|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   44 milijard SIT (183 mio €) preplačane dohodnine
21.10.2006 11:17:15   
Anonimen






18.10.2006

user posted image

Novih 107.445 dohodninskih odločb za leto 2005

user posted image




user posted image


Davčna uprava Republike Slovenije sporoča, da je bilo med 16. in 18. 10. 2006 izdanih še 107.445 dohodninskih odločb za leto 2005. Od tega je bilo 27.446 dohodninskih odločb z doplačilom, 75.836 z vračilom, 4.163 pa jih je bilo brez doplačila ali vračila dohodnine.


Letos je bilo skupaj izdanih že 1.126.742 (88,2%) dohodninskih odločb za leto 2005. Od tega je bilo 309.772 (27,5 %) odločb z doplačilom v vrednosti 10.345.121.254 SIT, 759.549 (67,5 %) z vračilom v vrednosti 44.007.466.827 SIT in 57.428 (5%) brez doplačila ali vračila dohodnine.


Lepo pozdravljeni,


Služba za odnose z javnostmi
user posted image  in to naj bi bilo normalno... Skoraj 70% nas je celo leto preveč plačevalo akontacijo dohodnine in lepo financiralo in kreditiralo državo... Brezobrestno sevedauser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 44 milijard SIT (183 mio €) preplačane do...
21.10.2006 11:42:55   
lelaval
Saj veš, da država živi od revežev. Ko pa ti rabijo pomoč, pa povsod skozi padejo.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 44 milijard SIT (183 mio €) preplačane do...
21.10.2006 12:09:27   
TONČI.
Veš zakaj je tako? Zato, ker večina staršev nimačez leto določen komu od staršev naj trgajo manjšo doh.. To pa zato, ker se lahko potem, ko se dela izračun za doh., vidi, komu se bolj splača. Kdo je imel boljše prihodke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 44 milijard SIT (183 mio €) preplačane do...
21.10.2006 14:53:53   
Marogica
Pametna država, ni kaj.

Najbrž ena izmed redkih, saj npr. v Švici se plačuje davek pač takrat, ko dobiš položnico. Je res, da je takrat vse naenkrat, kljub temu pa si lahko sam mesečno daješ nekaj na svoj račun, da ni nato naenkrat vse, pa še obresti dobiš od banke.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 44 milijard SIT (183 mio €) preplačane do...
21.10.2006 19:50:24   
andrejka82
Evo, Marogica. S prve roke. Vsako leto tudi nas v Svici doleti ta cast, da poklonimo dinarcke drzavni blagajni. user posted image

Marca dobiva vzorcni izracun koliko lahko pricakujeva placila v mesecu avgustu. Izda se enkratna poloznica, lahko pa placujes na vec mesecev na poloznice, seveda ti nekaj malega se zraven dodajo. To so ubitacne cifre..... Vracilo denarja se tukaj zgodi par primerkom na vsake kvatre. Sicer vsaj obcutimo, da se nekaj dogaja s tem nasim denarjem. user posted image  vsaj to, no.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 44 milijard SIT (183 mio €) preplačane do...
21.10.2006 20:02:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
Je res, da je takrat vse naenkrat, kljub temu pa si lahko sam mesečno daješ nekaj na svoj račun


Saj v prvih letih dohodnine je bilo tako, vsaj za tiste z najnižjimi plačami. Potem so se pa jezili, zakaj morajo doplačati, od kje naj dobijo denar.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 44 milijard SIT (183 mio €) preplačane do...
21.10.2006 20:16:21   
Marogica
Kot prvo plačevanje dohodnine ne pomeni VRAČILO dohodnine, to se dogaja pač pri nas, ker jo mesečno preplačujemo in dopustimo, da država brezobrestno "operira" z našim denarjem. Samo zato vsako leto upamo na vračilo in smo se navadili, da govorimo o vračilu dohodnine.

Pod drugo, sem 12 let v Švici plačevala dohodnino in vem, kakšne so cifre. Je pa res, kot si napisala, da lahko tudi mesečno "odplačuješ" ali pa si daješ na stran, kot sem to delala jaz, vsaki mesec vsoto denarja na bančni račun(odprt prav v te namene) in se mi ob roku plačila ta vsota ni zdela nič kaj več ubitačna. Pa še obresti sem dobila.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu andrejka82)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?