|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: aprilčice
2.1.2007 15:14:32   
gaja*
V tem letu želim vsem vam souser posted image
samo veliko sreče, veselega pričakovanja in kasneje ogromno veselja in radosti s svojimi domačimi in našimi malimi user posted image ...

Gaja


_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

(odgovor članu katikasu)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: aprilčice
3.1.2007 10:57:02   
smotka lonib
Tudi jaz želim, da bi bile v tem letu predvsem zdrave, srečne, zaljubljene, zadovoljne itd. Upam, da ste lepo preživele novo leto. Jaz ne najbolje, ker sem staknila angino in sem zdej čisto brez glasuuser posted image . Počasi se zdravje popravlja. Sem se doma zdravila z medom in čajem, ki sem ga grgrala. Na računalniku nisem mogla bit niti pet minut, ker mi je moj sinko kar naprej težil, da bom pol mela čas, ko bo on spet v šoli. Otroka sta ful uživala, ko sta odvijala darila, sploh hčerka. Ko je dobila kakšno novo igračo, se je z njo dva dni igrala, zdej pa že leži v kotu in je tud povoha več ne. Je bila pa ful vesela, ko je dobila od božička smučke, sam snega niuser posted image . Men  je vseeno, če ga ni, sam za otroke je žalostno, ker komi čakajo, da pade sneg.
Trebušček mi pridno raste. Komi čakam, da grem na pregled, da mi moj G naredi UZ, da vidimo kakšnega spola je naš user posted image . Zdej moram jet pa kuhat.

Lepo se imejte!

(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: aprilčice
3.1.2007 16:28:08   
zalbi
Hej hej!

Pa smo že zakorakali v novo leto. Jaz sem vredu.. le hudo mi je ker ni blo čez praznike nič snega... no ja.. pa drugo leto...

Sicer pa sem danes imela spet G, smo spet pogledal spol, pa je mel user posted image  spet nogice skupi, tako da še zmeraj ne veva kaj mava, no ja bo pa aprila večje presenečenje:). Sicer pa sm kr doma, sm na bolniški, ker me tako boli medenice, pa moram priznat da je kr fajn bit tkole mal doma.

Ja pa trebušček mi je, vsaj men se zdi, ful zrastu v zadnjem času, zdej čez praznike.

Uživajte v tem dolgem januarju.

A gre katera zdej v lj v šolo za starše?



_____________________________

26. 4. 2007 - postala mami našmu sončku Sari in 16. 12. 2009 smo dočakali drugega sončka Žaneta.

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: aprilčice
3.1.2007 16:55:17   
hariba
Najprej želim vsem aprilčic izpolnitev vseh skritih želja!
Moj trebuh pridno raste, pa ne le zaradi baby not, ampak zagotovo tudi zaradi prevelikega vnosa hrane med prazniki user posted image . Hvala bogu, da jih je konec, a naš hladilnik je še zmeraj prepoln. Jaz postajam cedlje bolj okorna, sklanjam se kot kaka 80 letnica. Kdaj boste ve ostale doma? Mene je šefica danes vprašala, če mislim koristit še pred porodniško dopust, da ve planirat. A ga boste vzele ali prihranile za 2008? Jaz mislim, da bom ga kar letos porabila. Moram se še z mojim malo zmenit zvčer,
Imejte se lepo.

(odgovor članu zalbi)
Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: aprilčice
4.1.2007 11:38:34   
sabri
lep pozdrav vsem aprilčicam. sem ful pozna ampak še nisem dolgo na forumu in sem komaj danes našla vas, da sploh obstajamo samo aprilske. mimogrede, forum je res super, sem največ zvedla ravno tu. to je moja prva nosečnost, pdp imava 20.4.07, nameravam roditi v ljubljani, ker sem iz okolice, čeprav moram priznati, da malo pogledujem za postojno, ampak...pregledov pa sem imela že kar nekaj, večinoma brez posebnosti, razen izcedkov, takih in drugačnih. vsem nosečkam veliko sreče in se še slišimo. LP

(odgovor članu KSIA)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: aprilčice
4.1.2007 12:44:18   
*metuljčica*
Meni je g. popravilia PDP in ga imam 28.04.2007 in ne več 30.04.2007 ter moja hči se je rodila 29.11.2004user posted image

(odgovor članu BINCI)
Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: aprilčice
5.1.2007 10:40:52   
lilka
No pa je tudi meni uspelo prit pred računalnik. V Novem letu vam želim samo srečo, pa bo vse lepo.

