|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sušenje sadja
7.11.2006 19:43:09   
urla
Hoj ustvarjalke!

Mi smo v polnem teku v pripravah na božični čas. Z malim ustvarjava 100 na uro. Pred nekaj dnevi sva posušila mandarine in limono. Sedaj so suhe. Limone so ratale čudno rjave.  A je to normalno? Kaj še lahko posušim? Ali ste suho sadje kaj lakirale in če da s čim?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sušenje sadja
7.11.2006 19:49:12   
Anonimen
To tud mene zanima...

(odgovor članu urla)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sušenje sadja
7.11.2006 22:01:19   
dulcinea
Ja, agrumi postanejo rjavi. Saj to jim da čar. Meni so zelo lepi. Jaz jih nisem nič lakirala. So obstali kar nekaj let.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sušenje sadja
13.11.2006 12:26:40   
Yasminn
tudi meni so postali rjavi... Dvomim, da lakiranje pomaga, ker bi jih tako ali tako moral polakirat že posušene.

Mogoče je ideja, da jih potem čez pobarvaš in polakiraš - pa bojo bolj žive barveuser posted image

(odgovor članu urla)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sušenje sadja
24.11.2006 16:29:24   
TONČI.
Ali ste suho sadje kaj lakirale in če da s čim?


Jaz sem ga samo malo pošpricala s tistim sprejem za lase.user posted image

(odgovor članu urla)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sušenje sadja
30.11.2006 12:57:07   
NinKa
Limone postanejo rjavkasto ne vem kake barve, pomaranče so pa lepše iz stroja za sušenje, kot pa tiste iz radiatorja.

Ma letos sem babici zarubila to mašinco in sedaj sušim. Pa je lažje kot lansko mučenje po radiatorjih.

Aja, polakirat jih ne rabiš, ker pol niso več tok lepo. Jaz jih sam z bleščicami posujem pa je. Se zadržijo gor.


Letos sem končno dobila tut tiste janeževe zvezdice. končno, lani sem jih ful iskala, pa jih nisem našla. bom kombinirala se skupaj pa bo še lepše.


(odgovor članu urla)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?