|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčice
20.9.2006 16:06:01   
Barbid
Živjo

Meni na linku ne gre kaj dobro, glede izračuna teže, ker kar nekaj podatkov ne vem. No, saj v končni fazi je važno le to, da bo zdrava, se bo že pol zredila, če se ji zdaj ne da.

Urša 08: za katero znamko vozička sta se odločila.
Adelina:  zakaj bi ti zamerila za ime: bosta pač v januarju dve Lani - odločita se tako, da vama bo všeč in da bo pasl k priimku.
Tatam: jaz sem stara 34 - po mojem najstarejša kle gor

Kar pa zadeva majčk in napisov, pa se jaz kar strinjam da bi se januarčice spoznale in si res umislile kakšne take majčke z napisom: prihajam januarja.
Men se jih ne da sama delat, pa tudi kaj umetniška duša nisem in vprašanje kako bi to zgledalo.

Zdaj pa greva midve s pikico jest pa potem malo počivat, zvečer pa grem na tortice z "babco" iz porodnišnice. Je kar fajn, če koga poznaš osebno...


Pozdrav
Barbi


(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 876
   RE: Januarčice
20.9.2006 18:50:47   
ajja
U, ste pridne s pisanjem. Sem rabila kar nekaj časa, da sem se prebila skozi.

Adriana_m, tudi meni je všeč tale ideja z majčkami, ampak sama se je ne bi ravno spravla delat.

V materinsko šolo pa grem tudi jaz novembra.

Nakupovalna mrzlica me sicer že drži, ampak se zaenkrat še krotim. Mislim, da bo hudo, ko bom prišla do trgovin.user posted image

Sicer pa sem zbolela. Imam vročin0 pa vneta ušesa in grlo pa glava me boli, utrujena sem pa za znoret. Imam kapljice za uho, glede antibiotikov pa se je moj zdravnik odločil, da bo malo šparal. Saj to mi paše, ker se od nekdaj izogibam vsh zdravil, kolikor se le da. Tako se zdaj nacejam z domačo prehladno čajno mešanico, grgram žajbelj in počivam. Upam, da bom hitro zdrava, v soboto grem namreč še malo na morje. Naš mali pa se ne da motit, brca kot velik.

Punce, lepo se imejte, ne zapravljajte preveč pa uživajte suser posted image !

LP A.

(odgovor članu Barbid)
Neposredna povezava do sporočila: 877
   RE: Januarčice
20.9.2006 20:13:00   
zojaB
 
Čaw punce





tko lep dan je bil danes, tak čisto poletni...upam, da bo še kaj takšnih dni

dobra ideja, da bi se malo dobile Januarčice pa še v živo malo počvekale, adriana_m, če bi se dobile v tivoliju v čolnarni (a ni to slaščičarna, ki stoji na kolih nad jezerčkom??) pa 40 nosečk gor hahaha.user posted image  ..saj bi jih potopile hahaha ...  no pa kanarski se tud blazno dobr sliši....čeprav če se ne motim Ringaraja vsako lepo organizira piknike, ki se ga mamice udeležujejo s svojimi otročki.

zdele, ko pišem tale post in berem sem vmes že eno celo riževo čokolado zmazala, jojmene sej me bo razneslo.

Kar se starosti tiče jih jaz štejem 30 in to je moj prvi otroček, čez kakšni 2 leti bomo pa sigurno še enega zastavli...no upam.

V šolo za starše bom pa jaz hodila sama, ker moj zaradi sllužbe  ne more, čez teden dela v tujini, tako da nimam šans, da bi šel z mano in mi je prav zoprno, ker bom sama tam, začne se pa pri nas 2. oktobra.

LP



(odgovor članu ajja)
Neposredna povezava do sporočila: 878
   RE: Januarčice
20.9.2006 21:35:21   
adriana_m
Ohoj, ravnokar sem ugotovila, da ideja o majčkah, ki bi si jih izdelale same ni nova, ni pa tudi tako stara. Izgleda sem res povezana z vesoljem...user posted image  in je moja glava odprta za vroče ideje.

No vglavnem majico lahko izdela:

RPS d.o.o.
Šibeniška 18,
1000 Ljubljana
Tel: 01/2833-781 ali 01/2833-001
Fax: 01/2831-033
E-mail: meta.filipic@rps.si

primeri majic: http://rps-lj.moj-album.com/album/3748985/?os=3749267

Ker je cena odvisna od napisa in količine bi se mogoče lahko zmenili za količinski popust.