Jaz sem dan pred božičem fasala neko bakterijo, sem mislila, da je samo prehlad, kašljala sem ko nora cel teden, tako da še mož ni mogel spat ponoči tako sem se davila, sem že mislila da bom vse skupaj ven vrgla...user posted image . in ker ni blo boljše po 10 dneh zdravljenja z domačimi žavbami, sem se spravila k zdravniku. Sedimentacija krvi je bila porazno visoka, hemoglobin ni bil vredu in sem dobila dve škatli antibiotikov.Danes sem prvo noč spala celo noč po 12 dneh. Za crknituser posted image .
No včeraj sem mela še redni pregled pri G. in je vse vredu, hvala bogu vsaj to, če sem že jaz cela taka kot bi me traktor povozil. Sem se zredila skoraj eno kilo, kar je za 6 mesecev malo, tako da me je pohvalila. Še več morem pit ker jem antibiotike, pa G. je rekel, da bom verjetno dobila beli tok.Drugače pa je ve o.k.
Aja sem vam skoraj pozabila povedat, za božička sva si z možem podarila vozičekuser posted image joj, sem bla vesela, da ne morem povedat. Sva ga šla samo gledat, potem sva ga pa kar kupila: Quinny speedy sx, pa dreami košarico, pa vrečo, pa torbo, v barvi "bronz riflekšn". Njegova teta, setra in sestrična so rekle, da nama bodo kupile voziček,da naj ga izbereva. Vse skupaj je prišlo čez 130 jurjev zato bova rekla naj nama dajo 60 jurjev za voziček, ostalo bova pa že sama. Jajčko bo nama pa kupil njegov brat. Tako da hvala bogu za take sorodnike.
danes pride mojster, ki nama bo delal povijalno mizo, v kakšnem mesecu bo šele končana, tako da je zdanji čas da pride, tast nama je pod jelko pustil 200 evrov za bodočega člana, tako da bova tudi to lahko poravnala. Kotakole breme kaj pišem, nama pa res ne bo problem, so vsi tako radodarni a ne?

Joj zdej sem se pa preveč zaklepetala!

Držite se punce in pazite se prehladov!

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu *metuljčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: aprilčice
6.1.2007 19:49:05   
sabri
ojla, ponovno se oglašam, ker sem na bolniški in imam več časa za računalnik. moram priznati, da sem komaj danes uspela prebrati od začetka tega foruma, kaj se je kaj dogajalo, da tudi jaz ne sprašujem iste stvari dvakrat. izvedela sem pa največ stvari, ki so me zanimale. mali ali pa mala ( ne vem spola in najbrž ne bova vprašala) pa brca cel dan in še ponoči, ko se zbudim, sploh si nisem predstavljala, da je tak nor občutek in da tako močno brca. drugače pa se mi nosečnost do zdaj odvija kar ok, imam probleme samo vnetji, ki jih seveda prenesem tudi na user posted image , drugače pa imam takega g, da nič ne komplicira in tudi nič dosti ne pove, tako da sem prav vesela za ta forum. LP in user posted image za srečo vsem.

