|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septemberke
25.9.2006 14:59:59   
Tanyka
Se opravičujem, ker se vtikujem ampak tudi jaz sem septemberka, čeprav sem imela rok avgusta.
Bila sem 11 dni čez rok in tisti dan sem imela pregled in so me poslali kar v porodno,ker je bilo manj plodovnice kot bi je moralobit.
nisem imela nobenega svojega popadka in nič.Porod so mi sprožli in sicer so mi najprej predrli mehur in nato sem dobila še umetne popadke(v žilo).
Ni pa nujno, da je pri vsaki isto to se odloči ginekolog glede na situacijo.

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu Dajanax)
Neposredna povezava do sporočila: 1576
   RE: Septemberke
25.9.2006 18:42:55   
Tejcha
Kot sem napovedala: nič akcije.

Je pa res, da vem vsaj to, da sem bila danes zadnjič na pregledu. Rekla mi je, da če se bo karkoli, ampak res karkoli, začelo dogajat, potem grem direkt v porodnišnico, drgač pa v sredo in ostanem noter...

Ni mi pa jasno, kak so tebe, mknuple1, tak dolgo pustil čakat... Boga... Glavno je, da je z vama vse OK, se pa spomnem, da ste tud ene 3 na koncu ostale in da je bilo čakanje tudi pri vas zelo napeto...

Pozdravčki,





_____________________________

...In res... Ni lepšega občutka, kot je nežen dotik otroške ročice ...

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1577
   RE: Septemberke
25.9.2006 19:19:13   
Tanyka
Ja in jaz sem bila zadnja v našem paketu.
Ponavadi pustijo 14 dni čez rok če je seveda vse o.k.
Držim pesti da grete čimprej v Rim

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu Tejcha)
Neposredna povezava do sporočila: 1578
   RE: Septemberke
25.9.2006 19:35:47   
rose22
Danes sem končno rodila in to popoldan. Imam čedno punčko, z nma je vse OK. Več, ko pridem iz bolnice.

_____________________________

25.09.2006 je na svet prisla najvecja sreca mojega zivljenja


Umetnost ljudi je vedno znati razumeti, znati oprostiti, se kdaj pohvaliti in pokazati s kretnjo, ki jo nasprotnik razume...Umetnost je potočiti solzo in se znati ob enem nasmejati!

(odgovor članu Tejcha)
Neposredna povezava do sporočila: 1579
   RE: Septemberke
25.9.2006 20:13:20   
ajne
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

čestitke rose22!!!

sedaj si najprej spočij, ko prideta domov, pa se kaj oglasi... uživajte in se crkljajte!

čau,

ajne

(odgovor članu rose22)
Neposredna povezava do sporočila: 1580
   RE: Septemberke
25.9.2006 20:47:25   
Tejcha

Rose, čestitke! user posted image   Js bi tuuuuuuud..... Dej še sporoč, kk je čedni punčki ime oziroma kar popravi. Velik cartanja!

Js upam, da bo tole kmalu prevzela ktera druga. Bi bil že čas, da midve z Danajo tud zgasneva.



