|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 22:00:05   
KIRA
nanka še vedno nima signala. kerensi pa zvoni sam ne dvigne. probajte jo druge tud dobit. jest sem skor ziher, da je pri marogici. oz. da je tam že opravila.
rekla je da mora do 12 prit v službo. ne vem, kako planita vse to danes k "Blažku" odpeljat, kar je danes skup pobrala. očka jo najbrž čaka, če so se tako zmenili...user posted image user posted image user posted image user posted image

tako, jest sem K. javla na GSM, da naj se javi. če se bo pa lahko pa ne vem. je ne dobim. mogoče pa so že na cilju? ampak s to zamudo najbrž ne...


< Sporočilo je popravil KIRA -- 16.9.2006 22:11:48 >

(odgovor članu feniks)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 22:03:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Erdbeere

majku milo, mene pa že ornk skrbi user posted image


Mene tudi.
Še malo pa bom mojega poslala preverjat, če se je kaj zgodilo na cesti.user posted image

Sam z malim tako lepo spita.

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 22:06:02   
renata79
Ojoj,punce....Nekaj časa nisem utegnla it na RR in kaj se zgodi danes,ko grem gor?naši sosedi bi temu rekli UŽAS (upam da je prav napisano,da me ne bo kdo napadu)Punce se odločijo pomagat,žrtvujejo vse......in nekaterim to ni po godu,ker se baje tako rečeno samopromovirajo...
A ste pomislile da bere to sedaj ali pa bo kasneje družina kateri je namenjena pomoč?ma meni bi bilo še bolj grozno,kot jim je že sedaj.
Za potnici pa upam da ste že uspeli poklicat na gsm, čeprav ju ne poznam,me tudi že mal skrbi,glede na to da so naše ceste takouser posted image

p.s.ZA GLAVNE NA RR:STE RAZMIŠLJALI O USTANOVITVI FORUMA TI MENI JAZ TEBI,KJER BI SE LAHKO V NEDOGLED KREGALI,PSOVALI IN POČELI SAMO NEKULTURNE IN NEETIČNE STVARI?

_____________________________

vsi so rekli da sem drugačna.....

(odgovor članu feniks)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 22:18:34   
Anonimen
Drage moje RR-ovke,

a ni malce ironično in paradoksalno vse skupaj, da se že skoraj teden dni prepramo okoli DOBRODELNOSTI?
Res je, da vsi želimo samo dobro, kajne? Vsak ima svoj pogled na celotno zadevo, samo na koncu koncev vsi želimo pomagati družinici v stiski. Mogoče so določene stvari ušle iz rok, verjetno bi se marsikaj lahko speljalo drugače... A kaj, ko smo tukaj različni ljudje, z različnimi navadami, z različnimi pogledi na svet...

Verjetno bi bilo boljše organizirat dostavo podarjenih stvari na drug način... Ampak po bitki je lahko bit general, kajne.

Jaz zelo cenim Nankino in Kerensino pripravljenost, da prevozita pol Slovenije in na tak način pomagata. Najbolj pomembno je, da se je in se bo pomagalo. Čisto nepomembno je kdo, kako in koliko je pomagal.

In forum Dobrodelnost ni namenjen prepričevanju prepričanih, ampak DOBRODELNOSTI.

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 22:19:36   
KIRA
renata79 se strinjam. užas. totalni. sramota za vse nas. tud zame, ker sploh odgovarjam na take provokancije. to je že daleč vstran od dobrodelnosti.

upam, da ne bo blažkova družina videla tegale tukaj in da jim nekateri ne privoščijo pomoči. že so itak bogi, sedaj se jih pa še na ta način ponižuje, da se ponižuje vse, ki skušajo pomagat kot vejo in znajo. nekaterim gre v nos da o tem pišemo, o tem sem prpričana. vse smo rade informirane, kaj se z stvarmi dogaja, če so že prispele na cilj. ne vem, kako bi bolj diskretno to lahko izvedle - da smo vse anonimne ali kaj??? pa zakaj. saj itak nima pomena, kdo je kaj dal. samo da je pomoč prišla v prave roke to šteje!

a sta se punci komu javili???? sta že prispeli na cilj????????????????


< Sporočilo je popravil KIRA -- 16.9.2006 22:25:40 >

(odgovor članu renata79)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 22:23:47   
cmokec
Mene pa res skoz bolj skrbi, če sta v redu? A res nobena nima kake informacije?

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 22:29:29   
KIRA
prepisujem Kerensin SMS:

CELO SRANJE NA STAJERSKEM. CEZ POL URE ODDAMO STVARI V CELJU.OSTALO TAKOJ KO PRIDEMO DO INTERNETA. "KONEC"

še en SMS:

ŽIVI IN ZDRAVI. VSE BO ZDAJLE NAPISALA MAROGICA. PA NEKDO NAJ JAVNO NAPIŠE, DA ODSTOPAM OD MODERATORSTVA. RAZLAGO POVEM, KO SE NASPIM.

lp


< Sporočilo je popravil KIRA -- 16.9.2006 22:35:18 >

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 22:32:15   
feniks
jaz imam tak filing, da sta že nekaj časa na cilju in se zaradi tega ne moreta oglasit.user posted image Se bosta že, prav k malu...čutim

_____________________________

edina stalnica v mojem življenju je sprememba

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 22:32:29   
tamala83
koliko vem je cela štajerska brez signala na mobitelu in tudi simobilu. Lahko sličeš iz mobitela na stacionarnega, kontra pa več ne


je druga kaj novega?