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: aprilčice
7.1.2007 16:36:58   
katja pv
Trenutno stanje aprilčic:
01.04. - Binci, Ljubljana (2. user posted image , 1.user posted image - 21.06.2005)
01.04. - lonib, Ljubljana (3.user posted image , 1. user posted image - 15.9.1995, 2. user posted image - 24.11.2000)
01.04. - bojana1, Slovenj Gradec (1.user posted image )
02.04. - rumena, Ljubljana (2. user posted image , 1. user posted image - 12.10.2005)
03.04. - mary10 (2.user posted image , 1. user posted image - 6.11.2005)
03.04.- andie, Celje
04.04. - anna2007
04.04. – Bay, Postojna ali Izola (1. user posted image )
05.04. - tikka (1.user posted image )
05.04. - hariba, Celje (4. user posted image , 1. user posted image - 06.09.1995, 2. user posted image - 24.07.1998, 3. user posted image - 11.05.2000)
06.04. - ily, Novo mesto (2.user posted image , 1. user posted image - 08.02.2003)
06.04. - vanna, Ptuj (1.user posted image )
07.04. - Katikasu, Ljubljana (1.user posted image )
11.04. - laaara, Celje
11.04. - cicmar (1.user posted image )
14.04. - BarbaraE, Ljubljana (2.user posted image , 1. user posted image - 08.04.2005)
14.04. - Julija24
14.04. - kikica
15.04. - Brunette_
15.04. - a&m, Ljubljana (2.user posted image , 1. user posted image - 4.12.2004 )
16.04. - wallery (3.user posted image , 1. user posted image - 15.09.2003, 2. user posted image - 29.01.2006)
17.04. - ALESSA
17.04. – gaja, SG (1.user posted image )
18.04. - julij11 (2. user posted image , 1. ?)
19.04. - Ksia (1. user posted image )
19.04. - lilka, Slovenj Gradec (1.user posted image )
19.04. - Katym, Novo mesto (1.user posted image )
19.04. - katja pv, Murska Sobota (2.user posted image , 1.user posted image - 21.06.2005)
20.04. - Lari, Ljubljana (2.user posted image , 1. user posted image - 18.12.2004 )
20.04. - sabri, Ljubljana (1.user posted image )
20.04. - Tanchy, Ljubljana (1. user posted image )
22.04. – taška 30, Ljubljana (2.user posted image , 1. user posted image - 28.04.2005)
23.04. - Ivek, Slovenj Gradec (2.user posted image , 1. user posted image - 18.08.2004)
23.04. - anonimna T
23.04. - zalbi, Ljubljana (1.user posted image )
24.04. - Mimi*, Ljubljana (2.user posted image ,1. user posted image - 17.04.2004)
24.04. - Pinja, Ljubljana (2.user posted image , 1.user posted image - 25.12.2004)
25.04. - Jagoda3, Ljubljana (3.user posted image 1. user posted image 28.12.2000, 2. user posted image 21.10.2003)
26.04. - Beti S, Šempeter pri Gorici (2.user posted image , 1. user posted image - 29.12.2003)
26.04. - mojčca, Kranj (2.user posted image , 1. user posted image - 09.03.2005)
27.04. - Tinka1, Maribor
27.04. - NinaF, Kranj ali Ljubljana (1. user posted image )
28.04. - Petica, Ljubljana (2.user posted image , 1.user posted image - 28.7.2002)
28.04. - Mokka, Ljubljana
28.04. - *metuljčica* (2.user posted image , 1. user posted image - 29.11.2004)
30.04. - deja777 (1.user posted image )

Trenutno nas je 46 nosečnic za april.
Statistika: do sedaj se nam je rodilo 18 user posted image in 7user posted image , 1 pa ostajajo še uganke(? - julij11).

Anonimna T javi se, da vnesem tvoje pravo ime!

Prosim, da mi še vse tiste, ki še niste sporočile kraja, kjer boste rodile le tega sporočite, da bo seznam čim bolj popoln. Hkrati vabim še tiste, ki niste javile datumov rojstva vaših "odraslih" otrok, da mi tudi te datume sporočite, da jih vnesem v tabelo.


< Sporočilo je popravil katja pv -- 7.1.2007 16:41:02 >

(odgovor članu katja pv)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: aprilčice
8.1.2007 6:53:49   
gaja*
Dobro jutro punce user posted image
Kako ste kaj? Najin zakladek se je danes ponoči tako premikal po bušiju, da sem se kar nekajkrat zbudila... Potem pa nisem več vedela, kako naj se še obrnem, da bi lahko fajn nazaj zaspala, ker sem imela skoz občutek, da bom user posted image pomendrala user posted image user posted image Ni mi pasalo ležat na boku, ker je user posted image ful bincal, na hrbtu tudi ne user posted image
Meni se zdi, da se je zgodilo prvič, da sem tako močno čutila ponoči premikanje user posted image . Tudi čez dan je ponavadi taaaako na rahlo. Upam, da bo zdaj tega več, pa bolj čez danuser posted image user posted image , ker je tak fajn občutek user posted image