user posted image   PDP 1.9. - Martina5 od 27.8. carta Maticauser posted image
user posted image   PDP 2.9. - x_srečka_x  od 4.9. carta Vesno user posted image
user posted image   PDP 3.9. - Billi user posted image
user posted image  PDP 4.9. - borovnička od 26.8. carta Nikauser posted image , incabinca od 4.9. carta Lovra  user posted image
user posted image  PDP 5.9. - tadika, onja 
user posted image  PDP 6.9. - NATAŠI (Ljubljana)
user posted image  PDP 7.9. - Mikec, Pikica06 user posted image (Ljubljana)
user posted image  PDP 8.9. - yennika od 1.9. carta Klemnauser posted image
user posted image   PDP 10.9. - pupika user posted image (Maribor)
user posted image   PDP 11.9. - urskamravlja od 10.9 carta Lio user posted image
user posted image   PDP 12.9. - alenka11 od 15.9 carta Aleksejauser posted image
user posted image   PDP 14.9. - BONHEUR 
user posted image  PDP 15.9. - Maja22 od 7.9. carta Jakoba user posted image
user posted image   PDP 17.9. - Dajanax user posted image , melodija od 31.8.carta Eneja user posted image
user posted image   PDP 18.9. - SOncIca user posted image  (Ljubljana)
user posted image   PDP 19.9. - Tejcha (Celje), Rose22 od 25.9. carta čedno punčkouser posted image , Anika_24  od 14.9. carta Lanouser posted image
user posted image   PDP 20.9. - SKRAT user posted image  (Ljubljana
user posted image   PDP 21.9. - ella2006 user posted image , žiža carta Urbanauser posted image
user posted image   (Ljubljana) , Nikak od 22.8. carta Marušouser posted image
user posted image   PDP 23.9. - SanjaS od 23.9. carta Maksa Oliverjauser posted image   (Ljubljana)
user posted image   PDP 24.9. - Zvezdica32 user posted image (Ljubljana)
user posted image  PDP 25.9. - Emanuelle, *Lina* , Lea123
user posted image   PDP 26.9. - Tina&Dean user posted image  (Maribor) , nelli od 2.9. carta Evo user posted image
user posted image  PDP 27.9. - asso, ajne
user posted image   PDP 28.9. - Lu, spelca1
user posted image   PDP 29.9. - pinkiponki 


Pozdravčki,
T in user posted image





_____________________________

...In res... Ni lepšega občutka, kot je nežen dotik otroške ročice ...

(odgovor članu Tejcha)
Neposredna povezava do sporočila: 1581
   RE: Septemberke
25.9.2006 21:00:52   
pinkiponki
Čestitke rose.....sam si tko napisala, da kr nism mogla mislt a je res, a je hec

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu Tejcha)
Neposredna povezava do sporočila: 1582
   RE: Septemberke
25.9.2006 21:12:58   
Lu
rose tvoje sporočilo sprva tudi sama nisem  resno jemala. Skratka iskrene čestitke in veliko cartanja. user posted image user posted image user posted image

Mi pa še kar čakamo in čakamo. Imam v sredo CTG potem pa naprej.user posted image


_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1583
   RE: Septemberke
26.9.2006 8:31:41   
Tejcha
Kuku,

js sm že vedno tu...



Danajax, SKRAT, Ella2006, Zvezdica, Emanuelle, Lina in Lea123... a ste že šle? Dragec od Sončice je tudi kar poniknil... Je pri vas že kaj novega?

Grem nekaj delat, čeprav nimam pojma, kaj..

LP




_____________________________

...In res... Ni lepšega občutka, kot je nežen dotik otroške ročice ...

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 1584
   RE: Septemberke
26.9.2006 9:04:32   
x_srečka_x
ROSE ČESTITKE user posted image user posted image user posted image
 
Tudi meni so porod sprožili tko da so mi najprej predrli mehur, nato pa sem dobila umetne popadke v žilo. Mi niso dali nobenih tablet.
Sem bila pa dva dni čez rok, sprožili so pa ker je bila voda že zrela jaz pa nisem imela nobenih popadkov.

Ja tudi mene zanima kako je s Sončico, se njej dragi nič več ne javi.

DRŽIM PESTI DA GRESTE ČIMPREJ V RIM user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tejcha)
Neposredna povezava do sporočila: 1585
   RE: Septemberke
26.9.2006 9:20:48   
pinkiponki
Jst sm tut še tle....ampak ponoči sem pa mislila, da gre zares. Od 21h do 3h zjutraj nisem mogla spat, ker sem imela redne popadke na 5 minut (no, na 3 do 8minut), sam sem rekla, ne bom ponoči hodila, da me ne bodo zmerjali, če pridem tja in se vse ustavi. Sem rekla, bom šla zutri. No pol , ko sem končno zaspala, se je pa vse umirilo....zdej sm pa še vedno tle.

