|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Božični kaktus
8.12.2006 18:35:38   
Alisa
Mene pa zanima kaj user posted image  moram pazit oz. kako naj zalivam ta kaktus, ko ga prinesem iz trgovine. Evo 2 dni pa popki kar odpadejo.user posted image
V čem je finta?

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Božični kaktus
8.12.2006 21:46:41   
Katrin
Meni pa dela full lepo (je čisto ponorel)user posted image   
Potrebuje svetlobo in zmerno vlago. Zalijem ga enkrat na dva ali tri dni.

lp, katrin

< Sporočilo je popravil katrin -- 7.1.2007 20:30:16 >


_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Božični kaktus
9.12.2006 0:20:59   
Alisa
Joj, bi bila pa res prav vesela.user posted image Pred leti mi ga je dala moja babi in mi je prav lepo rastel kot zmešan, potem pa se je zgodila nesreča, moja prijateljica ga je poleti ko sem bila na morju preveč zalila in glej ga zlomka zgnil.user posted image
Te ko pa zdaj kupim so pa čist zanič. Res ne razumem tega.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Božični kaktus
9.12.2006 0:27:01   
trixi
jaz sem ga pa lani za par sto tolarjev kupila v Merkurju,se spomnem da so mu tudi popki en za drugim dol popadali.No potem sem čez leto čisto pozabila nanj, zalila glih če sem se slučajno spomnila,zdej pa ma nove popkeuser posted image user posted image user posted image user posted image Jutri si grem še kakega kupit pa še v akciji so.Ja zdej sem pa nardila reklamouser posted image sam kaj ko so glih pol cenejši kot v cvetličarniuser posted image

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Božični kaktus
9.12.2006 8:20:38   
al1*
Meni tudi cveti že dva tedna. Imam ga na okenski polici, zalijem ga 1X tedensko.

_____________________________

lp


(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Božični kaktus
11.12.2006 6:08:17   
zaljubljena23
Glede kaktusa jaz ne bi takoj obupala, saj odpad cvetov ni ravno znak da bo rastlina za vrećt vstran. Kar se pa tiče kaktusa mora imeti bolj hladno. Kajti če ga boš imela na toplem ti ne bo zacvetel

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Božični kaktus
11.12.2006 9:49:21   
Tracy
Meni je ravnokar začel cveteti. Zalijem ga 1* tedensko, če!? Mislim da popki odpadejo če ga preveč zalivaš. Tudi meni se je to enkrat zgodilo. Pa veliko svetlobe mora imet.
lp

_____________________________

Če ste sklenili da nekaj zmorete, potem imate zagotovo prav.

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Božični kaktus
11.12.2006 11:11:26   
crci06
malo sem že iz prakse, ampak mislim, da božičnega kaktusa od priprave na popke naprej ne smeš premikati.
Jaz sem ga preselila (je bilo nujno) in ni popkov...

Najceneje pa je par dni pred božičem kupit božični kaktus ali božično zvezdo v kakšni navadni trgovini... je za praznik ziher najlepša/-i... samo kaj, ko so te rožce tako umetne, da pol ni nič več od njih.... user posted image

(odgovor članu Tracy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?