|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolniška-postopek?
17.9.2004 13:23:03   
bivka
Pozdravljene!:)-
Sem od 09.08.2004 na bolniški in kolikor razumem sem v breme delodajalca 30 delovnih dni-to je do današnjega dneva, dalje pa v breme države.
Danes sem prejela odločbo od ZZZS, da sem nezmožna za delo do naslednjega pregleda, to je do 08.10.2004.
Na odločbi piše, da bo odločba vročena tudi mojemu delodajalcu.
Mi lahko katera prosim razloži postopek.
Zanima me ali moram odločbo dostaviti delodajalcu?
Kje bo ZZZS prodobil informacije o mojem TTR in višini nadomestila? (če prav razumem mi bo delodajalec izplačal OD do 17.09.04, naprej pa zavod).

Hvala za odgovore!
Pa-pa,
B in :duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   bolniška-postopek?
17.9.2004 14:35:35   
VERONIKA#
POZDRAVLJENA!

TVOJ DELODAJALEC JE DOBIL TUDI ODLOČBO OD ZZZS. TUDI ČE SI VEČ KOT 30 DNI NA BOLNIŠKI IN NISI VEČ V BREME DELODAJALCA, TI DELODAJALEC IZPLAČA NADOMESTILO, KATEREGA POTEM SAM REFUNDIRA OD ZZZS. TAKO DA TEBI NI TREBA NIČ NAREDIT.

LP!

(odgovor članu bivka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   bolniška-postopek?
20.9.2004 16:19:31   
Lu
Tako je.

lp Lu

(odgovor članu bivka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   bolniška-postopek?
20.9.2004 19:36:17   
karm
Mene zanima, če gre sedaj vsaka ne glede na to če je šla prej na bolniško, 28 dni prej na porodniško.
Ko sem bila prvič noseča, sem namreč šla namreč prej 45 dni, ker sem bila en mesec pred porodniško na bolniški.

lp



(odgovor članu bivka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   bolniška-postopek?
21.9.2004 12:03:20   
asso
Tako je, delodajalcu ti ni treba nosit odločbe, ker jo je dobil in ti bo on izplačal nadomestilo, edino kar ne pozabi je to, da konc meseca dostaviš delodajalcu bolniški list, ki ga dobiš pri tvojem splošnem doktorju - bolniški mesec je potrebno vsak mesec dostavljat kljub odločbi.

Koliko dni prej greš na porodniško sama izbiraš ne glede na to ali si na bolniški ali ne. Preverjeno!

Lp asso

(odgovor članu bivka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   bolniška-postopek?
22.9.2004 9:57:44   
ronja5
KARM!
Po novem se lahko sama odločiš, ali 28 ali 45 dni! To je tvoja izbira!
LP! Ronja

(odgovor članu bivka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?