|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sex v avtu MB
26.10.2006 19:53:29   
Anonimen
Odkar imava otroka z fantom ne moreva več sexat v spalnici kot nekoč in to pogrešama. Otrok spi z nama v sobi in razmišljava da bi kdaj ko greva ven sexkala v avtu vendar ne vema kje je kakšen plac kjer naju ne bi nihče motil.
Če katera ve za kakšen plac naj mi prosim napiše
lpuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sex v avtu MB
26.10.2006 20:09:35   
Sita
Pri nas na dvorišču. user posted image

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sex v avtu MB
26.10.2006 20:19:56   
Anonimen
Zelo vredu prostor je tam pod Pohorjem.Veš,kje je tista ta'nova pizzerija,tam,ko vozi gondola,spodaj?Na levo je Habakuk,čisto na desno pa je ena cesta(če od tam pogledaš na desno,je parkirišče).Če po tisti cesti pelješ nekaj časa naprej,mimo campa na levi,so na desno take terase-tam zvečer in ponoči 100% ni nikogar.
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sex v avtu MB
26.10.2006 20:24:34   
Anonimen
Kopalnica na pralnem stroju,dnevna soba na kavču,kuhinja natleh ali na pultu,jedilnica na mizi....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sex v avtu MB
26.10.2006 20:34:45   
G in T
Lahko greš k nam na Dolenjsko torej v
- Jahou graben ali pa Porivauč vrh
user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sex v avtu MB
26.10.2006 20:40:39   
smrka
Bosta imela otroka v avtosedezu?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sex v avtu MB
26.10.2006 20:58:42   
Ro-La
pri nas je ogromno sex placovuser posted image , če te zanima kje pošlji zs

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sex v avtu MB
26.10.2006 21:46:54   
Anonimen
Predvidevam, da pri tem vajinem podvigu ne bo user posted image  prisostvoval, torej ga mata kam dat v varstvo. In zakaj ne bi raje takrat skočila domov? user posted image

(odgovor članu Ro-La)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sex v avtu MB
26.10.2006 21:47:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ro-La

pri nas je ogromno sex placovuser posted image , če te zanima kje pošlji zs


Evo, Ro-la se bo šla pa paparazza ekskluzivno za RR! user posted image

(odgovor članu Ro-La)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sex v avtu MB
26.10.2006 21:55:27   
soncece24
Za pravi dnar lahko prideš k meni - ti oddam eno sobo tacajt go grem s tvojim user posted image v park na sprehoduser posted image user posted image user posted image No, zdaj pa zares - bresternica pri čolnarni, pod kalvarijo (tam pri onem kmetijskem inštitutu), vse okoli pohorja, stražunski gozd, duplek šoderjama... malo se zapelješ naokoli pa sigurno kaj najdeš!

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sex v avtu MB
26.10.2006 22:25:36   
Ro-La
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: Ro-La

pri nas je ogromno sex placovuser posted image , če te zanima kje pošlji zs


Evo, Ro-la se bo šla pa paparazza ekskluzivno za RR! user posted image


jaz želim samo pomagatuser posted image , včasih je bilo prav pestro v naši okolici, zdaj pa že prib. tri leta bolj redko zalutajo k namuser posted image ...jih prav pogrešamuser posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sex v avtu MB
26.10.2006 22:45:57   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zelo vredu prostor je tam pod Pohorjem.Veš,kje je tista ta'nova pizzerija,tam,ko vozi gondola,spodaj?Na levo je Habakuk,čisto na desno pa je ena cesta(če od tam pogledaš na desno,je parkirišče).Če po tisti cesti pelješ nekaj časa naprej,mimo campa na levi,so na desno take terase-tam zvečer in ponoči 100% ni nikogar.
user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image ANonimna, ta plac pa sem spoznala pred 22-imi leti. user posted image  Je edini iz moje "prakse"user posted image

Potem pa je še MB-otok oz pred mostom na otok, Brestrniški vrh, Meljski hrib....aja, pa naše parkirišče od picerije je tudi samo rahlo osvetljenouser posted image (pa povej, kdaj bosta tamuser posted image )

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sex v avtu MB
26.10.2006 22:52:24   
Samoyedka
IZVIRNO SPOROČILO: smrka

