|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Okrevanje po CR
16.7.2006 22:53:11   
mucica1
Zaradi padca srčnega utripa pri mojemu fantku so me odpeljali na nujni CR, brek kakršnihkoli poprejšnjih popadkov. Samostojno sem vstala 12 ur kasneje - bolelo kot hudič. Potem pa je bilo vedno bolje in tretji dan sem že maširala naokoli brez tablet proti bolečinam. Iz porodnišnice sem odkorakala kar peš - polna energije. Nikoli potem nisem imela problemov. user posted image
Danes, ko je naš fantič star skoraj 4m se mi rana skoraj ne vidi več.
Se podpišem pod izjavo Minke Pobalinke. Tudi jaz bi takole komot rodila vsak mesecuser posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Okrevanje po CR
8.10.2006 12:48:54   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: mucica1

Zaradi padca srčnega utripa pri mojemu fantku so me odpeljali na nujni CR, brek kakršnihkoli poprejšnjih popadkov. Samostojno sem vstala 12 ur kasneje - bolelo kot hudič. Potem pa je bilo vedno bolje in tretji dan sem že maširala naokoli brez tablet proti bolečinam. Iz porodnišnice sem odkorakala kar peš - polna energije. Nikoli potem nisem imela problemov. user posted image
Danes, ko je naš fantič star skoraj 4m se mi rana skoraj ne vidi več.
Se podpišem pod izjavo Minke Pobalinke. Tudi jaz bi takole komot rodila vsak mesecuser posted image




no tkole je blo tud pr nas...poleg ostalih zapletov in preden je predraga G ugotovila,da se neki hudo narobe dogaja v mojem trebuhu me je prevzel ze ta drug G, me vrgu na mizo in reku...utripov ni, jst bom odrezal kukr bo bo, pa bom pol leps zasil...jst pa u nezavest k sem to slisala...skratka, CR v petek okol 11 zjutri, lezala se celo soboto, lacna k stirje pa mi niso hotl dat za jest ampak so se samo cudili kako morm bit tok sestradanauser posted image ..vstala prvic v soboto zjutri, bolel k hudic, ampak ko sem se shodila je blo bols...isto popoldne sem letela stuk visje k svojmu lupcijo..babe niso zastople,da ga hocm met non stop ob sebi..cez 10 dni sem sla domov SKOR brez bolecin..

Je pa sit k se mi je na rano prilepil crevesje in ce mam prebavne motnje so to res katastrofalne...drugace se mi je zdel CR enkraten in bi se rodila po tej poti...brez problema...se ulezem in je :)user posted image user posted image

(odgovor članu mucica1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Okrevanje po CR
8.10.2006 13:36:42   
Eviii
hm, tudi tle podobna zgodba. ko sm 4 dni ležala v bolnici in sm čakala, kdaj se bo začelo zares, so se končno začeli popadki, ko mi je dežurna g pri pregledu odluščila čep. en dan in ena noč popadkov na 5-6 min na koncu so naslednje jutro narekovali odhod v porodno. na začetku sm bla odprta dva prsta, po klistirju še enga več, ko so mi začeli dajat umetne popadke, se je začelo zares - popadki na par minut, jst sm se pa odpirala po pol cm na uro. maternični vrat se je počasi tanjšal, ampak ne preveč. po desetih urah so se odločli za cr, ker sm se ustavla na 4-ih cm in 3 ure ni šlo nikamor. 8 ur po operaciji so me že nagnali se stuširat in to mi ni bil problem. se je pa začelo kasneje s težavami, ki so privedle do neznosnih bolečin. staknila sem bolnišnično okužbo in me je bolelo ko user posted image . seveda tega v bolnici niso ugotovili. jaz sem vseeno vstajala (s takimi mukami, da vam ne povem). po 10-ih dneh sm šla nazaj v bolnico, ker sm mela čist trd trebuh. pa so me na živo spet odprli (tisti zunanji šiv) in je kr špricalo vn krvi, gnoja in sluzi. pol sm bla še skori dva mesca bolj boga (in dejan tudi). tko da pr meni ta teorija drži - dolgi popadki dolgo okrevanje. sicer pa ne vem, al zaradi popadkov al zaradi vnetja...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?