|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri pralni prašek
12.12.2006 8:30:18   
ery
in mehčalec uporabljate? namreč končno imam svoj pralni stroj in sedaj grem v nabavo, pa me zanima s katerim ste zadovoljne? Jaz bi pa kupovala v Müllerju. Baje so boljši.. Hvala za nasvete...user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri pralni prašek
12.12.2006 8:34:19   
Mina1
Jaz sicer uporabljam tekoči Ariel ali tekoči Persil, pa mehčalce Silan, Lenor, Vernel (le ta je dosti cenejši od ta prvih dveh, cunjice pa krasno dišijo).

Izdelki v Mullerju so dostikrat v kakši akciji, pa takrat naredim zalogico, pohalila bi tudi tekoči Dash iz Mullerja.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri pralni prašek
12.12.2006 8:37:51   
Marogica
Teh tem je bilo že neskončno. POglej v iskalniku "mehčalec" ali "pralni prašek". Ni konca ne kraja in vsak ima svoje argumente.

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1211913&mpage=1&key=pralni%2Cpra%9Aek&#1212039
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1148663&mpage=2&key=pralni%2Cpra%9Aek&#1151693

Tu sta samo dve temi...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri pralni prašek
12.12.2006 9:16:40   
L & L
Meni je zakon mehčalec Lenor iz milerja se mi zdi da je bol kvaliteten kot tisti iz merkatorja.
Prašek pa ne vem no men je biu tut merkatorjeu vredu in šparou tudi, zdej sem pa kupla ariel, bomo vidli kok je ta kej vredu.
Trenutno imam Lenor Kirschblute, in diši božansko vsaj men.
Lp.

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri pralni prašek
12.12.2006 11:11:32   
Gordana-3
prašek definitivno ariel kids. nam edino ta spravi vse fleke od dveh pup ven.

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri pralni prašek
12.12.2006 11:48:26   
ms3
mi imamo avo oxi - vse gre ven, tud sadje in kakci naše 6 mesečnice pri 60. mehčalca pe ne uporabljamo.

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri pralni prašek
12.12.2006 14:29:03   
srki
Uporabljamo Ariel Kids, od mehčalca pa Ornel-beli.

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri pralni prašek
12.12.2006 15:53:03   
Taša
Definitivno prašek TANDIL od kar sem ga odkrila v Hoferju, ne kupim nobenega drugega več. Mehčalec pa prisegam na Lenor !

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri pralni prašek
12.12.2006 20:27:24   
Katrin
Jaz kupujem Persil Sensitive /tekoči) in mehčalec Lenor special Active Pro user posted image

lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kateri pralni prašek
12.12.2006 22:06:05   
eya
Vedno Ariel-za barvasto in za belo, mehčalce pa različne.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kateri pralni prašek
15.12.2006 0:05:56   
lev76
Zdej pa eno butasto vprašanje,... Sicer sama perem že 15 let, zadnje leto tudi za svojo sončico, ampak nekaj mi pa ni jasno,...
Kako sploh opazite kvaliteto praška? Meni vsi enako perejo,...Ok, za mehčalec razumem, vzameš tistega ki ti pač bolj diši, ampak za prašek??? Pa sem prala na tone srajc, pa mojih lepih bluzic, pa zdaj pokakane bodije ampak nimam pojma,kako se loči kvaliteta posameznega praška.

Prosim, če me malo podučite,ker sem res čist out na tem področju.

Aja, uporabljam pa tekoči Ariel za belo in barvasto in v prahu Ariel za belo perilo.Tako sem videla pri mami in sem vzela za sveto, ampak verjetno bi se dalo še kaj izboljšat?!


(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kateri pralni prašek
15.12.2006 7:15:58   
Ro.Na
Meni je definitivno najboljši Tandil iz Hofer-ja in rumen Lenor iz Mueller-ja.
Tandil je edini prašek, kjer pred pranjem zraven ne rabim stopet odstranjevalcev madeževuser posted image
Rumen Lenor pa mi najlepše diši. Je pa velika razlika med tem iz Mueller-ja in
tistim, ki ga lahko kupiš v vsaki trgovini.