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 1586
   RE: Septemberke
26.9.2006 9:26:38   
Anonimen
Dobro jutro oz. dober dan ! Nič novega...sem še vedno tuki...počutje je še vedno zelo dobro, edinole en prehlad se me je lotil. Tudi mi pridno user posted image user posted image user posted image  pa zaenkrat to nič ne pomaga.

(odgovor članu pinkiponki)
  Neposredna povezava do sporočila: 1587
   RE: Septemberke
26.9.2006 10:25:27   
lea123
Pozdravljene punce.Tudi jaz se javljam v enem kosu.Moj otroček se ne da,očitno je lepše v bušiju.Pa tako sem bila prepričana kako bomo rodili pred rokomuser posted image .Priznam,da mi psiha dela sto na uro,čez vse faze občutkov grem.Vam sporočim,ko se bo začelo.Drugač pa *Lina*,najbolj,da kar na isti dan rodiva,da se ne bova spraševali katera bo prej.Vse ki ste že krepko čez rok pa želim čim več sreče.

Se kasneje še kaj oglasim,da vidim,če bo kaj novih novičk.user posted image user posted image user posted image

PDP:25.09.2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1588
   RE: Septemberke
26.9.2006 17:08:36   
Zvezdica32
No pa se končno javlajam tudi sama. Naš mulc nas je namreč presenetil oz. pohitel in naju razveseljuje že od 22.8.2006, ja dober mesec je prehitel, a mi je bilo zelo fajn, saj nisem doživljala čakanja na PDPuser posted image . Naš sine David pridno raste, se carta in se še najraje veliko sprehaja. Še sreča, da je september tako lep in sončen.

Punce uživajte in naj se vam vaši user posted image  čimprej pridružijo!

_____________________________

Zvezdica32

(odgovor članu Tejcha)
Neposredna povezava do sporočila: 1589
   RE: Septemberke
26.9.2006 17:50:45   
princes
Pa je še nekaj novih mamic...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Vsem ČESTITKE...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ostale mate pa še 4 dni, če ne boste oktoberke...user posted image user posted image user posted image punce akcija...user posted image user posted image user posted image
Držim pesti, da bo čim prej za vami tole čakanje, da boste kmalu cartale...user posted image

Mi se imamo super, smo že malo ven pokukali, ker je tak lep sonček...

Pozdravček vsem....

(odgovor članu Zvezdica32)
Neposredna povezava do sporočila: 1590
   RE: Septemberke
26.9.2006 19:45:57   
Emanuelle
Jaz še nisem šla. Danes sem 3. dan čez rok in če kmalu ne bo nič mi bodo v soboto sprožili porod - pa tako so mi pri drugem otroku obljubljali hitrejšo akcijo!!
Ampak kolikor se spomnim čez vikend ne sprožajo, ali pač? Upam samo, da me ne bodo pustili do ponedeljka, ker se ne grem več!!
Drugače pa je vse OK, počutim se celo boljše kot prej.
LP vsem, ki še čakate in seveda iskrene čestitke že mamicam in njihovim malčkom!

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 1591
   RE: Septemberke
26.9.2006 20:49:17   
Tejcha
Ojla! Pri nas nič novega. Se pa zdle verjetno zadnjič fočkam z bušijem, saj grem jutr v porodnišnico in tam ostanem, dokler se ne zgodi.

Tiste, ki še čakate: fajn zrihtajte, tiste, ki pa že imate svoje škratke poleg sebe pa: velik cartajte!

Proooosim, naj ena prevzame seznam...

Pozdravčki od mene in tamičkene zadeve,


_____________________________

...In res... Ni lepšega občutka, kot je nežen dotik otroške ročice ...

(odgovor članu Emanuelle)
Neposredna povezava do sporočila: 1592
   [Brisano sporočilo]
26.9.2006 21:16:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tanyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1593
   RE: Septemberke
27.9.2006 9:48:07   
Anonimen
Čestitke Rose22, pa Sončici, pa Zvezdici in ostalim mamicam... Zate Tejcha pa držim pesti in srečno pot.