Zmenili bi se katero slikico damo na majcio, recimo tistega dojenčka v piščančji lupinici in napis: Prihajam Januarja.

Ker več oči več vidi vas vabim, da predlagate kakšne dobre slikce, da malo pogledamo in potem magari glasujemo.

ZojaB - čolnarna bo zdržala user posted image  !!

(odgovor članu zojaB)
Neposredna povezava do sporočila: 879
   RE: Januarčice
20.9.2006 22:21:26   
andrijana
Zdravo moje ime je Andrijana in tudi jaz bom januarja postala mamica. Komaj čakam, da bo prišel ta dan ko bom lahko v roke prijela majhno štručko. user posted image

(odgovor članu tanja24)
Neposredna povezava do sporočila: 880
   RE: Januarčice
21.9.2006 13:40:17   
petraz
Lep pozdrav!

Dobrodošla med nas nova user posted image .

Jaz sem včeraj imela pregled in vam moram povedati, da dojenček lepo raste, jaz sem se zredila v 4. tednih 3 kg... veliko preveč kot bi se lahko, pa se kljub temu moja ginekologinja ni jezila name. Pomembno mi je to, da je z dojnčkom vse o.k. in da so testi bili vredu. Dobila sem tudi sirup- železo, pa še nisem na meji... Drugače pa me zelo boli križ in desna noga, še posebno zvečer in ponoči. Verjetno bo tako kot pri Anžetu, ko se od 6. meseca nisem mogla zjutraj vstati iz postelje, zaradi bolečin v levem predelu. Pa saj bom že potrpela, saj sem že na polovici. Ja, glede 3D ultrazvoka, pa mi ni nič rekla, tako da  sedaj sploh ne vem več...

In kako se ve počutite???

Lep dan še naprej... user posted image  

(odgovor članu andrijana)
Neposredna povezava do sporočila: 881
   RE: Januarčice
21.9.2006 14:09:37   
LUNA06
Matejci – 1.1.
anckabancka - 1.1.
LUNA06 - 5.1. user posted image
Claudia - 6.1.user posted image
Jesse - 6.1.
karolina* - 8.1.user posted image
TanjaS – 8.1.
laky - 8.1.
loja + 8.1.
Barbid - 9.1.user posted image Lana
asandra1 - 10.1.
cat - 10.1.
husa - 10.1.user posted image
Urša08 - 11.1.user posted image Nejc
kkatka - 12.1.
eva1 - 12.1.user posted image Alja
ajja - 13.1.user posted image
pikica27 - 14.1.
Teja K. - 14.1.
zojaB - 15.1.user posted image
rdarci - 15.1.
metka_zone - 15.1.user posted image Nik
smrček - 15.1.user posted image
bučkica - 16.1.
bianka - 16.1.-dvojčka user posted image user posted image
Adelina - 16.1.user posted image Lana
polhek76 - 19.1.
zvezdica5 - 20.1.
jerry - 20.1.
Jasnika - 22.1.
bucka01 - 22.1.
adriana_m - 22.1.user posted image David
tanja24 - 23.1.user posted image  Gal
onina - 23.1.user posted image
lencika27 - 24.1.
solzica - 26.1.
pikecpokec - 26.1.user posted image Gal
Cacka02 - 27.1.
jagoda80 - 27.1.
polona25 - 27.1
Aja32 - 27.1.
Zvončica in Peterpan - 27.1.
petraz - 27.1.
lokvanj - 28.1.
tatam - 29.1.-dvojčka user posted image user posted image Tosja in Anej
todler - 30.1.
andrijana...kdaj imaš PDP?

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 882
   RE: Januarčice
21.9.2006 14:15:55   
LUNA06
Ojla!

Pa ste res pridne zadnje čase oz. smo pridne.

Barbid tudi jaz ne vem kolk je moj pikec velik in težak.Mi je bilo zadnjič na UZ tako slabo, da nisem uspela nobene stvari vprašat, še to lih da sm zvedla da je fantek,
Kar se pa tiče tvojga vozilka se mi pa zdi ful drga.Jaz bom verjetno izbrala Jaguar 4, ki ima ravno tko use, pa je samo 80 čukov.Evo link...
http://www.ariel.si/meni/prod_prog/traxx/jaguar_4.htm

Adriana_m tale ideja o majčkah je res dobra, a bomo spelale?

