|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   navadno mleko namesto Aptamila-KDAJ?
26.10.2006 21:14:27   
1Tanya
Nas je danes obiskala patronažna in rekla, da lahko Aptamil 2 nadomestimo kar z navadnim (ne alpskim) mlekom. Tamau je star 5 mesecev in imava že sadni in zelenjavni obrok, zvečer pa rižolino.

Men se to zdi mal kmal, pa me zanima kakšne so vaše izkušnje in nasveti vaših patronaž?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: navadno mleko namesto Aptamila-KDAJ?
26.10.2006 21:18:53   
mojčika
Nasvet moje, najmanj do enega leta, dobro do dveh let, lahko tudi do tretjega, sama bom ubrala srednjo pot, nekje po enem letu...

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu 1Tanya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: navadno mleko namesto Aptamila-KDAJ?
26.10.2006 21:36:24   
mluna
Ojla!

No , ali  ti je to  rekla namesto obroka ( zjutraj in zvečer  ali za mešanje )kašic??

(odgovor članu 1Tanya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: navadno mleko namesto Aptamila-KDAJ?
26.10.2006 21:41:32   
StBarbara
Pri enem letu začni dajat kravje mleko, prej pa uporablaj aptamil oz. podobno, zaradi vseh možni alergij....

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu mluna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: navadno mleko namesto Aptamila-KDAJ?
26.10.2006 21:44:14   
StBarbara
Še to: mi je čudno, kako so patronažne/pediatri različnih mnenj, moja pediatrinja pa vedno pravi, da je kravje mleko za teličke, pa ni ravno neka komplikatorka user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: navadno mleko namesto Aptamila-KDAJ?
26.10.2006 21:47:37   
mluna
NO tud nam so rekl da kravje mleko šele po 1 letu.
NO moj "misek" je star 6,5 mesecev in še dojim. <No poleg tega pa zjutraj dobi milupino kašico , potem dobi jabolko in banano, za kosilo dobi juhico ( krompir, brokoli in korenje ) , proti večeru pa  kašico bebi - riž z slivo.
No to mu naredim z Aptanmilom PRE.
Drgač mu bom pa sedaj kupovala samo take kašice , ki že vsebujejo mleko - če ne je preveč dela.

LP;

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: navadno mleko namesto Aptamila-KDAJ?
26.10.2006 22:23:59   
Katrin
Jaz sem naši user posted image  ponudila alpsko mleko po dopolnjenem enem letu.

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu mluna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: navadno mleko namesto Aptamila-KDAJ?
26.10.2006 22:32:15   
Anonimen
no men se una do drugega al pa clo tretjega leta zdi kr al huda. ok 1 leto je ok. jaz sem pa svoji prvi začela z 8. meseci pa je blo tut ok.

(odgovor članu Katrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: navadno mleko namesto Aptamila-KDAJ?
27.10.2006 3:22:37   
anajmad
Baje je tako. Adaptirano mleko ni kr larifari,ampak pomaga otroku za razvoj možganov in na splošno vsega. tako je meni razložila pediatrinja. Res je,da imamo nedonošenko doma in se jst strikno držim njene koirigirane starosti tudi pri mleku,menim da skravjim mlekom ni ravno fajn prehitevati.Res je,da je vsak otrok drugačen,ampak tudi nekaj mora biti na tem.
Mi ga bomo sigurno uporabljali-samo za pitje po flaški tam do dveh let in pol. Za kašice in ostale stvari pa bom začela pri njenih koirigiranih 18.mesecih. Res je,da je dražje kot navadno mleko,ampak za otroka meni ni nikoli preveč.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: navadno mleko namesto Aptamila-KDAJ?
27.10.2006 7:33:44   
Tracy
Mi smo začeli s kravjim mlekom pred prvim letom (se ne spomnim več natančno kdaj). Smo pa začeli s pravim mlekom- od kmeta, in ne z alpskim mlekom. S punčko je vse OK, ni imela problemov. Sem načela, da če je bilo to mleko za moje starše dobro, pa zame tudi, bo pa tudi za moje otroke. Seveda govorim o domačem mleku ki ga dobim pri kmetu.
lp

_____________________________

Če ste sklenili da nekaj zmorete, potem imate zagotovo prav.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: navadno mleko namesto Aptamila-KDAJ?
27.10.2006 8:42:06   
katerina
5 mesecev, patronažna pa predlaga kravje mlekouser posted image user posted image user posted image
ne morem verjet.........

(saj ne, da tebi ne verjamem, ampak sem zgrožena nad patronažno, da ne bo pomote)

(odgovor članu Tracy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: navadno mleko namesto Aptamila-KDAJ?
27.10.2006 12:10:13   
TONČI.
jaz mu dajem po flaši mleko v prahu. Vse ostale zadeve od gresa in podobnega pa delam s kravjim iz kmetije. To delam že od nekje starosti 6m. Sej včasih so nam dajali takoj kravjega, ker ni bilo mlekov v prahu. Pa je bilo veliko manj alergij in podobnih bolezni. Je bolj naravno.

(odgovor članu 1Tanya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: navadno mleko namesto Aptamila-KDAJ?
27.10.2006 12:49:00   
Maleal
Tako kot večina-po dopolnjenem 1 letu.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: navadno mleko namesto Aptamila-KDAJ?
27.10.2006 13:09:55   
sato
Jaz sem pri hčerki začela okrog 1. leta, pa tudi zdaj bom počakala, da bo mali star eno leto.

Me pa zanima, kje ste doma tiste, ki jih patronažna obišče tudi kasneje ( ne samo prve dni po rojstvu, kot pri nas).

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: navadno mleko namesto Aptamila-KDAJ?
27.10.2006 14:14:57   
katerina
sato, meni je patronažna rekla, naj jo sama pokličem, ko bo mali začel z gh, če želim. sicer sem vedela, da mi ne bo povedala nič novega, ampak sem jo vseeno klicala. iz principa. ker premalo dobim za predrago zdravstveno zavarovanje. no, ampak to je že druga tema....

(odgovor članu sato)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: navadno mleko namesto Aptamila-KDAJ?
27.10.2006 20:57:00   
maja979
men je pediatrinja rekla da do enenega leta naj ne uporabljam kravjega mleka, ker telo oz. ledvice, ne morjo dobro predelovat mleka in se lahko pojavijo težave. mi raje uporabljamo adaptirano mleko.

_____________________________

zbiram kode čajev 1001 cvet

(odgovor članu katerina)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: navadno mleko namesto Aptamila-KDAJ?
30.10.2006 8:34:23   
Anonimen
Adaptirano mleko se priporoča do dopolnjenega enega leta.

Kravje mleko se lahko daje po dopolnjenih devetih mesecih, ko je otrokov želodček že dovolj razvit, da ga prebavi. Raje pa po enem letu.

(odgovor članu 1Tanya)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: navadno mleko namesto Aptamila-KDAJ?
9.11.2006 9:49:37   
maca123
Naš malček je bil star 6,5 meseca ko smo mu začeli dajati alpsko mleko. Glede adaptiranega pa tako, že od vsega začetka nimam mleka in se je hranil izključno z adaptiranim. Sedaj pa pove podatek da je naš otrok izredno slabokrven in brez vitaminov. Ali je potem adaptirano mleko sploh tako zdravo? Pediater je sam predlaga alpsko mleko in sedaj ima še cel kup zdravil, da popravi kri.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?