|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aparat za peko kruha
20.10.2006 19:22:52   
Wahoo RR
Helo

Danes sem ga kupila.  Ne spoznam se na njih , Vzela sem takega, ki je bil cenovno na sredini ( perfect, papk 1029S )

Zanima me sledeče : v navodilih je ogromno receptov...za različne vrste kruha. Amapk povsod so kot sestavine navedene vse stvari posebej ( moka, kvas, sol...itd )

Ampak vidla sem pa že, da prodajajo pripravljeno moko. Baje dodaš samo vodo in to je to ???

A se to lahko naredi z vsakim aparatom...ali mora bit prav na ta način narejen ? V navodilih namreč nič ne piše o tem.

Hvala za odgovore.

_____________________________

Lp,
Wahoo RR


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aparat za peko kruha
20.10.2006 19:34:01   
Pingvinčica
Če kupiš moko kateri dodaš samo vodo je vseeno kateri aparat za peko kruha imaš. Meni je zelo dobra moka iz hoferja. Pa veliko dobrega kruha.

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aparat za peko kruha
20.10.2006 19:49:17   
Primoza
Krohomat uporabljam že kake tri leta in ne vidim posebne prednosti v predpripravljeni moki - navsezadnje le zmešaš nekaj maščobe, ščepec sladkorja, sol, kvas in vodo oz. delno mleka. Se pravi nobene posebne packarije. Pa še po izkušnjah bi rekel da najbolje deluje svež kvas.

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aparat za peko kruha
20.10.2006 20:22:05   
Erdbeere
Jaz pa delam vedno s suhim kvasom in me zanima, kako pa narediš s svezim kvasom, primoza?

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aparat za peko kruha
20.10.2006 20:45:33   
Laubica
jaz sem istega mnenja kot tia2005 -ker tudi jaz kupujem v hoferju in delam kruh z kruhomatom

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aparat za peko kruha
20.10.2006 21:51:47   
Anonimen
Vedno delam z navadno moko in s suhim kvasom - je čisto enostavno vse skupajuser posted image  Malo bolj moraš pazit, ko pripraviš sestavine za kasnejšo peko - predvsem vrstni red, ko stresaš v modul.

Dobro peko in dober tekuser posted image

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Aparat za peko kruha
20.10.2006 22:10:32   
BLAŽIKA
Kakšna pa je ta moka v hofferju, kaj gor piše in kakšne imajo ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Aparat za peko kruha
21.10.2006 12:06:43   
Lu
Jaz kupim kar Mercatorjevo belo moko in od mame še eno črno. Jo dobi direktno iz mlina. Je pa res treba pazit na vrstni red. Mi zdaj ko znamo samo še tak kruh jemo user posted image Dajem pa 1/2 frišnega kvasa. Je pa res, da je treba malo sprobavat. nor. namesto mleka daš vodo, namesto frišnega kvasa daš suhi kvas,... No meni je nabolj všeč kruh narejen po naslednjem receptu: 3 dcl mleka ( če je mleko toplo potem testo zelo vzhaja, zato ga zdaj dajem kar iz hladilnika ), olje ( naredim 2-3 kroge po pekaču user posted image ), v žličko, ki je bila priložena dam sladkor in sol, nato moko 540 g in nato še 1/2 frišnega kvasa, ki ga razdrobim. Imam pa aparat od CIATRONIC-a. Pa dober tek.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Aparat za peko kruha
21.10.2006 13:39:01   
Pingvinčica
Kaj točno piše gor ne vem, je pa več vrst moke, za beli kruh, kruh za zajtrk, polnozrnati kruh, več se jih pa trenutno ne spomnim.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Aparat za peko kruha
21.10.2006 18:04:41   
Primoza
Kvas nadrobim na vse sestavine polijem z vodo.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Aparat za peko kruha
22.10.2006 0:05:56   
Alisa
OJ,
jaz kupuje ta moko v kateri imaš vse sestavine in potem dodam samo vodo in dam v aparat potem pa ta opravi svoje.
Moko kupuje v Hoferju, ker je res dobra. Imajo pa moko za bel kruh, črni, kmečki, sončnični, s raznimi semeni, bučni,...itd. Stane pa kg okrog 100 sit.
Pa jaz imam na aparatu ko zapiska da me opozori in takrat neha gnest dam ven lopatice, da imam potem v kruhu sam 2 luknje namesto cele lopate.

Jaz sem s tem aparatom zadovoljna, ker pojemo zlo malo kruha in mi nitreba hodit v štacuno po 2 žemlje in to vsak dan.

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Aparat za peko kruha
22.10.2006 13:39:49   
BLAŽIKA
Sem si včeraj nakupila v hofferju ene 10 mok za kruh pečt in to imajo ziher 6 različnih vrst če še ne več. Zvečer sem aparat naštelala in dala noter vodo z moko, pa smo imeli zjutraj res fini rženi kruh za prste polizat, tisti kruh ki pa sem ga prej sama namešala po receptu iz knjigice aparata , ni bil pol toliko dober.

Punce hvalauser posted image user posted image user posted image za info. da imajo v hofferju to moko, sem bila že neštetokrat tam pa je nisem nikoli videlauser posted image .

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Aparat za peko kruha
29.10.2006 20:09:22   
Alisa
Ja res je dobra ta moka iz Hofferja. Mi naredio iz pol kile moke in dam 250ml tople vode in pote sam še gumbek pritisnem in imam kalu sveže pečen dober kruh.user posted image

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Aparat za peko kruha
29.10.2006 20:24:06   
triša
Vidim da vas veliko peče kruh kar doma, verjetno je boljši in cenejši kot kupljen. Pa sva z mucijem rekla da ga bova kupla tudi midva.
Kerega pa priporočate in  kakšne funkcije mora imeti???

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Aparat za peko kruha
29.10.2006 22:25:13   
sneška_
Clatronika sem nesla moji mami in ona in moj brat pravijo da je super ker večinoma moj brat dela kruh ih je zelo zadovoljen z njim    

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Aparat za peko kruha
29.10.2006 22:26:08   
sneška_
Jaz ga še nimam in zdaj skoro božiček mi ga bo prinesel istega Clatronika user posted image

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?