Jest pa še vedno javljam v enem kosu in nimam nobenih kakšnih lažnih popadkov ampak je vse mirno. Sicer me malo špika, ravno toliko da vem da bušija še imam in da lahko preštejem gibe. Drugega pa nič. Upam, da bom jutri že kaj odprta. Sicer pa mi je zdravnik v ponedeljek tako fino rekel, da naj se nikar ne sekiram, če bom rodila čez rok, da naj nikar ne poslušam sorodnikov in prijateljev ( ki seveda vztrajno klicarijo če sem že rodila in ali ne bi mogla rodit že dva meseca nazaj in podobno ) ampak naj kar rečem, da do 15. oktobra bodo že vse zvedeli. Fino kajne ?!

Mah, kaj češ...bomo pa oktoberke !

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1594
   RE: Septemberke
27.9.2006 10:49:16   
Tejcha
Tolk o moji napotnici, na kateri je bilo označeno, da ostanem noter... Sem že nazaj doma!

Čez dva dni imam zopet CTG, do takrat bom pa tako že verjetno v Vojniku. Tiste, ki veste, kaj je tam, me bosta tako razumele...

Kljub temu, da drgač nisem neko zjamrano bitje, pa da sem do sedaj ohranjala optimizem, imam pa sedaj res že vsega dost... ko mi je rekla: " čez dva dni se vidimo", nisem mogla verjet, da prav slišim... Skoraj 3 ure sem čakala tam za to, da sem dobla to informacijo... Vmes so prišle 4 s popadki, odtekla jim je voda... kolikor sm slišala, še nobena blizu roka... Js pa zdej že 8 dni čez, vse mi je dol padlo. Sem upala, da se me bodo usmilili (če se me že mali noče) in me s čim našopali, pa NIŠTA! Tak da... Js bom zgleda res zadnja s tega seznama za pozelenet...

Sončica, čestitke! Pa seveda pridnemu očku, ki je javil, tudi.

LP





_____________________________

...In res... Ni lepšega občutka, kot je nežen dotik otroške ročice ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1595
   RE: Septemberke
27.9.2006 10:54:41   
Tejcha

user posted image   PDP 1.9. - Martina5 od 27.8. carta Maticauser posted image
user posted image   PDP 2.9. - x_srečka_x  od 4.9. carta Vesno user posted image
user posted image   PDP 3.9. - Billi user posted image
user posted image  PDP 4.9. - borovnička od 26.8. carta Nikauser posted image , incabinca od 4.9. carta Lovra  user posted image
user posted image  PDP 5.9. - tadika, onja 
user posted image  PDP 6.9. - NATAŠI (Ljubljana)
user posted image  PDP 7.9. - Mikec, Pikica06 user posted image (Ljubljana)
user posted image  PDP 8.9. - yennika od 1.9. carta Klemnauser posted image
user posted image   PDP 10.9. - pupika user posted image (Maribor)
user posted image   PDP 11.9. - urskamravlja od 10.9 carta Lio user posted image
user posted image   PDP 12.9. - alenka11 od 15.9 carta Aleksejauser posted image
user posted image   PDP 14.9. - BONHEUR 
user posted image  PDP 15.9. - Maja22 od 7.9. carta Jakoba user posted image
user posted image   PDP 17.9. - Dajanax user posted image , melodija od 31.8.carta Eneja user posted image
user posted image   PDP 18.9. - SOncIca od 22.9. carta Benjamina user posted image
user posted image   PDP 19.9. - Tejcha (Celje), Rose22 od 25.9. carta čedno punčkouser posted image , Anika_24  od 14.9. carta Lanouser posted image
user posted image   PDP 20.9. - SKRAT user posted image  (Ljubljana
user posted image   PDP 21.9. - ella2006 user posted image , žiža carta Urbanauser posted image
user posted image   (Ljubljana) , Nikak od 22.8. carta Marušouser posted image
user posted image   PDP 23.9. - SanjaS od 23.9. carta Maksa Oliverjauser posted image   (Ljubljana)
user posted image   PDP 24.9. - Zvezdica32 od 22.8  carta Davida user posted image
user posted image  PDP 25.9. - Emanuelle, *Lina* , Lea123
user posted image   PDP 26.9. - Tina&Dean user posted image  (Maribor) , nelli od 2.9. carta Evo user posted image
user posted image  PDP 27.9. - asso, ajne
user posted image   PDP 28.9. - Lu, spelca1
user posted image   PDP 29.9. - pinkiponki 