Tatam tudi mene ful utrudjo stopnice, pa čeprav imamo samo dva nadstropja.Danes sem za povrh še zgrmela po njih, sm prletela direkt na trtico, sm kr zvezde vidla.
Aja, stara sem pa 26.

Moram vam povedat, da zdej smo pa že mal živčni glede poroke, pa u bistvu nas drugi delajo živčne, predvsem oboji starši, ki se kar vmešavajo.Trenutno iščemo plastične kozarčke za šampanjec, jih nikjer nimajo, ima mogoče katera kako idejo kje jih dobit?

Pozdravček!

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 883
   RE: Januarčice
21.9.2006 18:05:15   
Barbid
Živjo

Luna: sem pogledala tvoj link  - mi je všeč voziček - cena je ok, ampak jaz bi rada komplet, torej še lupinico, globoka košara, da spi, zimska vreča, torba in če vse to sešteješ, pri katerem koli modelu si tam tam od 110 do 130.

Ma diplomiraš na teh vozičkih.

Za majčke pa se jaz kar strinjam, najbolje je da bi se dobile v čolnarni in se zmenile, koliko in kakšne majčke.

Adelina: no vidim, da sta izbrala ime - mogoče pa se bosta najini Lani poznali, kaj pa če skupaj rodiva, ti malo prej, jaz malo kasneje - nikoli ne veš. Ali si iz Ljubljane ?

Uf, koliko novih srčkov user posted image  bo januarja - super
Amapk, še vedno je samo 5 punčk - fantje to bo boj user posted image  -

Pozdravček
Barbi

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 884
   RE: Januarčice
22.9.2006 8:10:28   
karolina*
Uf, ne samo diplome, cel doktorat bo potrebno narediti iz teh vozičkov... Do včeraj sem bila namreč trdno prepričana, da bomo za našo januarsko pikico kupili Traxx-ov Marlin 4 z velikimi napihljivimi kolesi, kjer so sprednja gibljiva (http://www.hauck-group.de/de/design.asp?PLID=7&BID=1&KID=1&HID=2&UID=214). Včeraj sem si ga v živo ogledala in bil mi je neizmerno všeč. Res da malček težek in na ovinkih težje vodljiv, a vseeno. Potem pa sem v roke prijela Oregon Buggy od Babywelt-a, ki ima ravno tako velika kolesa, so pa sprednja vrtljiva zaradi česar je veliko bolj vodljiv, pa še na marelo se zloži. Seveda mi je bil takoj všeč. Na koncu pa sem poizkusila še Peg Peregov Pliko, ki je seveda od teh najlažji. Potem sem začela malo razmišljati- res da živim na vasi, a kakšnih down-hillov po močno razgibanem terenu se z nobenim vozičkom ne bi šla. Večino sprehodov bo potekalo po asvaltu, tu pa tam morda kakšen po kakšni lepi gozdni utrjeni poti. Zato me zanima, če mi lahko uporabnice Plikota in Oregon Buggy-ja malček poveste, kako se tej vozički obnesejo na makadamih- kot sem rekla imam tukaj v mislih predvsem lep utrjen makadam in ne razritih gozdnih poti (po katerih verjetno tudi z Marlinom ne bi šla). Zanima me tudi kakšna je razlika med vozičkoma Pliko in Pramette, pa še to ali imam Babywelt kakšno domačo stran kjer bi si lahko ogledala barvno karto vozičkov in težo tega vozička.

Do sedaj sem dajala težo vozička na stranski ter. Ko sem jih pa malček včeraj v trgovini preizkusila in k osnovni teži dodala še težo otroka, sem začela malček drugače razmišljat. Torej...prosim za pomoč, izkušnje in nasvete :)

Adrijana_m tudi meni je všeč ideja o majčkah...

Stopnice pa mi vedno bolj predstavljajo napor, tako da se jim- če se le da- izognem user posted image ...

Hvala in lep dan.

(odgovor članu Barbid)
Neposredna povezava do sporočila: 885
   RE: Januarčice
22.9.2006 8:23:01   
Urša08
Dobro jutro!

Kako ste? Meni so ti dnevi prov všeč, kje sonček tako topel.

