|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: socialna-pomoč
28.9.2006 8:42:16   
saje
Zakaj ne greš sedaj na eno x banko, odpreš račun, na vlogo pa napiši ta tanov račun. In v začetku novembra boš že imela nov izpisek, kjer tega prihranka ne bouser posted image sam ideja pač. Danes je pa datum 28. oktober. Zadnji čas, da tako narediš. Tudi za naslednjič bo tak ok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: socialna-pomoč
28.9.2006 8:44:34   
Anonimen
user posted image
HM....
Danes je drgač 28. september saje!user posted image

(odgovor članu saje)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: socialna-pomoč
28.9.2006 8:46:35   
saje
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image 28. septemberuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: socialna-pomoč
28.9.2006 8:57:31   
Anonimen
odpreš račun, na vlogo pa napiši ta tanov račun.


fora je, da sem za podaljšanje vloge že včeraj oddala vlogo.. edino če bi šla nazaj, pa ji rekla,da sem se zmotila, pa da naj mi da nazaj vlogo in napišem novo??user posted image

(odgovor članu saje)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: socialna-pomoč
28.9.2006 8:58:52   
Anonimen
Jaz sem se iz tega izmazala tako, da sem rekla da mi je mami nakazala za šolnino za faks. Če bi kej morila bi mi mami to tud potrdila.


jaz mam ta denar na računu že kakšno leto in pol.. pa nikol nisem na vlogo nič napisala, ker jaz gledam na ta denar, kot da ga ni.. ker je za slabe čase.. zato ne vem, če bi pri meni ta fora delovala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: socialna-pomoč
28.9.2006 9:02:30   
Anonimen
Ja sej jst ga mam še dljeuser posted image
Pa sej sam izpisek od prejšnga mesca prneseš ne od leta nazaj

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: socialna-pomoč
28.9.2006 9:07:53   
Anonimen
Ja sej jst ga mam še dlje
Pa sej sam izpisek od prejšnga mesca prneseš ne od leta nazaj


a mislš da bi šlo??  d ne bi kompliciral??  Ker me je ful strah, d bi jim pol mogla še za nazaj izpiske nost, pa da bi pol še kakšno socialno nazaj devala-.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: socialna-pomoč
28.9.2006 9:15:10   
Anonimen
Zahteva lahko največ za tri mesece nazaj izpiske. Tku da reč da ti je mami oz. kdo drug pred poletjem posodil denar recmo za avto(če ga nimaš) al kej podobnga in da ga zaenkrat še nisi porabla ker nisi najdla pravega avta. Recmo...
Al pa da ti je dala za šolnino če jo plačuješ pa da ti je že junija nakazala ker je mela takrat slučajno denar.(regresi pa touser posted image )
Aja pa če boš avto uporabla ne pozab povedat da ga nujno rabš za prevoz na predavanja in ko službo iščešuser posted image

Ja nej itak da ti ne bo verjela sam ne bo pa mela dokaza da lažeš tku da......

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: socialna-pomoč
28.9.2006 9:17:24   
Anonimen
karin24, fajno idejo si mi dala,.. sam mene je še usejn strah, k nikol nisem na vlogo napisala, d mam prihranke.. zato..

mislm d bom kr pr mojem predlogi ustala-- ne bom ji nesla izpiska do decembra.. pol če bo kej vprašala, bom rekla da sem pozabla prej prnest.. edin kar mi lahk nardi je to, da bom 1 ali 2 mesca brez podpore..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: socialna-pomoč
28.9.2006 9:25:45   
Anonimen
Ja sej jst bi tud tku nardila k ti mislš. Če ti pa kej zamori in hoče izpiske prej pa lhku "mojo foro" uporabšuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: socialna-pomoč
28.9.2006 9:29:48   
lojzika
Mogoče ti je katera to že predlagala (nisem vsega brala)
po moje lahko zahteva izpisek za 3 mesece nazaj, skratka ti pa prosi na banki, da ti dajo izpisek samo prihodkov za 3 mesece brez končnega stanja in tako je zadeva rešena, ta izpisek boš pa verjetno morala plačati

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: socialna-pomoč
28.9.2006 14:37:22   
Anonimen
Biba, ostaneš lahko že brez oktobrskega nakazila. Ker če ti odločbo izda 2., izpisek pa zahteva 6., potem ti ona že 7. lahko ukine. In 21. ne bo nič.

