|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 21:13:12   
Teja N
TONČI., poslano.

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 21:14:30   
KIRA
še nič. ju še vedno kličem, pa sta obe nedosegljivi.

a naj lusinega moža domov pošljem????

jest sem mu zdele SMS poslala, ker ga ne dobim na telefon. sem mu rekla, da če ju še do sedaj ni, naj kar gre domov. brez zveze tako dolgo čakat. a ne??? nobena se ne javi - obe sta še vedno nedosegljivi.


< Sporočilo je popravil KIRA -- 16.9.2006 21:19:10 >

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 21:17:33   
Anonimen
natkin telefon je pri meni še delal. Kerensa pa si ga je polnila. Ampak mislim, da ji baterija ni zdržala dlje kot do MS.

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 21:21:32   
KIRA
IZVIRNO SPOROČILO: raho

natkin telefon je pri meni še delal. Kerensa pa si ga je polnila. Ampak mislim, da ji baterija ni zdržala dlje kot do MS.


tle je Kerensin še delal. Luso je že klicala z mojga. Natkin pa že tle ni mel signala. user posted image user posted image user posted image čudno a ne??? ker tlele majo vsi telefoni signal.
najbrž sta že pri marogici na pici.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 21:22:04   
Barbs
Govorila z ljudmi, ki so neposredno vpleteni in, ki so veliko, veliko prispevali in ne želijo biti omenjeni.
Ni jim všeč.


Hvala Teja N, da si mi poslala ZS in da obe veva, zakaj v resnici gre.

Grdo, grdo, grdo... do kam smo ljudje pripravljeni poseči v človekovo zasebnost in dostojanstvo v imenu svoje lažne samopotrditve in občutka samozadoščenja.

Ne pričakujem nobene potrditve, da imam prav. Moje bistvo namena pomoči ni bilo v tem.

Vsem želim vse dobro.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 21:27:40   
Anonimen
barbs nehaj flancat. sama sebe poveličuješ s tem, da druge v *** (neprimerno besedi zbrisani s strani moderatorke). sram te bodi!ti maš svojo pomoč mi pa svojo, pa nehaj vse v *** (neprimerni besedi zbrisani s strani moderatorke). če maš kaj za povedat povej direktno, ne pa da žališ vse povrsti!



< Sporočilo je popravil Kerensa -- 19.9.2006 12:45:49 >

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 21:28:17   
GATA
Barbs, zdej pa jaz nič več ne razumem in štekamuser posted image . Dej prosim razloži

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 21:31:04   
Anonimen
Barbs tudi meni so že pomagali na forumu-no ne na tem, pa nisem želela ravno objave osebnih podatkov in slik, se mi je pa zdelo vseeno lepo, ker so se sami spomnili. In je bolj kot za to, da bi bila socialno ogrožena (ker nisem-vsaj zaenkrat še ne) šlo za to, da so pokazalo, da jim je mar zame. In se mi je zdelo res lepo user posted image

Glej če si ti sodelovala v kakršnikoli podobni akciji bodi na to ponosna, še vseeno pa ne rabiš pljuvat po RR-jevkah. Saj si nazadnje sama tudi že podobno počela.
Če si se stvari lotila na drugačen način kot pa punce tukaj še ne pomeni, da so kaj slabše. Kolikor mi je pa jasno, pa itak, da se slike in podobno ne bojo objavljali, ker dogodek, ki jih je doletel res ni ravno za ovekovečit user posted image .
Morda bi sama gledala malo drugače na te stvari, če bi bila kakorkoli vpletena - s strani prizadetih.
Pa ne vzemi tega kot napad, ker to ni, ampak pač povem kako stvar jaz vidim z mojimi očmi,...ki me je letos tud že marsikaj doletelo user posted image .

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 21:32:01   
feniks
 Barbs,ne razumem, če razumeš ali misliš, da se kdo duva al kaj? Ali pa nekatere zanima kje so punce in kaj se dogaja? Hvala Bogu, da so ljudje, ki ne pisnejo in ne stisnejo ko je treba, so pa tudi ljudje na katere je treba z odprto dlanjo pokazat?!

Nekaj jih je takih, katere so zelo srečne, da so lahko pomagala, pa tudi če je za koga "to malenkost"...Hej, nekateri, pa to delajo, da nimajo občutka krivde, kar dvomim, da gre v tem primeru!




