|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Situacija
4.10.2006 16:17:40   
Anonimen
Na forumu je poplava nosečk pa ste še mene navdušle za user posted image user posted image . Ne resno z dragim razmišljava o še enem user posted image . Najin mali je star 16 mesecev. Vedno sem si želela majhno razliko. Situacija je sledeča. Prijavljena nisma skupi jaz sem prijavljena kot mati samohranilka. Saj vem da me bote ene zdaj bunle kak državo goljufam sam drugače trenutno ne gre. Moj ima sicer povprečno plačo, samo vse položnice, pa hišo zidava, pa avto in ostali stroški ne bi nama zneslo brez tega. Jaz dobivam okol 75.000 socialne in 23000 otroških. Torej kaj bi sledilo če se odločva za bebico. Izgubim socialno in otroške? Ali pa ostanejo minimalni. Ker samohranilstva z dvema se itak ne da it? Službo si išem samo z mojim poklicem je v naših koncih blazno težko. Pomagite mi mal z nasveti in kaj bi ve naredile v mojem primeru. Pa če je katera mamica samohranilka z dvema otrokoma,  pa vseeno prejema socialno naj mi pove kak ji je to uspel. Pa ne me preveč obsojat.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Situacija
4.10.2006 16:25:01   
Anonimen
Zakaj pa nebi mogla bit samohranilka z 2ma user posted image  user posted image

Itak da si lahko. Če pa ti bo socialna delavka kej siklna kako maš lahko še enga otroka z istim očetom pa se pač izgovor na trenutek slabostiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Situacija
4.10.2006 16:51:12   
soncece24
Jaz poznam eno, ki jih ima 5 z istim, pa samohranilko glumi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Vse se da, če se hoče 

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Situacija
5.10.2006 9:01:27   
Anonimen
Tud jaz poznam eno z dvema otrokoma.Noben jo ni nič prašal.Ti samo reci socialni da ti lahko f...... s komer ti hočeš hahaha,malo haca.Samo ne pusti se zmesti  kaj ti pa more. F.... lahko z njim živeti pa pač ne moreš z njim kajneda,ja tko je.
čao

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Situacija
5.10.2006 9:58:00   
Poka
Ful ste face :))) Sej mate prav. Itak pa, zakaj nebi državi kradel če ona nam.

Mene pa zanima, če katera ve, za koliko se spremeni pol dohodek če si potem samohranilka z dvema otrokoma? Predvidevam sicer, da ne velik...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Situacija
5.10.2006 17:51:04   
Anonimen
Če si zaposlena, ne veliko. Če pa nisi, pa ZELO veliko.

(odgovor članu Poka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?