Glede vozička, midva sva se odločila in ga tudi že kupila in sicer v Arielu - Marlin 3 , zraven je bila tudi vreča. Sedaj pa razmišljava še o košari, da bi jo dokupla. Nama je ta zelo všeč, čeprav sva kolebala med Marlinom 4, Jaguar 3 in 4 ter enim od Peg Perega.

Ali se še kateri dogaja, da je kakšen dan otroček ful aktiven, ga lepo čuti, pride pa dan, ko ga bolj malo. Jaz ga zadnja dva dni bolj malo čutim, kaj pa vem parkrat na dan. Je to normalno? Prosim napišite kako je pri vas.
Drugače imam pa v četrtek pregled, se mi zdi da gredo tedni skoz hitreje. Sedaj sem že v 25. tednu.

Glede Tivolija se mi zdi dobra ideja, da bi se dobile, samo se moramo malce prej zmenit, vsaj dva , tri, dni prej, ker nismo vse iz Ljubljane.

Ali boste ve imele vse svoje cunce za otročke, ali boste imele tudi kaj sposojeno?

Luna 06 glede kozarcev (saj misliš plastične za šampanjec za enkratno uporabo), pa vem, da smo jih šli mi lani iskat nekam v Dravlje (Stegne), je prav posebna trgovina , kjer prodajajo gostincem. Ne vem pa naslova trgovine, bom probala izbrskat.

Uživajmo te lepe jesenske dni, pa se slišimo.

Papauser posted image


(odgovor članu Barbid)
Neposredna povezava do sporočila: 886
   RE: Januarčice
22.9.2006 11:02:09   
LUNA06
Matejci – 1.1.
anckabancka - 1.1.
LUNA06 - 5.1. user posted image
Claudia - 6.1.user posted image
Jesse - 6.1.
karolina* - 8.1.user posted image
TanjaS – 8.1.
laky - 8.1.
loja + 8.1.
Barbid - 9.1.user posted image Lana
asandra1 - 10.1.
cat - 10.1.
husa - 10.1.user posted image
Urša08 - 11.1.user posted image Nejc
kkatka - 12.1.
eva1 - 12.1.user posted image Alja
ajja - 13.1.user posted image
pikica27 - 14.1.
Teja K. - 14.1.
zojaB - 15.1.user posted image
rdarci - 15.1.
metka_zone - 15.1.user posted image Nik
smrček - 15.1.user posted image
bučkica - 16.1.
bianka - 16.1.-dvojčka user posted image user posted image
Adelina - 16.1.user posted image Lana
saska27 - 18.1.
polhek76 - 19.1.
zvezdica5 - 20.1.
jerry - 20.1.
Jasnika - 22.1.
bucka01 - 22.1.
adriana_m - 22.1.user posted image David
tanja24 - 23.1.user posted image  Gal
onina - 23.1.user posted image
lencika27 - 24.1.
solzica - 26.1.
pikecpokec - 26.1.user posted image Gal
Cacka02 - 27.1.
jagoda80 - 27.1.
polona25 - 27.1
Aja32 - 27.1.
Zvončica in Peterpan - 27.1.
petraz - 27.1.
lokvanj - 28.1.
tatam - 29.1.-dvojčka user posted image user posted image Tosja in Anej
todler - 30.1.
andrijana...kdaj imaš PDP?

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 887
   RE: Januarčice
22.9.2006 14:31:14   
Adelina
Hoj punce!
Vidim, da vas je zdej pa res že vse nakupovalna mrzlica zagrabila, jaz pa še kar čakam-ne vem kaj. Sicer res ne bom potrebovala ne vem kaj, pa vendar bi se blo počas dobr mal po trgovinah sprehodit in kaj kupit, a ne.
Tiste, ki ste iz Lj. , mi lahko poveste, če v lj. H&M dobiš cunje za dojenčke?

Barbid, nisem iz Ljubljane, bom pa rodila v lj. porodnišnici, tako da se pa mogoče res še srečava.

Urša08, ja tud pr men je kakšen dan bolj mirna, pa potem naslednji dan spet bolj intenzivno brca. Sem tud ginekologu to omenila, pa je rekel, da to nič ne pomeni, da je to bolj važno proti koncu nosečnosti.

Lep pozdravček vsem!