Bosta imela otroka v avtosedezu?



user posted image user posted image user posted image


_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sex v avtu MB
26.10.2006 22:58:55   
Anonimen
antika pa to. Pa še pazniki okoli hodijo, da je napetost večjauser posted image

(odgovor članu Samoyedka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sex v avtu MB
26.10.2006 23:00:33   
Anonimen
Betnavsi grad. Pa še pazniki hodijo okoli, da je napetost večjauser posted image

(odgovor članu Samoyedka)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sex v avtu MB
26.10.2006 23:02:11   
firasto
A znata počet te stvari samo v spalnici? Če ne živita le v eni sobici, se da to početi na zelo razburljiv način tudi drugod po stanovanju.
 Kar se pa avta tiče, pa se mi zdi, da je bolje vzeti deko , pa par sto metrov od avta stran. Si manj markanten in je manj vrjetnosti, da boš pritegnil pozornost, pa še ušesa so bolj svobodna..user posted image
 


_____________________________

"Kako naj odpustim?"
"Če ne bi obsojal, ti ne bi bilo potrebno odpuščati!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: sex v avtu MB
27.10.2006 8:10:46   
Anonimen
Ce pa nista sposobna najti plac.. pol pa kar stradajta.. user posted image user posted image

(odgovor članu firasto)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: sex v avtu MB
27.10.2006 10:04:03   
tasi81
Je pa res kriza če ne veš kje bi seksal.

_____________________________

"ko me iščeš me išči v svojem srcu, če imam tam prebivališče bom vedno pri tebi"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: sex v avtu MB
27.10.2006 12:20:47   
Čupka
Ajooooj, potemtakem bi morala bit midva že cca 10 let brez seksa. Ne komplicirajta. Dajta se dol na sedežni, pa pod tušem, pa med tem, ko ti kuhaš, detece pa spančka, se poseksajta kar v kuhinji (samo pazi na rito, če je štedilnik vročuser posted image ), ...če morata bit pa nujno v horizontali, pa spalko v dnevno na tla in jihaaaaa
Kar se avta tiče pa plackov tam pri vas ne poznam. Če imata možnost it brez otročka tekom dne na sprehod, pojdita v gozd...na šumečem listju je čist hudooo, pa še več manevrirnega prostora kot v avtu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: sex v avtu MB
27.10.2006 12:24:14   
Anonimen
Midva sva mela enkrat obiske.. v dnevni.. in za vogalom je kuhna.. in je neki kuhala.. pa sem prsu in jo odzadi.. user posted image user posted image  na hitrco.. user posted image user posted image

(odgovor članu Čupka)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: sex v avtu MB
27.10.2006 12:35:28   
CUKRČEK
opa, tjazy, to mi deliuser posted image user posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: sex v avtu MB
27.10.2006 13:17:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Midva sva mela enkrat obiske.. v dnevni.. in za vogalom je kuhna.. in je neki kuhala.. pa sem prsu in jo odzadi.. user posted image user posted image  na hitrco.. user posted image user posted image



Enkrat ni nobenkrat  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: sex v avtu MB
27.10.2006 13:20:24   
Čupka
Meni je tudi to čito noroo!!! Samo to si trenutno lahko privoščiva le, kadar večjih otrok ni doma user posted image ...jap, res rada kuhamuser posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: sex v avtu MB
27.10.2006 13:57:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess
Enkrat ni nobenkrat  user posted image



mislm.. enkrat je enkrat.. to pomeni, da ni blo dvakrat.. user posted image   res pa da ni bla glih tasca na obisku.. ampak eni prijatli, ki tudi ne bi bilo kej hudo ce bi naju zalotla..
Pa otrok tud ni blo prisotnih.. itak pa noben ni vedel razen naju.. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: sex v avtu MB
27.10.2006 14:12:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: nivess
Enkrat ni nobenkrat  user posted image



  res pa da ni bla glih tasca na obisku.. ampak eni prijatli, ki tudi ne bi bilo kej hudo ce bi naju zalotla..
Pa otrok tud ni blo prisotnih.. itak pa noben ni vedel razen naju.. user posted image user posted image



Ja dragi moj pa saj ne rabim pojasnilauser posted image , je pa lepo, da nam zaupaš kakšen korenjak siuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?