No, drugače pa tudi pri nas še vse po starem. Rahlo razmišljam že o organizaciji vsega skupaj, kaj bova še morala nabavit, pa kdaj se bom spravila v trgovine. Načrtujem konec naslednjega meseca, upam, da se bom dobro počutila. Je pa res, da bolj ko si hočem delat nek seznam, bolj je dolg in me je kar groza user posted image , da še vedno čakam in imam vedno občutek, da sem nekaj pozabla napisat... Ampak, mislim, da je še dovolj časa. Doma imava že quinnijevega freestyla in košaro, jajčke še nisva dobila prave barve, pa banjico za kopanje in tetra pleničke sem že nabavla... To je pa tudi vse.
Je pa fuul dober občutek, ko razmišljava, da še malo, pa grem na porodniško (no, če slučajno ne bom morala prej zaradi česa v bolniško - upam, da ne) in ko pogledam na tale trakec pod imenom, je že dvomestno številouser posted image Grrrr!!!

Aja, punce, kako so kaj vaši kg? Meni so po začetnem padanju zdaj po praznikih kar lepo poskočili. S tem, da sem jih morala pridelati za nazaj, jih imam zdaj +3 in to bolj ko ne v zadnjem mesecu user posted image user posted image Me je kar strah it se tehtatuser posted image user posted image
Pa v sredo imam pregled, se kaj javim. Ve pa držite pesti, da se je moj G že preselil nazaj v svojo preurejeno ordinacijo in že ima nov ultrazvok....

LP vsem vašim user posted image (naj pridno bincajo)
gaja


_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

(odgovor članu katja pv)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: aprilčice
8.1.2007 9:39:25   
smotka lonib
Pozdravljene!
Tudi jaz ponoči zadnje čase slabo spim, ker moj user posted image  sredi noči začne igrat nogomet user posted image user posted image . Čez dan je včasih miren, zvečer in ponoči pa kot da bi bil navit. Očitno je po očku, ki včasih do 01.00 ure pokonci.
Zadnje čase imava z mojim dragim kar veliko dela, ker prenavljava sobo v kateri je bil prej stric (šel je v dom za ostarele). Morava še sobo prebelit pa nov poden notr dat, pa še kakšno novo omaro morava kupit. Groza kok denarja bo spet šlo. Za user posted image  pa morava kupiti še voziček (rabljen), banjico, lupinco (rabljeno), pa še nekaj oblačil. Še dobro, da imava še posteljico in previjalno mizo, ki mi jo je naredil oče in nam je zdej služila kot omara. Bosta pa najina hčerka in sin (6 in 11 let) imela vsak svojo sobo.
Kar se tiče kg, sem jih do sedaj pridelala +9 kg. Za praznike se itak nisem nič nažirala, ker pač nimam kakšne strašne lakote. Se včasi moj mož poheca in mi pravi, da imam vsaj nekaj za v modrc dat zdej, ko sem user posted image user posted image user posted image user posted image . Mislim, da sem se +2 kg dobila v joškeuser posted image user posted image . Ko bi mi vsaj po porodu take ostale. Do sedaj sta mi oba otroka vse pojedla, ko sem ju dojila, tko, da bo zdej najbrž isto. Mi jih bo moral masirat, da bom imela velike kot Sšaka Lenderouser posted image user posted image .

Lep pozdrav!

(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: aprilčice
8.1.2007 12:40:03   
sabri
ojla, tudi jaz vse lepo pozdravljam. glede kg mislim, da kar vodim +10, drugače pa mi user posted image brca kar močno čez dan in ponoči, se skoraj ne umiri, ampak mi je všeč, sem se že kar navadila, tako da spim brez problema. drugače pa mi trebuh včasih zelo otrdi, tak da je kar malo zoprn občutek, ampak mislim, da je to normalno?! A gre mogoče katera že v materinsko šolo, ki se začne danes ali je še prezgodaj? Malo kasneje je itak telovadba tako, da bom mogoče prišla malo prej pogledat. Uživajte in božajte bušije. LP

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: aprilčice
8.1.2007 14:09:30   
*metuljčica*
Pozdravljene punce!

