|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   razvojna ambulanta
6.2.2007 10:26:42   
tita2006
Zanima me, kje v Ljubljani so razvojne ambulante?Mi sicer nimamo nekih posebnih težav,bi se mi zdelo pa vseeno smiselno, še tam povprašati za kakšen nasvet in mnenje v zvezi z motoričnim razvojem našegauser posted image .Se namreč še čisto nič ne plazi(9 mesecev), pri sedenju pa včasih grdo omhne nazaj.Ali za ravojno rabiš napotnico?Ali pediater sam ne more napisati recepta za airex blazino?Zaradi tega omahovanj, jo namreč zelo rabim. Ali se jo da tudi sicer kupiti? In koliko stane?Hvala za odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: razvojna ambulanta
6.2.2007 10:29:21   
Kalina
Mi hodimo v razvojno v Moste k dr. Zavrlovi. Rabis napotnico od pediatra za razvojno. Blazino ti napise razvojna zdravnica na napotnico, se jo da pa tudi kupit, pride pa okol 42000 ex sit. Najboljs da prosis pediatra naj vas napoti v razvojno.

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu tita2006)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: razvojna ambulanta
6.2.2007 11:31:01   
Janya
V razvojno nas je poslal pediatrinja z napotnico.
Mi smo hodili v razvojno ambulanto v ZD Šiška, ki mi je tudi napisala recept za blazino in napotnico za nevrofizioterapijo, ki smo jo obiskovali na metelkovi.

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: razvojna ambulanta
6.2.2007 11:55:32   
ostrouskaduska
Otrok moje kolegice se tudi ne plazi, sedi samostojno od 6,5 meseca (brez padanja), ne zna se pa pobrati s trebuščka - ne na kolena, ne samostojno posesti. Ima devet mesecev in so ji zdaj na pregledu (v posvetovalnici) dali napotnico za RA. Naj pa ne bi bilo nič hudega, je napotena samo "za vsak slučaj". Mislim, da ne bo škodilo, če se gresta tudi vidva pokazat.

(odgovor članu tita2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: razvojna ambulanta
14.2.2007 21:36:35   
livia
V ZD Vič je tudi.

(odgovor članu ostrouskaduska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: razvojna ambulanta
21.2.2007 11:50:17   
bini
mi hodmo v zd bežigrad.

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: razvojna ambulanta
21.2.2007 12:39:55   
sašaš
Mi tudi v ZD Bežigrad. user posted image   Bini, a hodite k dr. Keršičevi?

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: razvojna ambulanta
24.2.2007 11:39:52   
Čebelica81
Mi hodimo tudi v ZD Bežigrad. Tud k dr. Keršičevi. Men je fuuul d best dohtarca, pa tud sestra je kul. Res mi je fuuuul všeč, k sta vsakič nasmejani, tko da res z veseljem hodimo tja.
Mi hodmo zato, ker Sara preveč rame nazaj zateguje. Hodmo tud na NFT (nevrofizioterapijo) zaradi ram. In zdej mamo blazino doma na kateri telovadimo.
Kakšne probleme mate pa vi?


_____________________________

22.7.2006 ob 18:06 sva postala ponosna starša najini princeski Sari

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: razvojna ambulanta
27.2.2007 14:21:39   
bini
ja, seveda k keršičevi - ja, res sta faci obe s sestro petro... naš aljaž vedno noro sodeluje in se cel čas smeji :)) ... tud naš se zateguje in predvsem je bolj šibek v roke in pa trebušne mišice.. sedaj počasi osvaja plazenje - zaenkrat po trebuhu... hodiva pa tud na FT v isto ambulanto, čeprav s terapevtko pa nisem bila tako zadovoljna kot z zdravnico, ampak ok... smo flikali s privatno in nekak se trudimo naprej... user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu Čebelica81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: razvojna ambulanta
27.2.2007 15:23:17   
simanej
Koliko pa ste stari , tudi naš je slab v trebušnih mišicah in v rokah, pa so nama samo pokazali vaje , ki naj jih delava doma, nevem kakšne normative imajo, je pa malo čudno saj otroka vidi samo pet minut, in ti ga oceni. Mogoča katera ve za privatno razvojno ambulanto?

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: razvojna ambulanta
27.2.2007 22:28:44   
bini
hej.. kako 5 minut??
naša v razvojni ambulanti si vedno vzame več kot pol ure in v tem času že lahko marsikaj vidi...
kolikor vem ni privatnih razvojnih ambulant, so pa privatni terapevti... če te to zanima mi piši na zasebno - mi hodimo k eni v ljubljano...

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu simanej)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: razvojna ambulanta
27.2.2007 22:48:20   
simanej
Ja bini vsega skupaj sva bila notri deset minut, najprej sem ga imela na rokah, me je izprašala kako je potekal porod , seveda če je dojen ali ne, potem se ga pložila na mizo, ga slekla, je prišla zraven zdravnica in fizioterapevtka me vprašata kakšne težave imava, ji povem da se ne obrača , in da je imel zakrčene roke, ga malo opazujeta potem mi pokažeta vaje , katere naj delam z njim doma,  izvide dobite po pošti, o blazini nič, tako da ne vem kje naj te vaje sploh dela, saj postelja je premehka, igralna blazina pa premajhna. Tako se to dela pri nas.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: razvojna ambulanta
1.3.2007 10:50:22   
mojsoncek
Tudi jaz sincka vozim v ZD Bezigrad k dr. Kersicevi. Res sta s sestro obe fajn in si vedno vzameta cas. Na NFTH pa hodiva v ZD Center, ker je bila za Bezigradom za ful guzva in bi prisla prepozno na vrsto. Je pa tudi terapevtka tam fajn.

Privat RA ne vem ce obstajajo. Lahko pa gres k privat fizioterapevtki, da ti pogledajo bejbija in dajo napotke.

lp

(odgovor članu simanej)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?