_____________________________

edina stalnica v mojem življenju je sprememba

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 21:35:57   
Lusa
oČITNO IMA barbs že svoje razloge ,da to piše in je ne prehitro obsojat.

Jaz sem sicer malo jezna ,ker sem šla 3uzre prej iz službe ,po eni strani pa ju razumem.

Želim le ,da varno prispeta.Če pa še potrebujejo posteljico in stolček pa naj javijo ali pa kdo drug ,ki bi ga hotel imeti.Lahko mi pošlje na ZS.

Nočko vsem skupaj

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 21:39:29   
liju
Kaj komentiraš Barbs? Ne veš kako je dogovorjeno in ne bluzi!
Ne obremenjuj se ti s tem, kdaj bodo prispele do družine!

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 21:40:13   
LuLu
Ojla,
če imata Simobil številki, je mogoče to krivo, da sta nedosegljivi... članek iz Večera...
...Na spletni strani Simobila so objavili, da imajo zaradi napake na omrežni povezavi težave na območju Štajerske, Koroške in Prekmurja...
Baje so še kar težave.

(odgovor članu feniks)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 21:41:13   
Barbs
Skutica, Teja, ...M. in J  (ne želijo biti imenovane, ker se bojijo šikaniranja).....n vse, ki mi pišete na ZS -  ne vem, če bo tole zadostna obrazložitev ... bom citirala eno zasebno sporočilo osebe, ki je od vsega začetka zraven :
 
"Draga Barbs, kar hudo mi je, ko takole pljuvajo po tebi. Jaz te razumem, tole se je sprevrglo v en cirkus vse skupaj. Res ne razumem, zakaj je bilo treba na vsako silo it ravno danes (ko gre Kerensa iz ene nočne v drugo), zakaj je bilo treba vse obletat v enem dnevu, ko je bilo logično, da se niti pod razno ne bo izšlo, zakaj niso hotele "mojega" kombija, če je bilo toliko paketov napovedanih....sem ji tolikokrat rekla, ona pa kar po svoje. "
 
Pa tak pomp in hvalospevi...ne vem no, res ni okusno. Imam občutek, da je ušlo iz rok, pravzaprav že pred tedni. Jaz sem samo hotela pomagat ubogi družinici in mi je res hudo. Zdaj pa razmišljam, še dobro, da nimajo interneta, da jim ni treba tegale brat.. "
 

In še enkrat res HVALA za tvojo pomoč! In ne sekiraj se, ni vredno. "

 
 
 
 
In jaz? Črna ovca ? Nee, ne počutim se tako..... in ni nas malo, ki se NE počutimo tako in to me veseli.user posted image
 
nNaj se zaradi današnjega povsem zgrešenega pomena aktivnosti  poslovim z RR ?
Neeee. Še Natki 29 bom skušala pomagat. In vem, da nam bo uspelo.user posted image  Ker nisem sama.user posted image

 


_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 21:41:30   
Tiamo
nanka ima Simobil

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 21:41:45   
Anonimen
Nanka ima simobil! zato pa je jaz nisem mogla priklicati popoldan.

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 21:42:15   
Erdbeere
Punce daj nehajte se kregat, tudi Barbs mislim, da si zasluži pohvale, ker je ZELO veliko prispevala tudi ona v tej akciji. Je pa res, da ravno z glavo skozi zid ni potrebno in da se ob prav nemogoči uri hodi nekam, kjer ljudi sploh ne poznaš se mi pa tudi ne zdi ravno pametno. Zdaj mislim, da je najbolj pametno da se Nanka in Kerensa čimbolj varno pripeljeta do doma, stvari pa se magari dostavi jutri in mislim, da tudi Blažkovi domači ne bodo užaljeni, če se tako naredi.

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 21:43:51   
KIRA
JAZ SE POČUTIM OSEBNO PRIZADETA ZARADI BARBSINIH IZJAV.

hočem, da to veste. sami smo v takem položaju, da nam piska in škripa vsepovsod. bi tud men kakšna finančna  pomoč prav prišla. pa je ne želim in ne prosim, ker se bomo sami izvlekli.ampak še vedno nam ne gre tako slabo, da ne bi mogla pomagat drugim.  nekateri pa si niso sami krivi za nastalo situacijo. sploh, otroci, ki so že dovolj prizadeti s tem, da so izgubili mater. sedaj se pa blati ta akcija in s tem nas vse, ki sodelujemo .pa tud njih se blati s tem.

