|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vrtec in kriza doma
7.9.2006 13:25:55   
mojca345
nalin, mene zanima koliko star je tvoj žan ?

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
7.9.2006 16:16:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojca345)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
7.9.2006 16:21:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
7.9.2006 16:23:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Grascakinja)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Vrtec in kriza doma
7.9.2006 19:12:30   
bobek05
naš mali se je po 5 dneh uvajanja kar unesel... zjutraj ga pripelje mož v vrtec okrog 7.30, počaka do zajtrka (pol urce) in gre... mali gre po zajtrku brez problema spat in spi 30-60 min, potem grejo ven in ko pridejo nazaj not imajo ob 11.30 kosilo, po kosilu gre spet spat in spi od 12h do 13.30.... (med 13.30 in 14h pa prideva ponj - no, za začetek, saj kasneje bova morala prit šele ob 15h, ob sredah celo ob 16h ker drugače ne bo šlo..)

hrana mu je očitno všeč, ker je poje ogromno, z uspavanjem nimajo problemov, s previjanjem tudi ne... jaz ga doma moram zamotit s knjigico , risanko ali igračami, da kaj poje, tam pa lepo sedi na stolčku ob mizici in proba tudi sam kaj nest v usta (največji čudež - pusti, da mu okrog vratu dajo slinček), noče pit iz svojega magičnega lončka, ampak iz kozarčka kot ostali otroci.... tu pa tam baje malo potečnari, zajokca (ampka brez solz) - bolj jezi...

upam, da nam bo zdaj zalaufalo in da ne bo večjih problemov... sicer zdaj pride vikend in vzgojiteljica pravi, da so spet malo bolj jokavi v pon. (na začetku), ampak da ni problema

p.s.: mi se od našega ne poslavljamo, ker bi se začel tak dret, da sploh ne bi mogli iz učilnice...

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Vrtec in kriza doma
8.9.2006 12:26:57   
urši*
Pri nas je pa takole.Prejšnji teden dva dni uvajanja s straši.Potem v petek sem ga pustila tam 2 uri od po 10ih, pa do pol12ih.Super, brez joka, navdušen.Tako je bilo še v ponedeljek in torek isto po dve uri, tudi brez problema.sem bla tako vesela, da je kaj.Potem pa v sredo malo joka vmes, ko sem ga pustila se ni jokal,potem v četrtek isto, pa jest tudi ni hotel.Dma pa groza-jok , spat ni hotel, skos bi mamico...
Danes  mi je že doma rekel Mamica ne vrtec...mi je blo full hudo, pa sem mu rekla, da se bo imel lepo in , da ga pridem hitro iskat.Ko sva prišla tja , se je začel full jokat, pa sm ga kr dala pomočnici in sem šla, ker je rekla., da boljše, da kr grem in se je menda jokal še malo, potem pa vse vredu, pa tudi jedel je normalno.zdaj ga bom dala pa spat, pa bomo vidli, kako bo.Ima pa super vzgojiteljice, tako, da ga mirne duše tam pustim, ker vem , da mu ne bo hudega.Ga pocartajo, pa potolažijo.
V ponedeljek , bo šel pa od 8ih pa do pol 12ih, spat bo šel pa doma.
Vsak se navadi,tam se majo fajn, veliko se naučijo, igrajo in so po moje veliko bolj prilagodljivi, kot pa mi.Prvi dan sm jokala js , namesto, da bi on...
lp

_____________________________

...na koncu bo vse dobro...če ni dobro, potem še ni konec...

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   [Brisano sporočilo]
8.9.2006 20:06:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu urši*)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Vrtec in kriza doma
8.9.2006 20:13:25   
Marogica
No vidiš, da bo, nalin.user posted image

Na koncu bo tako kot je pri našem ta starejšem, ko ga pridem ob 15. uri iskat, pa me nadere, kaj hodim tako hitro po njega, on še ne bi šel domov in bi se še igral s prijatlejčki
(sem pred nekaj dnevi nekje napisala). Počakaj, da se nauči govorituser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
8.9.2006 20:23:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Vrtec in kriza doma
8.9.2006 20:28:19   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: nalin


Eh mi starši, kompliciramo tam kjer je najmanj trebauser posted image



Ja, to bo to.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   [Brisano sporočilo]
9.9.2006 10:43:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?