Sabri mislim da ne vodiš, da očitno kar jaz ker imam že +12 kg viška in zelo lepo napredujem, tako kot prvič, ampak se ne obremenjujem, ker sem prvič shujšala bom upam tudi sedaj.

Za materinsko šolo sem klicala pa je rekla, da naj pridem šele 5. februarja, da je takrat dovolj zgodaj.

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: aprilčice
9.1.2007 8:05:42   
zalbi
hej!

moj user posted image  je tut zelo zivahen, občasno tudi ponoci zelo brca, tako da me zbuja. Sicer pa me zelo boli medenica, tako da zadnje case zelo slabo spim. Sicer imam ta teden fizioterapijo, tako da bom vidla če bo potem kaj bolje.

Jaz sem vceraj zacela s solo za starse, februarja imam se izpite, pa mi bolj pase sedaj hodt. Vceraj sem bila dopoldne, za naprej pa bom malo kombinirala.  

Uzivajte v teh toplih januarskih dneh.

LP

_____________________________

26. 4. 2007 - postala mami našmu sončku Sari in 16. 12. 2009 smo dočakali drugega sončka Žaneta.

(odgovor članu *metuljčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: aprilčice
9.1.2007 9:38:11   
lilka
Pozdravljene aprilčke!
Jaz sem bila včeraj na kontroli in baje še nisem vredu imam še celo škatlo Hikoncila za pojest in mi je dala bolniško še do ponedeljka. Hvala bogu sem nehala kašljat samo mam še zdej muskel fiber v rebrnih in trebušnih mišicah ker sem 12 dni non stop kašljalauser posted image .
No najin bejbek zdaj tudi že tako brca, da ga tudi mož čuti, če da roko gor. Ponoči se sicer jaz enkrat zbudim za wc, zadnje dni pa kar večkrat pa ne vem a od brcanja al od česauser posted image
Berem, da ste kar vredu vse, razen teh prehladov in tega, čmur se zgleda ne bomo mogle izogniti in da vaši bejbiji pridno brcajo. Superuser posted image

ja nas je že skoraj vse prijelo nakupovanje in priprave, sej smo pa že v 6M je pa ja že treba po malem začet.
Jaz sem si na spletni strani baby centra ogledala pripomočke za kopanje in nego in bom verejtno vse v kompletu naročila v speltni trgovini, v zeleni barvi mi je najbolj všeč(banica, termometri, previjalna blazina, manikirni set.......) samo imajo neko napako na spletni trgovini se ne morem registrirat že dva dni da bi naročilauser posted image .
Ma ja, ti kilogrami, če ste prej bolj suhe jih pač zdej bolj bašete gor, jaz sem pa že tako pretežka in res nebi blo dobro da se preveč zredim, se zato skušam malo pazit, čeprav pravijo, da po sedmem mesecu začnejo naletavat kg pa narediš kar hočeš...bomo videli, kako mi bo uspevalo, zdej ko sem v bolniški kar naprej nekaj jem, zadnji čas da grem v ponedeljek v službo. Samo tudi ne za dolgo, začetek porodniške mi je dala 22.3, pa če potem računam še 28 dni dopusta bi šla tam okoli 15 februarja že lepo iz službe. A ve ste si že kaj računale?Kako boste naredile z dopustom, me zanima?Jaz nevem čisto točno kako to gre, če zdej izkoritim vseh 28 dni, ko pridem nazaj mi pa potem pripada spet koliko, to mi ni čisto jasno, a se katera kaj spozna na te zadeve?

Toliko za danes, še pišem kaj, sej mam časuser posted image

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu zalbi)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: aprilčice
9.1.2007 9:57:30   
sabri
olja punce, me je mali ali mala zbudila, ker mi je tako brcala na mehur, da sem mogla vstat. sicer pa to ni nič novega, saj trenira že kak mesec, tako da se včasih zvečer z mojim uleževa in gledava, kako se trebuh premika.
Zalbi veš kaj me zanima, če so vam v MŠ že povedali, kdaj greste na ogled porodnišnice? baje, da se gre pogledat v sklopu MŠ in je kar pametno.
Lilka za porodniško kolikor vem je tako, če greš 45 dni prej na porodniško, moraš toliko dni prej it delat, tako da je najbolje da greš 28 dni prej in si pač dlje potem doma. 28 dni pa je baje minimalno oziroma po zakonu, tudi če si že prej na bolniški, ti jo mora 28 dni prej prekiniti. tako da, če nisi pred bolniško koristila dopust, ti žal propade, vsaj tako mi je znano, oziroma smo se pogovarjali v službi.
glede kg pa upam, da bo 7 mesecu ne letijo kaj preveč gor, ker meni že od začetka kar pridno user posted image , saj nisem nič bruhala in sem samo jedla. se bom pa prikotalila v porodnišnico user posted image , pa imela ogromno dela potem, ko bom hujšala.
fajn se mejte, vsem user posted image za srečo. LP