(odgovor članu lev76)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kateri pralni prašek
15.12.2006 11:19:12   
Felicity
Dash,
Od mehčala ne vem imena - nekaj (aromateraty) Silan?user posted image  

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kateri pralni prašek
15.12.2006 21:09:34   
Sulfinija
Tudi jaz samo prisegam na prašek iz Hoferja v zrncah in pa tekočega njihovega,ter njihov mehčalec najlepše mi diši rumeni in pa orhideje.Prašek Tandil opere lepše kot mi je Ariel.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kateri pralni prašek
16.12.2006 20:28:27   
Anonimen
Meni je bil Dash svoje čase zakon, včasih je bil med dražjimi, če ne med najdražjimi praški in je bil res zakon - diši, opere, ni belih madežev...ampak zdaj sem pa že ene 3x kupila Dash (enkrat v mercatorju,enkrat v šparu in 1x v tušu) in moram reči, da Dash ni več kar je bil - sicer opere zadovoljivo, ampak cunje ne dišijo več user posted image Ga moram sprobat še iz Muellerja, če ga sploh imajo? Baje so artikli iz Muellerja kvalitetnejši.
Kar sem do sedaj sprobala kombinacij se mi zdi, da so cunjice za user posted image bile najmehkejše in najlepše dišale pri kombinaciji Ariel Kids + Silan sensitive (beli z mandlji). So naju - mene in user posted image vsi ovohavali in spraševali če sva ravno izpod tuša user posted image , da tako dišiva.

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kateri pralni prašek
16.12.2006 20:36:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lev76

Zdej pa eno butasto vprašanje,... Sicer sama perem že 15 let, zadnje leto tudi za svojo sončico, ampak nekaj mi pa ni jasno,...
Kako sploh opazite kvaliteto praška? Meni vsi enako perejo,...Ok, za mehčalec razumem, vzameš tistega ki ti pač bolj diši, ampak za prašek??? Pa sem prala na tone srajc, pa mojih lepih bluzic, pa zdaj pokakane bodije ampak nimam pojma,kako se loči kvaliteta posameznega praška.



Ma sej meni tudi vsak prašek opere dobro - odstrani madeže, ampak nekateri praški enostavno ne dišijo, nekateri drugi praški (predvsem zrnati) pa včasih pustijo na temnih oblačilih bele madeže (Bonux lemon npr).
In kombinacija določenega mehčalca z različnimi praški diši različno. Ne diši enako npr. Lenor rumeni+ariel ali Lenor rumeni+Rex.

(odgovor članu lev76)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kateri pralni prašek
17.12.2006 10:13:43   
bamby




Ni ti treba bit kaj posebno jasnega, saj itak uprabljaš prašek, ki je po mojem mnenju najboljši. Jaz praške merim po kakovosti pranja, dišave pa dajem z mehčalcem

IZVIRNO SPOROČILO: lev76

Zdej pa eno butasto vprašanje,... Sicer sama perem že 15 let, zadnje leto tudi za svojo sončico, ampak nekaj mi pa ni jasno,...
Kako sploh opazite kvaliteto praška? Meni vsi enako perejo,...Ok, za mehčalec razumem, vzameš tistega ki ti pač bolj diši, ampak za prašek??? Pa sem prala na tone srajc, pa mojih lepih bluzic, pa zdaj pokakane bodije ampak nimam pojma,kako se loči kvaliteta posameznega praška.

Prosim, če me malo podučite,ker sem res čist out na tem področju.

Aja, uporabljam pa tekoči Ariel za belo in barvasto in v prahu Ariel za belo perilo.Tako sem videla pri mami in sem vzela za sveto, ampak verjetno bi se dalo še kaj izboljšat?!






 

(odgovor članu lev76)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kateri pralni prašek
20.12.2006 15:37:33   
filipinka
Nekvaliten je zame tisti, ki ne opere np. slinčkov umazanih od hrane ( poskusila sem Sparov prašek-katastrofa). Na cedilu me Ariel ni pustil še nikoli tak, da je res najboljši! Persilu in drugim pa tudi gleh ne verjamem, ker belo po več pranjih (v mojem stroju) ni več belo!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?