|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Da vidim, kako se bo obneslo :-)
18.8.2006 5:09:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: soncek&luna
kerensa, ne vem, ce bos na vodi kaj prisparala... v stolpnicah gre voda po osebi in basta pa je vseen al jo kaj porabis al pa nic... lahko pa se nasvet, seveda ce peres user posted image , perilo peri cez vikend ali pa po 22. uri user posted image


Na-a. Pri nas imamo v stanovanju lasten števec za hladno in toplo vodo (toplovod) in nam porabljeno vodo v stanovanju vsak mesec posebej obračunajo po tem števcu. Moramo pa vsak mesec oddat upravniku oz. njegovi pooblaščenki kartonček s popisom števca. V juliju smo tako potrošili 4 kubike hladne in 3 kubike tople vode. Pojma nimam, a je to veliko ali ne. user posted image  Bom pa res cunje ponoči vrgla v stroj, ja. Operem pa še kakšno malenkost, ja. user posted image

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Da vidim, kako se bo obneslo :-)
18.8.2006 13:47:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

A sem še kaj pozabila? Kva še lahko "prišparam" oz. kje?


13. ČAS je denar. Namesto da visiš na netu, se uči za šolo user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Da vidim, kako se bo obneslo :-)
18.8.2006 22:28:22   
soncek&luna
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
Na-a. Pri nas imamo v stanovanju lasten števec za hladno in toplo vodo (toplovod) in nam porabljeno vodo v stanovanju vsak mesec posebej obračunajo po tem števcu


ej to je pa super... jaz bi to uvedla povsod....

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Da vidim, kako se bo obneslo :-)
22.8.2006 0:10:15   
Anonimen
"Varčevalni načrt" še sproti dopolnjujem vsak dan in ker sem videla, da vas še nekaj razmišlja o varčevanju (takšnem ali drugačnem), bom nekaj novih postavk napisala še tukaj.
01.) KAVA: do sedaj smo vedno pili Barcaffe, ki stane najmanj 160 SIT vrečka (10 dag). Znali smo jo kupiti tudi na Petrolu ali v Noč in dan, kjer je še 100 SIT dražja. Od zdaj naprej bomo lepo pili najcenejšo kavo iz Spara, ki stane 69 SIT. Za prejšnji znesek dobimo 2x ali 3x toliko.
02.) ROBČKI ZA RIT: ostajamo na Sparovih, katerih ej v paketku 80n komadov in stanejo 399 SIT. Ne vidim logike, zakaj bi kupovala Niveine ali podobne, katerih je tudi do 20 komadov manj v paketku, stanejo pa vse tja do 1.000 SIT.
03.) PLENICE: tiste ta poceni variante (Mercator, Spar, Hoffer in podobno) sem kupovala pri Janu in z njimi nisem bila zadovoljna. In tudi s Pampersom ne najbolj, pa čeprav je najdražji. Odkrila sem sredinsko varianto, ki je zame ugodna po kvaliteti, količini in ceni. V Sparu namreč dobim jumbo-pack 76-ih plenic Huggies po ceni 2.999 SIT.
04.) PIJAČE: kakor sem že rekla, bomo največ prakticirali sokove za razredčit (kupljene v Fructalovem diskontu) in taščin bezgov sirup. Kanglica 5-ih litrov sirupa je v Fructalu največ 1.000 SIT (veliko okusov na izbiro) in tega je dovolj za cel mesec. Saj če si zares žejen, je dobra tudi voda, ki te še najbolj odžeja. Poleg tega pa imamo doma skorajda vojaško zalogo čajev (res je v omarici najmanj 20 škatlic, polnih in vseh okusov in namebmnosti) in je prav fajn (in zastonj) ledeni čaj narediti doma. "Mehurčki" oz. gazirane pijače bodo samo še za nagrado.
05.) MESO: zakaj pa bi ga morali jesti vsak ljubi dan posebej? Tako daleč sicer ne bomo šli, da bi ga jedli samo bo nedeljah (kakor pred 100 leti), ampak da mora biti pa vsak dan najmanj en zrezek, pa tudi ni treba. Pa še radi imamo zelenjavo. Pa še večino dobimo zastonj.
06.) "PRISKLEDNIŠTVO": ker tašča in tast vesta za naš "varčevalni načrt", sta se po svojih željah in močeh tudi onadva nekoliko vključila vanj. Vsak vikend smo povabljeni k njim na kosilo. Torej verjetno ob vikendih sploh ne bomo kuhali (razen kakšno malenkost). Za vožnje po Ljubljani bomo lahko taščin avto uporabljali kadarkoli, ne da bi nam bilo treba plačati gorivo. Če nam bo kdaj kakšna malenkost zmanjkala ob kakšni bolj čudni uri (npr. kave ob 23-ih, za mizo pa obiski), lahko pridemo tudi k njim iskat (živijo v sosednji ulici), namesto da plačujemo dvojno ceno na Petrolu (do katerega imamo toliko kot do tašče). V skrajni sili pa lahko računamo tudi na nekaj tisočakov gotovine mesečno.

No, ko bo še kaj, bom pa dodala.

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Da vidim, kako se bo obneslo :-)
22.8.2006 7:44:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

01.) KAVA: do sedaj smo vedno pili Barcaffe, ki stane najmanj 160 SIT vrečka (10 dag). Znali smo jo kupiti tudi na Petrolu ali v Noč in dan, kjer je še 100 SIT dražja. Od zdaj naprej bomo lepo pili najcenejšo kavo iz Spara, ki stane 69 SIT. Za prejšnji znesek dobimo 2x ali 3x toliko.


No, mene pa nobeni varčevalni ukrepi ne bi pripravili, da bi se odpovedala dobri user posted image . Rajši kje drugje kaj "stisnem"... Drugače pa vso srečo pri šparanju. Še malo pa boš kot stric Skopušnikuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Da vidim, kako se bo obneslo :-)
22.8.2006 12:45:23   
Anonimen
Tista kava iz Spara za 69 SIT je čist' dobra. Sem jo že velikokrat pila. Bolj me skrbi, kaj bo z mojim preljubim instant vanilijevim kapučinom. user posted image  Tega bom pa res pogrešala. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Da vidim, kako se bo obneslo :-)
22.8.2006 12:56:06   
darjatimci
Kerensa sem ti že zadnjič hotla napisat,da sem ugotovila,da si zelo,zelo potratna glede na finančno stanje.Jaz npr. večino teh stvari,ki jih ti misliš kenslat že zdaj počnem,ampak, da bi pa kaj več zato imela ni šans,gre pa drugam.Se boš pa najbrž bolje počutila,ker boš pač šparala.In konec koncev ugotoviš,kako lahko nekatere stvari pogrešiš brez problema.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?