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: aprilčice
9.1.2007 15:32:35   
brina
Hojla, jaz sem nova...ne nova nosečka, ampak nova članica. Rok mam 30. aprila. tko, da vas glih še ujamem:)
Vidim, da ste nekatere že pridne in že kupčkate in imate zbrane vozičke. Pridne! Jaz imam zdele še en izpit, pol se pa lotim naročanja, kupovanja in izbiranja. Sicer sem pa lepo na bolniški že od septembra.

Punce, a še katero boli na desni strani pod rebrom? Mene zdaj nekaj dni, da niti sedet ne morem več kot 15 min. Tak čudno boleče-pekoč občutek. Sicer imam jutri pregled, tako da vprašam.

Bodite lepo in naj vaši malčki in malčice pridno brcajo! 




_____________________________

Brina

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: aprilčice
9.1.2007 16:52:52   
gaja*
Lepo pozdravljene user posted image ,
že spet kot en mali otrok komaj čakam, da mine noč, saj imam jutri pregled. Predvidevam, da najinega pikeca ne bom videla na UZ, pa se vseeno nekak veselim pregleda.
Želela sem vam povedat, da greva z možem v petek prvič v materinsko šolo. Sem dala svoji mami, da se pozanima, pa naju je kar najavila, saj je sestra rekla, naj kar prideva. Tako da, upam, da bo zanimivo.
Drugače pa še nekaj, kar se tiče porodniške. Jaz bi jo naj nastopila 20. marca, ker pa delam na šoli, so mi kr nekaj mrdali z dopustom, tak da sploh ne vem, koliko dni bom še lahko prej doma. Pač nek delež bodo preračunali user posted image Se še sploh nisem ekstra kaj pogovarjala... V vsakem primeru, malo še user posted image Jaz si že taaak želim, da mine, grozno!!
Lepo se imejte, pa javite se kaj user posted image
LP, gaja



_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

(odgovor članu brina)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: aprilčice
10.1.2007 7:17:51   
cicmar
Pozdravljeneuser posted image !

Prvo naj vam zaželim čudovito leto 2007! Za nas bo tako ali tako posebno...jaz imam pred sabo samo še točno tri mesece nestrpnrga čakanja. Komaj čakam, da škratka stisnem v naročje. Ker bo to zame prvič, bo še toliko bolj posebno.

V prejšnjem tednu sem imela redni pregled, pa je vse v najlepšem redu, no razen kg (+10) in otekajočih nog.
Meni je važno, da je zuser posted image vse v redu. Jaz bom že izgubila te kg, za noge pa tudi skrbim (manj soli-predvsem skritih, kremice, kompresijske žabice, masaža pa noge v luft...)user posted image !

Z user posted image sva bila tudi na 3D UZ in sva bila čisto iz sebe, saj so občutki ob gledanju tega UZ fenomenalni. Dobila sva tudi lepe posnetke in dva kratka filmčka. Zdaj tudi 100%veva za spol, samo sva se odločila, da ostane presenečenje.

Sem si ranvokar merila obseg buhija in sem izmerila 92 cm. Ga tudi ve kaj merite? Se mi zdi, da imam že takega za rodit..

