|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izdelava vabila
7.8.2006 9:34:09   
MajaPRO
Moj sinko bo kmalu upihnil prvo svečko. Želim izdelati vabila na rojstnodnevno zabavo, pa nimam ideje. Želela bi dodati tudi njegovo slikico. Kateri program uporabljate za obdelavo fotk? Želim izbrisati ozadje oz. ga pobeliti (da bo samo mali na sliki).
Prosim za ideje, hvala!

LP, Maja


_____________________________

Otrok stane največ na tem svetu. Tvojo ljubezen. Tvoje življenje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izdelava vabila
7.8.2006 15:02:30   
tamala83
ojla

če hočeš dodat slikico z levim gumbkom na miški klikni na sliko in izbedi opiraj, potem greš v Word in klikneš prilepi, pol pa še jo samo oblikuješ. tak sem jaz naredila. najbol enostavno. če pa hočeš videt celo vabilo, mi piši, da ti ga pošljem

_____________________________

31.08.2005 je iz neba padla zvezdica nama v naročje

(odgovor članu MajaPRO)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izdelava vabila
7.8.2006 15:05:14   
tamala83
ojoj, zdaj sem vidla, kaj hočeš naredit z sliko. to pa nimam pojma kak naredit. probaj ga slikat pred belim ozadjem, mogoče bi šlo tak, če drugače ne

_____________________________

31.08.2005 je iz neba padla zvezdica nama v naročje

(odgovor članu tamala83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izdelava vabila
7.8.2006 15:31:40   
MajaPRO
Hvala, tamala83, sem že uredila!
Brat je na netu našel program, s katerim lahko narediš super slike z okvirji, najdeš ga na www.frameshow.com
Izbrala sem okvir, vstavila sliko, na kateri kaže Vid en prstek (tako pokaže, koliko je/bo star) in preko neta poslala razvijat. Če se bo dalo, bom kar na hrbtno stran fotografije natisnila verz (vabilo), če ne, pa bom fotografijo prilepila na papir (npr. šeleshamer ali valovito lepenko), kamor bom lahko printala besedilo.

Upam, da bo dobro izpadlo, itak nimam časa za neko ful izdelovanje user posted image .



< Sporočilo je popravil puncica -- 11.8.2006 10:43:16 >


_____________________________

Otrok stane največ na tem svetu. Tvojo ljubezen. Tvoje življenje.

(odgovor članu tamala83)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Znamke
dejzi

Katere znamke krem, šamponov, olj in ostalih pripomočkov uporabljate pri negi vaših dojenčkov in otrok?

Bübchen (37%)

Nivea (27%)

Penaten (6%)

Hipp (4%)

Johnson (20%)

Babylove (5%)


Število vseh glasov: 304

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!