|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sušenje vrtnic
16.1.2007 23:44:15   
tana13
Živjo, rada bi posušila bele vrtnice. Ima katera kaj izkušenj s tem? Kako naredite da ostane barva bela in ne rjava?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sušenje vrtnic
17.1.2007 8:02:26   
coolbabe
če hočeš ohraniti barvo se morajo posušiti v najkrajšem možnem času (beri v nekaj urah) drugače ratajo rjave. Če imate peč obesi nad njo oz nad velik radiator, ki je na ful prižgan. Zrak mora biti čimbolj suh.
Moja mama jih suši že leta na tak način in vsako zimo imam lep šopek suhih vrtnic, ki ne spremenijo barve.

(odgovor članu tana13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sušenje vrtnic
17.1.2007 8:04:19   
Anonimen
pa pred sušenjem jih lahko pošpricaš z lakom za lase

(odgovor članu coolbabe)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sušenje vrtnic
17.1.2007 8:11:02   
coolbabe
user posted image
ekola ampak letos so listi obrnjeni narobe tako da se vidi spodnja svetlejša stran. Sicer so pa na sliki posušene svetlorumene malo temnejše rumene in roza vrtnice z manjšimi cvetovi.

< Sporočilo je popravil Mič -- 17.1.2007 17:50:13 >

(odgovor članu coolbabe)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sušenje vrtnic
17.1.2007 8:12:18   
coolbabe
ups tale slika je pa velika ratala, pardon.

(odgovor članu coolbabe)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sušenje vrtnic
17.1.2007 10:28:24   
lojzika
Jst jih tudi pošpricam z lakom za lase, pa na glavo obrnem

(odgovor članu coolbabe)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sušenje vrtnic
17.1.2007 11:21:20   
Samoyedka
Ful lepe barve so ostale...ne pa moja žalost, ki naj bi bila rdeče barve user posted image Moram tut jaz naslednjič probat na hitrico posušit- a z lakom jih špricate pred sušenjem? jaz sem jih pa potem, ko so bile že suhe. Pa veste kaj tudi zelo lepo izpade? Če suhe vrtnice pomočiš v stopljen vosek (cvetove)- sicer je packarija pri delu, ampak pride prav posrečeno potem. Ja, bo treba v hoferja po novo šaržo vrtnic user posted image

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sušenje vrtnic
18.1.2007 10:48:38   
tana13
Hvala za nasvete. So že v izdelavi, upam da ratajo oz. ostanejo bele. A je mogoče katera že probala sušit, tako da celo rožico "potopiš" v sol? Tako sem nekje zasledila, da se tudi lahko suši rožice. 

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sušenje vrtnic
18.1.2007 18:16:31   
coolbabe
ja s soljo je tako da če ni čisti suha ti potem lisast cvet lahko rata...

(odgovor članu tana13)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
21.1.2007 0:46:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu coolbabe)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sušenje vrtnic
12.2.2007 17:55:02   
MoonEve
Še ena varianta je, da jih zasuješ s pralnim praškom. To sem samo slišala, preizkusila pa ne, tako da ne vem, kakšni so rezultati.

_____________________________

Otrok vesolja si, nič manj, kot so to drevesa in zvezde.
_____________________________


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?