_____________________________

31.08.2005 je iz neba padla zvezdica nama v naročje

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 22:33:42   
cmokec
feniks, dobr si čutila user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu tamala83)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 22:34:37   
feniks
uf, zdej sem prebrala post od Kire (sms kerensa). Občutek me ni varal, čeprav sem si predstavljla boljše novice.

_____________________________

edina stalnica v mojem življenju je sprememba

(odgovor članu feniks)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 22:37:58   
Erdbeere
uf še dobro....punci zdržita še malo

(odgovor članu feniks)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 22:40:12   
KIRA
še en SMS:


Za ostalo pa počakajte Marogico. jaz sem fertik. nič več  ne vidim, pojma nimam o pol stvareh od danes. vse bo pa predano že čez pol ure.

(odgovor članu feniks)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 22:43:38   
cmokec
Kerensa se bo bolje počutila, no pa Nanka tudi, ko bosta očku stisnili roko in predali le del pomoči. Pomoje bo to tako srceparajoč občutek, ko ni potrebno besed, ko pogled pove vse. To ti da novega elana, te bogati. Ju bo energija držala, da srečno prideta domov.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 22:43:51   
Anonimen
In kje je marogica?


(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 22:44:42   
feniks
srečno vožnjo!

_____________________________

edina stalnica v mojem življenju je sprememba

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 22:44:46   
KIRA
pojma nimam. sem ji že en cajt nazaj poslala ZS, pa se ne javi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 22:50:39   
Anonimen
Priznam, res sem žalosta, ko berem o tem, kaj se dogaja na tem forumu.

Kljub tistemu postu od Barbs, ki sem ga prebrala zdaj, še vedno ne razumem v čem je poanta. Pa saj me končno niti ne zanima.

A ni forum dobrodelnost namenjen DOBRODELNOSTI in ne prepiranju? Zakaj se je potem potrebno razdeliti na dve strani? Zakaj ne moremo vsaj tukaj stopiti skupaj in SKUPAJ pomagati nekomu?

Eh, pa saj nima smisla. Upam samo, da se bodo vsi skupaj srečno vrnili domov.

Jutri je nov dan. In upam, da bomo z drugimi očmi gledali na vso zadevo.

Vse lepo želim Barbarini družini. Če bi Barbara vedela, kaj se tukaj dogaja, bi ji bilo neizmerno hudo. Pomislite malo na njo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 23:02:06   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: Skutica
Vse lepo želim Barbarini družini. Če bi Barbara vedela, kaj se tukaj dogaja, bi ji bilo neizmerno hudo. Pomislite malo na njo.


Se podpišem pod to. In mi je žal, da se ne vse. 

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 23:05:33   
Marogica
Torej nekaj pojasnil:
Kerensin telefon se je kar hitro na poti izpraznil, Nanka ima Simobil, ki pa na Štajrskem in v PRekmurju ni delal cel dan(izpad). Zato se nista toliko javljali in dolčenih RR-jev nista mogli najti, ker sta bili pač brez telefona. (npr. v Radgoni)

V MB sta prispeli ob ca 21.30, kjer smo se dobili v moji piceriji, oddala sem ji pakete od treh RR-jev in mojega.

SEdaj sta na poti do Blažkovega očeta oz sta že najbrž tam.

Več bosta poročali sami.

CMokec, ali lahko ti jtri prevzameš stvari, ki so pri Erdbeere? To sprašuje Kerensa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 23:06:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

IZVIRNO SPOROČILO: Skutica
Vse lepo želim Barbarini družini. Če bi Barbara vedela, kaj se tukaj dogaja, bi ji bilo neizmerno hudo. Pomislite malo na njo.


Se podpišem pod to. In mi je žal, da se ne vse. 


Tudi jaz se podpišem pod to,...
ampak ali nisi prav ti začela z zgražanjem? user posted image  
Nočem se prepirati ampak ostale smo spodbujale dobrodelno akcijo oz. kakorkoli boste pač to imenovali.
Upam, da jima uspe vse kar sta zbrali pravočasno dostavit Blažkovi družinici.
Če pa ne nocoj pa kater drug dan, samo, da tale zadeva uspe!

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 23:09:14   
KIRA
punce jest grem sedaj spat. rada bi počakala, da javita, če je blo vse v redu s predajo, pa tko, pa sem preveč zdelana....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
16.9.2006 23:09:51   
cmokec
Bom probala še kak avto vključit, ker ne grem sama na pot proti CE, a ker nisem še nič spraševala, ne morem nič obljubit. Sva si pa z Erdbeere pisali in se dogovarjali, tako, da sva na vezi. Zaenkrat je jasno samo to, da ima avto čisto poln (podrta zadnja klop) in ima več robe kot jaz, ki sem jo danes pobrala na Bazarju.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
17.9.2006 0:22:32   
liju
Vama je uspelo prit pravi čas do LJ? user posted image

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Poročilo- Blažkova dobrodelna akcija
17.9.2006 1:52:55   
nanka
Prispeli domov srečno, vsem skupaj se opravičujem, ker se nisva mogli javit od Radgone naprej.
Stvari sva oddali pri Blaževi družinici ob 23.20, domov pa sva prispeli Kerensa ob 1, jaz pa ob 1.20.
Lahko noč

< Sporočilo je popravil nanka -- 17.9.2006 1:53:11 >

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?