkobatorju.
samo jokam že 1 uro

BARBARA TOLE JE ZATE:

" Če bdiš kje nad svojimi sončki vedi da te imajo radi,
pomagala jim bom, kot sem jim parkrat do zdaj.
Ne skrbi, poskrbeli bomo zanje-ti jim boš kazala pot in jim kot zvezda svetila da jim bo potsvetla in topla ."

Pogrešala te bom in hvala za vse za kar se ti nisem mogla nikoli zahvaliti!!!
Adela


_____________________________

Ničesar nikoli ne naredimo tako dobro, da ne bi mogli naslednji dan storiti še boljše.

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?