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 888
   RE: Januarčice
22.9.2006 14:52:24   
LUNA06
Ojla!

Počasi se iztekajo moji samski dnevi.....

Urša08 misnla sm plastične kozarce ja.Zdej sicer obstaja neka varianta da si jih sposodmo v eni gostilni, ampak ni zihr, zato bi te vseeno prosila za naslov tiste trgovine.

Barbid saj ima tudi Jaguar 4 vse zraven - lupinco, košaro, vrečo, nahrbtnik...mogoče nisi pogledala do konca strani....

Adelina v Lj v H&M imajo cunce za otročke.


(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 889
   RE: Januarčice
22.9.2006 16:51:57   
adriana_m
Hi se jaz se na hitro javljam.

Danes sva imela pregled, mali je zivahen. Moj mali kar naprej kaze lulcka tako, da ne vem kaj se drugi toliko skrivajo in kako to, da moj ni niti malo sramezljiv. No upam, da vseeno ne bo na koncu presenecenje, da bi bila puncka. Jaz nic vec ne dam na to kaj se vidi.

Dergaci pa sedaj delam za 4 ure in tudi tako ostalo, ker je spet dala predlog za podaljsanje. Malo lazje je v tem rezimu, vendar po drugi strani ima tudi slabosti, je dvorezni mec.

Glede majic, se zmenimo, sedaj sibaaaam. ali ste ze kaksne originalne slike videle za na majice. Sporocite katera od vas bi majico imela, da zazenem akcijo poizvedovanja pri izdelovalcu. Lahko posljete ZS, ali kar post.

Lp A. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 890
   RE: Januarčice
22.9.2006 19:08:14   
tatam
Danes sem imela pregled,pa tudi UZ mi je naredila.Malidva sa v redu in sorazmerno razvijata.Mamica pa je druga tema...
Že dva dni se mi namreč dogaja,da se mi kar naenkrat začne ful vrtet in prav vse plesat pred očmi.Traja kake 15-30 min pa fertig.Tako da so mi danes vzeli kri,da vidijo če je tu kaj ali kaj bi bil vzrok....
Aja,kile so pa rekordne! Doma mi je kazalo malo manj,a tam me spremljajo od začetka in je 13 kg plusa!!!!Potem pa tak nič čudnega,če sem brez energije.. Tolko kil nosit res ni mačji kašelj!Sem se pa nehala sekirat!Bom mogla pač tolko bolj po porodu pazit in hujšat!Sem že in pač še bom!

(odgovor članu adriana_m)
Neposredna povezava do sporočila: 891
   RE: Januarčice
22.9.2006 19:57:01   
Claudia
Ojla!
 
Karolina: meni je všeč voziček Jane, pa še zelo lahek je. Poglej si link:
http://www.pikapolonica.com/shop/prod_show.php?code_no=05122
 
Jst sm tud čist nora na oblekce. Mam že 6 pajackov, pa 5 bodijev, pa jopico, pa ful frajerke hlače. Včer sem pa v H&M kupila žametne hlače z naramnicami in srajčko. Moj mi prav, da sm čist nora, ker bi samo še oblekce kupovala.
 
V nedeljo mam v Postojni 3D ultrazvok. Tud men se zdi mal škoda denarja, a me je tolk firbec matral, da sm se kr naročila. Pa še tako ginekologinjo mam, ki v 2 minutah opravi UZ tko, da skor nič ne vidim svojga pikcauser posted image . Vam javim, kako bo.
 
Tud men kile kr rastejo. Nazadnje sem se v štirih tednih zredila 2,5 kg, pa me je ginekologinja opozorila, da bi se lahko bolj počasi redila. Pol se pa 10 dni nisem nič zredila, zdej sm pa v enem tednu pridelala 1,5 kg tko, da sm zdej že na +7,5 kguser posted image . Sploh ne vem kako naj se počasi redim, ko pa jem čist normalno, pa kile kar rastejo.
 
Tud jst sm za, da se dobimo v Tivoliju v Čolnarniuser posted image .
 
Pozdravček!
 
 
 
 

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 892
   RE: Januarčice
22.9.2006 20:03:53   
zojaB
Čaw punce,
 
Tolk sem slabe volje danes, sem čez noč ostala brez službe in brez prihodka, ko mam tolk trčenga direktorja, ki se mu fučka za nosečnice oz. jih ne prenaša...jest pa moj  user posted image  pa ful v kreditih za hišo, se mi bo kr zmešalo...od živcev me že cel dan ful trebuh in hrbtenica bolita da se mi bo zmešalo. No sam sej verjamem, da bo boljše, bomo že nekako.