Konec meseca imava MŠ, po tem pa bova šla počasi v nakupe. Do sedaj sva kupila samo kompletek za zibko. Imava staro čez 30 let in jo bouser posted image prebarval, pa nov jogi bova dala in bo kat nova. Računam, da bo zdržala tja do štirih mesecev. Posteljico bova kupila naknadno.
user posted image bo imel tudi lepo novo sobico, katero bo narediluser posted image , po drobnarije bova šla v Ikeo, voziček imava že izbran, še za lupinico se morava odločit. Cotke pa bova nabavljala malo tu in malo tam. Ne bova pretiravala, sploh pa ne z malimi številkami. Glede na to, da sva imela midva ob rojstvu oba čez 4 kg, pričakujeva tudi pri najinemuser posted image nekaj podobnega. Ali mislite, da je povezava? Ker če je tako, me čaka karuser posted image porod. No ja, ga bomo že spravil venuser posted image .
Po "sanitetne"zadeve bova šla kar direkt v Tosamo, ker tam dobiš vse na kupu.
Sem si pri Marčevkah kar sposodila seznam stvari, ki jih potrbuješ ob prihodu novega člana in mi bo v veliko pomoč.
A se že kaj odločate glede paketov? Midva bova vzela kar denar. Koliko pa pride denarnega nadomestila za paket? A to da država? Baje tudi občine dajejo denar, oz.darila. Kako pa je s tem?

Zaenkrat bo to vse, sem bolj lena za pisat, berem vas redno. Ampak mislim, da bomo počasi postale bolj aktivne, saj se bodo kmalu začeli koristiti dopusti in bo več časa.

Vsem en lep pozdrav in čuvajte se!


(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: aprilčice
10.1.2007 9:49:25   
smotka lonib
CICMAR! Ni 100%, da bo tudi tvoj otrok take teže kot sta bila vidva. Jaz in moj mož sva bila težka 3750 g. Moj prvi user posted image  je bil težak 3320 g, drugi oziroma druga pa je bila težka 4880 g (59 cm dolga). Sem jest takrat vprašala G, če je to od hrane, pa je rekel, da je odvisno od otroka koliko poje. Zdej sem nabavila samo nekaj žabic in hlačk, vse velikosti 68 in in ne 62, kot pri prejšni nosečnosti. Takrat sem naši user posted image  dvojih žabice gor spravila samo dvakrat, pa so ji že bile prekratke.
Glede paketov, bom tudi jaz vzela denar. Dobiš ga okoli 53.000,00 SIT (220 EUR), če se ne motim. Ni so vse občine radodarne glede denarja ob rojstvu, nekatere ga dajo nekatere pa ne. Škoda, da ga ne dajo vse.

Lep pozdrav in uživajte v lepem sončnem vremenu!

(odgovor članu cicmar)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: aprilčice
10.1.2007 14:45:36   
sabri
Ojla, glede teh nakupov me zanima, če se res zelo splača v Avstrijo it kupit, mislim, da v Celovec in baje vse, od cunc do pleničk, vendar še nisem nič preverila, če morda katera kaj ve? Drugače pa še nisem nič dosti kupovala, saj sem planirala ta mesec ali pa po MŠ, ko dobiš baje ta spisek, ki ti malo pomaga pri nabavi, če je prvi otrok. Glede denarja ali paketa pa vidim, da je različna vsota, tako da je zgleda odvisno od občine, saj je pri nas 58.000 sit, sicer dosti razlike ni nikjer. No, razen v Nemčiji, kjer dobiš za rojstvo otroka 25.000 Evrov AAA?!No, zdaj pa malo ven na kak sprehod,  da malo bebico zmatram, bo mogoče kaj spala, ker samo brca drugače. Uživajte LP

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: aprilčice
10.1.2007 15:18:44   
zalbi
hej!

Sabri - ja so rekli, da naj bi si jo šli ogledat takrat ko bo tema porod, to pa bo naslednji teden, če te še kej več zanima, ti lahko posredujem tudi točne datume in ure, sta namreč dve predavanji, pa nevem točno v sklopu katerega se bo šlo.

Sicer pa men sedaj ful trebuh raste, tako da zdaj postajam prava nosečnica. je pa še vedno živahno naše user posted image .

Midva z user posted image  imava kar srečo, ogromno stvari sva že dobila, tako da zaenkrat še odlašam z nakupi, moram najprej vse na kupček spravit. Posebi mi je fino ker sva dobila cunjce od št. 56 naprej - so mi prijateljice rekle, da res to samo parkrat oblečeš, pa že preraste.
Ja kar pa se tiče sanitetnega materiala, pa bom tudi jaz šla v Tosamo, sm slišala da je tm vredu.