Pozdravčki,
T in user posted image



_____________________________

...In res... Ni lepšega občutka, kot je nežen dotik otroške ročice ...

(odgovor članu Tejcha)
Neposredna povezava do sporočila: 1596
   RE: Septemberke
27.9.2006 11:38:40   
Anonimen
Ah, Tejcha ne se sekirat. Bova midve vztrajali ! Sej je še vsak ven prišel. Jest se tolažim, da bom čez en teden štručko že v rokah držala. Sicer pa, če smo zdržale teh polnih devet mesecev bomo pa še teh nekaj dni kajne ?!

Ajde, držte se !!!

(odgovor članu Tejcha)
  Neposredna povezava do sporočila: 1597
   RE: Septemberke
27.9.2006 11:39:56   
žiža
No pa se boste vse septemberske nosečke kmalu pridružile novim mamicam.
Ponoči oz mal čez 4 je mamica postala tudi pinkiponki tokrat sinčku Jašu. Bravo pinkiponki! user posted image  Čestitke tudi očku in mali veliki sestrici Tajiuser posted image user posted image user posted image
Čestitke za mala sončka tudi Rose in sončici.
Veliko nepozabnih trenutkov vsem novopečenim mamicam.
Drage nosečke, sploh tiste ki ste že krepko čez rok, vam pa želim da vam dnevi al pa ure do veselega trenutka minejo čim hitreje. Zdej navijam samo še za vas user posted image
lp žiža

(odgovor članu Tejcha)
Neposredna povezava do sporočila: 1598
   RE: Septemberke
27.9.2006 12:42:53   
lea123
Ojla,septembrke
Najprej čestitke novim mamicam,se mi kar oči zarosijo,ko vidim,da katera rodiuser posted image user posted image user posted image .
Drugače se pa jaz pridružujem *Lini*in Tejchi pri vztrajanju.Kakor dobro mi je kazalo,da bomo prej rodili,sedaj pa nič.Danes me je ginekolog pregledal in poleg tega,da sem odprt dva cm. vesel povedal,da se mi je še dodatno stanjšal maternični vrat,kar je baje super.Men je pa vse dol padlo,ker kar noče ...Se kar potolažim,ko vas preberam.
Drugač pa *Lina*in Tejcha kje bosta pa vidve rodili?Jaz v LJ. in mogoče se pa še vidimo.
Drugače sem si pa danes dala nalogo,da bom čim več hodila po stopnicah,mogoče pa potem bo???
Aja,glede telefonov,se strinjam,da so nadležni.Rečem,da bom sporočila,ko bo folk pa kar vsak dan sprašuje kdaj bo.Kot,da jaz pa vem kdaj bo,halllllooooo??


Evo to od mene,če bo kaj novega pa sporočte.lp

PDP:25.09.2006

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 1599
   RE: Septemberke
27.9.2006 13:03:27   
Lu
Bravo pinkiponki.user posted image user posted image user posted image

Jaz sem tudi še v enem kosu. Sem ravno iz CTG pa je malo zaznal popadke. Nič konkretnega še, tako da samo čakamo in čakamo.




_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu lea123)
Neposredna povezava do sporočila: 1600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Zanositev
Anjuša

Kako dolgo po končanem jemanju kontrac.tablet ste zanosile?

1 mesec (41%)

2 meseca (59%)


Število vseh glasov: 171

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!