Kar se majčke tiče jaz sem za, kakšne pa bomo imele z dolgimi rokavi ne?
adriana_m slikico, ki si jo predlagala (dojenček v jajčni lupini) se meni osebno zdi idealna.

LUNA06, plastične kozarce za penino sem enkrat zasledila v Leclerku na Rudniku, sam zdele ne hodim nč tja, da bi pogledala če jih majo še. Če kakšna druga špancera po Leclerku pa naj pošnofa, če majo al pa če jih pokličeš pa vprašaš.
Obleko so ti že zrihtali?
 

 


(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 893
   RE: Januarčice
23.9.2006 9:44:55   
bucka01
Ojla!user posted image
Končno mi je uspelo po dolgem času priti do interneta.
Smo se selili pa sem še zdej brez dokler druzga ne naročimo.
no samo toliko da vam sporočim da mojauser posted image zelo pridno brca prav vsak dan  sem v petek izvedela da bo deklica tako da je še ena več na seznamu ime ji bo Julija tko da te prosim Luna06 da to zabeležiš
ZojaB zelo mi je žal zate ampak ne skrbi ker za vsakim dežjem sonce posije tako da se ne obremenjuj preveč in se raje veseli svoje pikice.
No pa na slišanje do prihodnjič
ČAW-ČAWuser posted image

(odgovor članu zojaB)
Neposredna povezava do sporočila: 894
   RE: Januarčice
24.9.2006 20:19:09   
chezAnA
pozdravljene, vas berem, pišem pa ne, ker sem ponavadi preveč lena ampak tokrat pa se moram oglasit, ker bom mogoče kej pametnega povedlauser posted image
LUNA06, sprašuješ za pastične kozarčke. Mi2 sva za poroko kupila vse plastično. vinske kozarce, kozarce za aperitiv, pribor, prti pa so bili papirnati. Samo je bilo res vse zelo lepo. Poglej, tule je stran, na kateri je ta tuja firma, ki to izdeluje. Kupila pa sva jih nekje v Krškem,kjer so zastopniki, se moram še pozanimat za ime, ker ga res ne vem na pamet.
http://www.duni.com/dunitemplates/InformationPage.aspx?id=1126

upam, da sem ti vsaj malo pomagala. papauser posted image

(odgovor članu bucka01)
Neposredna povezava do sporočila: 895
   RE: Januarčice
25.9.2006 0:15:54   
tatam
Verjetno vse že uživate v spanju..Jaz pa ne morem spat,ker me totalno nervirajo krči v nogah!Ko se vležem in umirim,mi začne noge kar metat sem in tja po pojstli.Kriza!!!Sploh ne vem kako naj si pomagam....Hoja in telovadba ne pomagata!!!!
Najhuje je,ker sem ful utrujena in zaspana,zjutraj moram vstat,da odpeljem otroka...Čez dan pa tudi ne grem rada spat.Tak že težje spim ponoči,če pa grem še čez dan pa si cel ritem pokvarim!Kako pa ve premagujete težave s spanjem al jih še nimate?
Danes sem hodla spet na sprehod,čeprav me je blo kar malo strah,ker me je zadnjič začelo ful bolet...Ampak danes smo šli lepo počasi,danes pa jutri enkrat in je lepo šlo!Le otroka sta mi večinoma ušla naprej,pa spet prišla nazaj...Tak da sta naredla par km več kot jaz!Če pa enostavno ne morem veliko ležat in počivat,saj mi vse hitro prek pride!

(odgovor članu chezAnA)
Neposredna povezava do sporočila: 896
   RE: Januarčice
26.9.2006 7:21:42   
onina
Luna - no, da še jaz dodam odgovor na plastične šampanjec kozarce. Midva sva jih tudi imela in sicer 180 kosov (povabljenih pa je bilo 120 ljudi). Ostalo nama je le nekaj kosov, tako da jih je bolje kupiti malo več. Kupila pa sva jih v trgovini Orel na Vrhniki. Če greš po ta stari cesti iz Ljubljane, potem zaviješ pred prvim semaforjem na Vrnhniki na desno (na dvorišče pri avto Levu). Stanejo pa približno 500 sit na zavitek (ne vem, ali jih je v zavitku 6 ali 8), v Leclercu so dražji in v Centromerkurju sem jih tudi videla in so tudi dražji.