barbs, če imaš kaj za povedat nam povej v obraz in ne za hrbtom v ZS! vse si zaslužimo odkritost in resnico.

jaz sem se te akcije udeležila samo z enim namenom: pomagat družinici, ki je v stiski. in sem OSEBNO UŽALJENA, ker nekdo blati mojo pomoč. ne pričakujem hvale. pričakujem pa, da se dostojno obravnava ta tema in vse, ki so se nesebično udeležile. jaz pomagam kakor lahko. finančne pomoči ne morem dat, ker nima niti beliča. mam blokado računa tako da veste. sem pa dala tisto, kar imam: nekaj oblekc pa igračk za otroke. moji dve nimata tega na pretek, ampak imata še vedno več kot nekateri. in jaz želim pomagat ne pa poslušat vse mogoče žalitve.

tvoja obrazložitev še vedno nima ne repa in glave. mislim, da si zaslužim, da napišeš zakaj se ti dejansko gre in kaj je po "tvoje" narobe.

Lep pozdrav!




(odgovor članu feniks)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 21:44:21   
NiLe
Resnično upam, da sta punci OK in da sta na poti v Celje. Ko sem pred 5  minutami uspavala svojega user posted image sem imela v mislih malega Blaža, Roka in Saro ... nihče jim ne more nadomestiti mamice, njenih objemov, poljubov, toplih besed ... jim pa s  to akcijo pomagamo, da jih ne bo zeblo, da se bodo lahko igrali, da ne bodo čutili pomanjkanja ...

Hočem povedat le tole: ne razumem Barbs, ki je prav tako pripomogla k temu, da se je pomagalo družinici  - pač prek drugega foruma ... sedaj pa pljuva vsepovprek in govori o samozadoščenju in samopotrditvi nekaterih.
Haloooo? To, kar sta danes storili Kerensa in Nanika je vredno veliko. Kerensa ne bo zaradi tega spala 2 noči in 1 dan, žrtvovala je cel dan, ki bi ga lahko preživela s svojimi najdražjimi, se spočila ... ne, temu se reče nesebičnost in požrtvovalnost, tako da prosim Barbs ne govori o tem, da nekdo pričakuje za to neko odlikovanje ali kaj podobnega.

Sicer pa - preveč nas je takih, ki tako mislimo, čutimo in vemo, da smo naredili nekaj dobrega in da to ni žur, veselica, ampak hvale vredno dejanje.

Pa lahko noč.


_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu feniks)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 21:44:34   
Tiamo
uh raho, sem te za 15 sekund prehitela user posted image

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 21:48:50   
April
Kako dosti bi že bilo, če bi nekateri imeli vsaj malo cenzure v glavi in bi pomislili, predno kaj napišejo. Saj se najbrž zna svoje mnenje izrazit brez grdih nesed.
Kreganje pa res ni tukaj na mestu. Sploh ni konstruktivno. Verjamem, da vsi dobro mislimo in želimo na tak ali drugačen način pomagat. Naj nas to združuje. Pa spoštujmo razlike, ki so med nami. Saj se da na lep način povedat, če imamo v mislih kakšno boljšo rešitev. Pa enako sprejeti druga mnenja. Ne pa, da se takoj postavimo v bran. Dajte prosim malo premislit, če se splača..

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 21:51:18   
TONČI.
Kaj če bi katera poklicala Marogico, če sta že bili pri njej?

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 21:53:32   
lolipop
Zdej pa nehite trošit energijo na popolne buče. Vse, ki ste pomagale, ste naredile nekaj dobrega. In dobrota se ne meri in ne tehta. Egoti pa so in vedno bodo leteli po zraku, tisti pravi in malo manj pravi. Če veste kaj hočem rečiuser posted image . Ampak mene to en *** (neprimerna beseda zbrisana s strani moderatorke) briga. Pomemben je mali Blaž in njegova družina.

< Sporočilo je popravil Kerensa -- 19.9.2006 12:47:48 >

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 21:54:08   
KIRA
jaz sem ji že en cajt nazaj poslala ZS, pa se ne javi.



(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 21:56:22   
Erdbeere
majku milo, mene pa že ornk skrbi user posted image

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 21:57:55   
feniks
jaz samo vem, da nervozo in napadalnost povezujejo z pomankanjem ljubezni in dobrega seksa! Nasvetov pa ne bom delilauser posted image user posted image user posted image -tukaj že ne!

_____________________________

edina stalnica v mojem življenju je sprememba

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?