Če bi rekla, da ti je karkoli posodila mama (za karkoli), ti lahko odbije % od DSP, ker ti pri preživljanju pomagajo starši.

In ko/če po izpisku ugotovi, da imaš prihranke že dolgo časa (leto in pol), lahko zadevo celo tako zakomplicira, da zahteva, da še kaj od nazaj vrneš.

Biba - če tega še nisi naredila, potem takoj ta denar na tej banki daj na vezano vlogo in napiši na otroka. Takoj. In tudi, če potem prineseš izpisek, na katerem je ta denar še na tvojem TRR, lahko rečeš socialni delavki, da so sorodniki iz ZDA otroku dali darilo. Kot "dokaz", da je to res darilo, ji pa predložiš pogodbo o vezani vlogi in pogodbo otrokovega TRR. Pa ji zapreš usta. Če te pa vpraša, zakaj tega prej nisi naredila, pa povej, da so bile počitnice, dopusti in podobno, da ste bili vmes in bolni in odsotni in še kaj in da si to pač naredila zdaj. Teh 700 jurjev pa čez noč postane otrokovo premoženje, ki je pa pod posebnim varstvom (tudi CSD-ja) in ti ne more kar tako reči, da otroka oškoduj za njegovo premoženje zaradi lastnih potreb. user posted image

Pišuka, jst druge šanse že ne vidm več.

(odgovor članu lojzika)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: socialna-pomoč
28.9.2006 14:46:45   
Anonimen
Kernesa biba še nima user posted image   user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: socialna-pomoč
28.9.2006 14:49:07   
Anonimen
Aja pa men niso nč odbil k sm ji rekla kaku nej po njenm drgač plačam šolnino če mi mami ne pomaga. K 300 jurju ni glih lhku zbrat če dobiš sam socialno.
In lahk isto rečeš da je to darilo od staršev. Tu še ne pomen da te preživljajo.
Je pa res da je blu tu tri leta nazaj tku da se je lhku marsikej spremenilu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: socialna-pomoč
28.9.2006 15:07:30   
Anonimen
Jah, nč, pol bo treba pa štručko nardit. user posted image user posted image user posted image  Kr Clearblue odnest tja 6.10. user posted image user posted image user posted image

Ajde, hecam se... majkemi, ne vem več... pa dej ta dnar na mamo prenes začasno... pa reč, da so uni ZDA sorodniki TRR kiksnl, k so nakazval...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: socialna-pomoč
28.9.2006 15:12:59   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: socialna-pomoč
28.9.2006 15:20:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Mi prilepiš link do tega zakona? Prvič slišim zanj. Kolikor je meni znano, morajo biti vsi dopisi (takšni ali drugačni) s CSD-ja poslani s priporočeno pošiljko s povratnico na naslov stalnega bivališča vlagatelja.



No, men so jo poslali na začasni naslov, ne na stalnega.


Sicer pa je najbolj neumno to dati, ki šparaš denar, lahko da ne dobiš nič, nekdo ki pa vse sproti zapije pa bo dobil DSP.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: socialna-pomoč
28.9.2006 21:55:22   
Anonimen
Sicer pa je najbolj neumno to dati, ki šparaš denar, lahko da ne dobiš nič, nekdo ki pa vse sproti zapije pa bo dobil DSP.


točno tako.. marskikaj si nisem kupila, da sem prišparala 200.000 sit. (500.000 imam od drugje).. velikrat dam 10.000 sit na stran, da jih bom prišparala, pa dostkrat jih pol moram zapravit, ker pač hladilnik mora bit poln..

tko da to res ni fer.. dejansko bom sedaj na slabšem, ker sem dost varčna...user posted image  pravice tud ne vidim..

isto je zdaj, k bojo vse vrgl iz zavoda, ki se še šolamo.. dejansko nam sporočajo, da naj se nehamo šolat.. že tako težko s tem denarjem hodim na predavanja, si kupim še kej za oblečt + tega da je treba včasih tud kej jest.. kako naj se zdej vozim v lj na predavanja, k ne bo več socialne??? user posted image     user posted image     user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?