|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako vam uspeva.........??
8.8.2006 14:17:11   
*alja*
Saj ne vem če je ta tema za tukaj vendar se moram malo potožit da mi bo boljše!!

Sem mama prečudoviti 11 mesečni hčerkici - sama sem študentka tako kot tudi moj partner!  Financirava se sama - on dela zdaj čez počitnice preko študenta ( zasluži tako rekoč nič )! Hvala bogu da bo nekje junija zaključil z študijem in si poiskal službo ker res ne zmoremo!

Vglavnem skrbi me kako bomo pregurali to leto! Zdaj sem ji komaj nakupila oblačila za poletje in je že tukaj zima jas pa imam samo ano bundo in nič drugega ( za mojo user posted image  )! Nimam pa tudi sorodstva ki bi mi lahko posodili oblačila tako da morava res vse kupit sama!

Njegovi starši nama ne pomagajo nič ( no enkrat na mesec prinesejo kako igračo ), moja mama je pa samohranilka z 100.000 plače in imam še eno sestro ( dijakinja srednje šole )!

Res je hudo in upam da se bo v kratkem naše stanje kaj poboljšalo drugače nevem kako bomo živeli!!

Malo sem se potolažila upam da niste jezne!  Hvala!!!

< Sporočilo je popravil aljahanzel -- 8.8.2006 14:18:12 >


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako vam uspeva.........??
8.8.2006 14:28:55   
KIRA
aljahanzel, si se kar potoži, če ti je pol laže. zato smo pa tuki. user posted image jest te razumem. midva sicer nisva študenta in sva si v bistvu sama kriva za mizerijo (ker sva šla v adaptacijo in se zapufala totalno).

ampak po dežju VEDNO pride sonce in tudi vam se bo pokazalo. če ne zmoreš oblekc kupit, sem prepričana, da ti bodo tukaj souporabnice rade pomagale. ziher ima vsaka kaj, kar ne rabi več. jaz žal ne vem, kako bi ti lahko pomagala - saj imam tudi sama 2 hčeri - mlajša bo sedaj 10 mesecev in cotke še rabim, morda pa katera druga ima kaj takega, kar bi ti lahko oddala.... ??? če rabiš pomoč, kar povej.

lep pozdraček tebi in tvojemu sončku!

< Sporočilo je popravil KIRA -- 8.8.2006 14:34:01 >

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako vam uspeva.........??
8.8.2006 14:35:35   
Baby
Fino bi bilo, če poveš od kod si in kakšno št. oblačil in obutve potrebuješ. Pa ti bomo lažje pomagali!

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako vam uspeva.........??
8.8.2006 14:36:10   
sanasan
Alja, pozdravljena!

Prosim, kontaktiraj me na zs! Imam 21m hčerkico, morda ti lahko kaj pomagam...

Pozdravček tebi in tvoji princeskiuser posted image

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako vam uspeva.........??
8.8.2006 14:48:45   
klavdijas
Pošlji naslov na ZS, pa kakšno velikost nosiš ti, pa koliko je ta mala velika. Če ne drugega kakšna igrača se bo najdla.

Lp,

            Klavdija

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako vam uspeva.........??
8.8.2006 15:05:42   
*alja*
Jas sem se mislila samo potolažit in potožit ne pa prosiz ( res sem butasto napisala prvi post )!! 
Joj kako mi je zdaj nerodno!!
Res nisem navajena razlagat svojih osebnih problemov še manj pa prosit ( niti domačih nisem prosla nikoli - niti se jim nisem tožila )!!

Res hval za pomoč vendar oblačila tudi vi potrebujete zdaj pa ko boste imela več otrok! Jas ne pričakujem da jih odstopite!  Saj bomo že nekak!

Zdaj bi se najraje vdrla v zemljo tako mi je nerodno!!

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu klavdijas)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
8.8.2006 15:07:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako vam uspeva.........??
8.8.2006 15:08:47   
KIRA
alja, če bi jih rable, ti jih ne bi ponudile. če rabiš pomoč povej, naj te ni  sram. nisi edina. tud jaz sem že sprejela kako podarjeno cotko od uporabnic in sem bila še kako hvaležna (sem brezposelna). pa ima mož  reden prihodek, čeprav ne velik. vse prav pride, le da ti je laže.
jaz sem tisti, ki mi je odstopila svoje cunje zelo hvaležna, ker sem imela eno skrb manj.. user posted image user posted image user posted image user posted image
   


< Sporočilo je popravil KIRA -- 8.8.2006 15:11:16 >

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako vam uspeva.........??
8.8.2006 15:10:39   
*alja*
Sedaj nosi 80, tako da bo potrebovala 86!  Sem pa iz prekmurja!

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako vam uspeva.........??
11.8.2006 17:54:20   
Anonimen
Hoj Alja!
Sem ti pisala na ZS, pa so baje problemi. Ne vem, če si dobila moje sporočilo, zato ti pišem kar preko te teme.
Imam nekaj cunj. Sicer so za fantka, ampak mislim, da bodo pasale tudi punčki (ker so me stalno spraševali- A je punčkauser posted image ?)
Mi gremo nekje 17., 18.-ega v Prekmurje. S katerega konca pa si? Lahko ti spotoma dostavimo. Mi gremo na relaciji Sl. Bistrica-Ptuj-Ormož-Ljutomer-Razkrižje.
Javi se, če želiš.


(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako vam uspeva.........??
22.8.2006 11:44:32   
tanikaa
Alja: Sama ti sicer ne morem pomagati, ker je moj otrok star že 12 let. Oglašam se ti le zato, da ti povem, da te res ne sme biti sram situacije v kateri si se zanšla. Sprejmi pomoč, ki ti jo nesebično ponujajo rr-ovke. Kajti če ti ne bi želele pomagati, se ne bi oglasile. Bi kar preskočile tvoj post. Ampak kot vidiš, se jih je kar nekaj ustavilo in ti je pripravljenih kar veliko pomagati.

Sprejmi roko pomoči, kajti lahko pride tudi čas, ko boš ti lahko pomagala drugim.

Srečno.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?