Tako, sedaj pa grem kuhat, blagor teb sabri da si na sončku, tukaj pri meni ni nič kaj sončka, le turobno, sivo vreme.

_____________________________

26. 4. 2007 - postala mami našmu sončku Sari in 16. 12. 2009 smo dočakali drugega sončka Žaneta.

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: aprilčice
10.1.2007 20:36:53   
sabri
ojla
Zalbi, bi te prosila, če mi sporočiš, kateri dan pa uro bo, pa kje se dobite, lahk sporočiš en dan prej, če vam prej ne bodo povedal, ker bova z user posted image sigurno prišla pofirbcat. V sklopu naše MŠ ni nič kaj takega organiziranega, tako da se priporočam v LJ.
Danes je bil pa zelo zdrav dan, sprehod, malo hrane oziroma večkrat po malo hrane, samo zdrave, sadje, zelenjava...do trenutka, ko sem se peljala mimo Mc Donalda in seveda MORALA iti po Big Mac meni. Bravo jaz user posted image , sem prav ponosna nase, še posebno zdaj, ko sem stopila na vagouser posted image , hi.
No ja, jutri bo bolje, aha. Fajn pančajte bebice in ve. LP


(odgovor članu zalbi)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: aprilčice
10.1.2007 21:19:38   
bojana1
Halo! Čeprav sem malo pozna vam vseeno v letu 2007 želim veliko zdravja,čim lepšo user posted image ,ter čim lažji porod !

Lepo pozdravljam novo aprilčico Brino.
No sedaj pa da se pohvalim :pridobila sem že 14 kguser posted image user posted image user posted image jej jej.
Obseg trebuha pa sem namerila 103cmuser posted image .Sej ni tko smešno sam kaj naj.
No do poroda še imam 2 mes.,ter 21dni se mi zdi da full hiter čas gre.Na zadnje ko sem bila na pregledu nama je g. posnela CD od najinegauser posted image  ter potrdila,da bo fantek.V glavnem je zelo aktiven dan in noč,brcike me včasih že kar zabolijo.Pa nč zato vse to zraven spada.
Tudi materinsko šolo že obiskujema ,je prav zanimivo.
Drugač pa vam morem povedati,da sem zadnje čase prav žalostna,saj nama selitev ne gre po načrtuuser posted image .Ključe od stanovanja bi morala dobiti že meseca novembra.Čakama pa čakama pa nič.Ne vem kako bo ko pa sem že tako okrogla.Se mi zdi,da kr časa zmanjkuje.Ma sej bo.

Pridne bote pazite nase in na svoje user posted image


1.4.2007 bom prvič mama

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: aprilčice
10.1.2007 22:53:02   
wallery
Ojla!

Bolj na kratko se vam javljam !
Vidim da nisem edina ki ponoči slabo spi ,se samo obračam iz levega na desni bok in obratno.Pa vsake toliko časa že čutim krč v noge(upam da ne bo spet prepogosto,nekajkrat na teden kot prejšnji 2 user posted image ).Pa +1 kg imam .Trebuh pa že za rodit.
Tudi meni skozi brca ,jo kako mi je to fino.
4.1. sem uspešno opravila izpituser posted image user posted image user posted image

Rabila pa bi pomoč :vem da to ne spada tukaj zraven samo res ne vem kaj naj pri angleščini moram poiskati v revijah, časopisih ali na netu članek,ki bo povezan s področjem za katerega se izobražujem (ekonomski tehnik)in ga v 3-5min predstaviti na izpitu.(naučiti se na pamet  kaj in o čem?morda denar ? ima katera kakšn link, povezavo,karkoli )
Angleščina je moja šibka točka zato vas še enkrat lepo prosim če bi mi priskočile na pomoč  (pošljite na zasebna sporočila)
ali pa če je katera ekonomistka           .....o čem?
Že vnaprej najlepša hvala
 
Lepo se imejte pa bušije božajte

_____________________________

Najinima punčkama Nika 15.9.03 in Taja 29.1.06 se bo pridružil nov sonček PDP 16.4.07

(odgovor članu bojana1)
Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?