|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ambulanta za ljudi brez zdravstvenega zavarov...
3.9.2006 13:55:23   
Anonimen
V Ljubljani obstaja ambulanta za ljudi brez zdravstvenega zavarovanja. Če imate doma kakšna zdravila, ki jim še ni potekel rok trajanja, pa tudi stara oblačila, ki jih mislite vreči proč, jih nesite tja. Res jih bodo veseli. Vse stvari dobijo v roke resnično tisti, ki jih potrebujejo. Zadnjič sva s sestro peljali oblačila tja in so že kar pred domom stali ljudje ter prosili za oblačila za otroke.

Še naslov:




Mislejeva 3, Ljubljana, v Savskem naselju (nasproti Centra za rehabilitacijo invalidov "Soča"),
 
telefon (01) 437 91 82.
 
Baje obstaja tudi ena takšna ambulanta v Mariboru, samo je še nisem odkrila. Torej, če bi katera vedela kaj več o slednji, prosim, da sporoči.



  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ambulanta za ljudi brez zdravstvenega zav...
3.9.2006 15:49:47   
digi
Ja dajte, če je kaj takega v MB, mi javte... bom jaz tud nesla nekaj.....

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ambulanta za ljudi brez zdravstvenega zav...
3.9.2006 16:08:02   
soncece24
V mb je ambulanta na Strossmeyerjevi 15 (v prostorih karitasa). Kdaj delajo in telefonsko najdete na

http://www.vecer.si    maribor - šest stolpcev.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ambulanta za ljudi brez zdravstvenega zav...
3.9.2006 19:48:13   
Urša
O,super Skutica! Hvala za naslov! Z veseljem bom kaj nesla.user posted image
Lp

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ambulanta za ljudi brez zdravstvenega zav...
3.9.2006 20:56:02   
Anonimen
Evo, kopiram iz Večera (hvala sončece!) za Maribor:

Ambulanta za osebe brez zdravstvenega zavarovanja s pripadajočo svetovalnico deluje v Strossmayerjevi 15 v Mariboru (prostori Škofijske karitas Maribor). Delovni čas je od ponedeljka do četrtka od 8. do 13. ure, zdravnik je prisoten vsako sredo in četrtek od 10. ure do 12.30, vsak drugi in tretji teden v mesecu ob sredah pa tudi od 15. do 16.30 ure. Informacije na telefonski številki 0590 80 359.

(odgovor članu Urša)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?