|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zelezove tablete - pomoc
6.9.2004 22:42:42   
Urška*
Ojla!

No, mene pa zanima ce je katera jemala Ferrum Lek zvecljive tablete? Namrec meni jih je predpisala moja G in rekla, da naj vzamem eno na tesce. Pol pa mi rece naj jih vzamem z nekim C vitaminom, lahko pa si tudi stisnem limono. Ne gre pa mi v glavo, ce pa so za zvecit. Enostavno mi ne gre skupaj.:ups:
Kako naj jih zdaj vzamem???

Pomoc prosim.

LP:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zelezove tablete - pomoc
6.9.2004 22:47:29   
Anonimen
Sorry nič ne vem o dotičnih tabletah, me je pa vedno malček begal termin "žvečljive tablete" pa pol ko stvar sprobaš nič od žvečljivosti. Prav tako piše tudi na tabletah proti zgagi Ruporut - žvečljive tablete. Baje to pomeni, da jih lahko oziroma moraš lizat in nima veze podobnim agregatnim stanjem kot ga imajo nam poznane žvečilke.

(odgovor članu Urška*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zelezove tablete - pomoc
6.9.2004 22:48:22   
monika2004
Jaz sem jih jemala celo nosečnost, vedno zjutraj brez kakršnjih koli C vitaminov ali limon. Na koncu nosečnosti pa sem morala jemati že po dve. Sam so za bruhat!!!!!! Imej pripravljeno zobno ščetko (ker boš imela čisto rjave zobke)!!!!

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zelezove tablete - pomoc
6.9.2004 22:54:55   
Mandarin
C vitamin pomaga pri absorbciji železa. To pomeni, da požveči tableto potem pa spij kozarec pomarančnega soka ali pa limonade. 8) :)
lp

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zelezove tablete - pomoc
6.9.2004 23:00:43   
Urška*
:bravo::bravo::bravo:

Hvala! Res mi ni blo jasno.

LP:)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zelezove tablete - pomoc
6.9.2004 23:01:41   
Jančika_
Tudi jaz sem to jedla. C vitamin je za to, da se železo bolje absorbira. Sama itak vsako jutro spijem sveže stisnjen pomrančni in grenivkin sok, pa sem zraven polizala še tableto. Ampak kaka šumeča tabletka bo tudi dobra.

Lp, J.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zelezove tablete - pomoc
6.9.2004 23:08:07   
Urška*
:bravo::bravo::bravo:

Hvala tudi tebi.

LP:)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zelezove tablete - pomoc
7.9.2004 7:24:37   
Alina
Tudi jaz že od 3m nosečnosti "žvečim" železove tablete. Se mi pa kar gor postavlja.Vse ti gra za zobe. V lekarni pa sem si kupila tudi tablete vitamina C, ki so za lizati in imajo okus robide (50 tablet v lončku).

Lpo in veselo nosečnost.:sloncek::bravo:;)




Alina, 18t:sloncek:

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zelezove tablete - pomoc
7.9.2004 7:27:42   
Blink1
Jaz jem te tabletke po porodu. Prej sem pila sirup. Oboje nagravžno.

V glavnem...rekli so mi dve tabletki na dan PO JEDI.

Lp
Nina

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?