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 897
   RE: Januarčice
26.9.2006 12:42:05   
Urša08
Ojla!

Luna 06 glede kozarcev sem moje vprašala, vendar se ne spomnita imena trgovine, vesta samo to, da je to v Stegnah. Grem pa jaz jutri v Ljubljano in če bom imela višek časa bom probaala najti to trgovinco.

Tatam tole s krči se je meni dogajalo prejšnji teden in sicer kar 4 noči zaporedoma. Sedaj je pa ok. Tako, da si sploh ne znam pojasnit od česa to pride. Imam pa v četrtek pregled in bom ginekologinjo vprašala zakaj se mi to dogaja oz. kako preprečit.

Drugače se pa počutim kar ok, le spanca potrebujem več. Ves vikend sva samo letala naokoli tako da sem bila v nedeljo zvečer že prav izmučena. Kile gredo pa kar gor, sem tud jaz že na +7. Pa ne morem rečt da ne vem koliko pojem, lres pa je , da mi paše sladko in da se težko uprem tej skušnjavi.

Ali mogoče katera ve v katerem tednu se začne 7 mesec. Jaz zaključujem 25 teden , to je še šesti mesec. Ne vem pa kdaj nastopi 7 mesec. S temi tedni sem čist zmešana. Pa saj bi mi bilo vseeno, ampak me vsi sprašujejo, v katerem mesecu sem...
Lepo pišite, jaz grem pa na sončka popit kapučino.

Papauser posted image

(odgovor članu onina)
Neposredna povezava do sporočila: 898
   RE: Januarčice
26.9.2006 15:45:15   
Adelina
Pozdravček!
Danes sem bila na polikliniki zaradi presejalnega testa za sladkor. Je vse v redu, tako da lahko veselo jem naprej in se seveda redimuser posted image . Me pa zadnje čase muči nespečnost in se proti jutru zbudim in ne morem naprej zaspat. Zadnjič enkrat sem bila zbujena od pol štirih do pol sedmih, pol sem pa malo zadremala, sam se je itak kmalu že naš ta velik zbudu in sem mogla vstat. Sem pa zdajle dve noči spet lepo spala, tako da bo mogoče minilo, čeprav sem v prvi nosečnosti tud skoz imela probleme z nespanjem.
Urša08 mislim da se za mesece deli tedne z 4.3 ali 4.5-nisem prepričana. Jaz kar od predvidenega datuma poroda odštejem mesece, oz. tisti dan, ko imam rok prestavim na naslednji mesec. Joj sem zakomplicirala- torej jaz imam rok 16. januarja, pa od 16. septembra govorim, da sem v 6. mesecu, v 7. pa bom po 16. oktobru.

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 899
   RE: Januarčice
27.9.2006 22:44:14   
Barbid
Živjo

Claudija: jaz sem si ogledala tvoj link  - voziček, super cena in lahek, zanima pa me, če se dobi zraven, tudi lupinica (avtosedež), tko da imaš komplet.
Sem malo gledala po linku, pa jih je tolk različnih, da res nebi vedela, katera spada k temu kompletu.

Sem pa ugotovila, da če je katerikoli voziček v akciji, potem sta to dva artikla; recimo športni del in košara, ko pa želiš še lupinico, pa je ne dobiš v isti barvi.
Se pa znajdejo trgovci .....

Zdaj imam še voljo hoditi po trgovinah, se mi pa zdi, da bo čedalje težje. V ponedeljek spet začnem hodit v službo in po 8 urah dela, vidim samo še posteljo.

Ja, bom mogla kar pohitet z nabavo, če ne bo moja Lana "znorela".

Je pa pravi razgrajač, tko brca, da ko se stisnem k mojmu srčku, mi vedno pravi - Lana me je brcnila, ful jo čuti ..../ to jutro ja je v rit/ ..... zjutraj ob 5.45 ko je zvonila ura,..... to je pomenilo "vstani in pojdi v službo" - midve pa bova še naprej pančkale.  

No, tudi zdajle gremo spat, k se je malo umirila......

Lep pozdrav,
Barbi

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?