|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ukvarjanje z otrokom
8.2.2007 21:08:12   
bobika
Ne vem, če je prava tema na pravem forumu user posted image
Kako se ukvarjate oz igrate z svojimi enoletniki, dvoletniki, malčki?
katere so vaše posebne in zanimive igrice?
Verjetno,  bo tudi drugim prišla kakšna vaša ideja prav, saj si je včasih že teško kaj zmisliti.
Predvsem me pa zanimajo kakšne bolj domiselne igre.

Midve z mojo enoletnico
- najraje prebirava in gledava knjigice. Pri branju hitro obupa zato ji razlagam slikice.
- igrama se skrivalnice in se skrivama v šotor
- se žogava
- igrava s punčkami (jo previjava, dajeva dudo in flaško, peljeva na sprehod,...)
- zlagava kocke
- velikrat mi s svojim igranjem "pomaga" pri obešanju perila in pospravljanju posede
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
8.2.2007 22:04:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bobika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ukvarjanje z otrokom
8.2.2007 22:33:42   
viv_
2 leti in pol:
ker je bilo poletje je bilo takrat najbolj aktualno:
- vozit se s kolesom, jaz pa v teku za njo (ker je bremzala bolj tako tako, še Splišni je bila v skrbehuser posted image )
- plavanje
- risanje s kredami po asfaltu
- plavanje na bazenu in v Bohinju
- vsako popoldne sva viseli na slovitem kranjskem Gibi-gibu
- avgusta smo vsi trije prepotovali nekaj Grških otokov in to ji je najbolj ostalo v spominu: vožnja z ladjo, da smo bili taborniki

3. leta:
- kar je bilo snega smo izkoristili za sankanje in kepanje (letos je prvič uživala na snegu)
- sestavljanje puzzlov (do 50 kosov)
- branje knjigic
- cele dramske predstave s figuricami Little People
- lego kocke
- branje knjigic, najraje ima tiste od založbe Grahovac, v katerih so puzzli
- trenutni hit - igrica SPOMIN. To se greva zdaj vsako popoldne. Ampak 2x odigra, potem ji pa pade koncentracija in ne more več. Je pa kar velik - 28 parov.
- gledanje risank - tri najpopularnejše: Čebelica Maja, Čudežno potovanje, Deček iz đungle user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ukvarjanje z otrokom
8.2.2007 23:06:20   
Anonimen
Z 2,5 LETNICO NAJBOLJ ZABAVA:
* gledanje risank
* branje knjigic - nekaj časa ji berem jaz, potem pa mi vse vzame in reče sama bom brala!
* ja cele lutkovne predstave s pliškoti in z little people
* legokocke duplo
* risanje
* gledanje igric - telebajskov, vlak tomaž na računalniku
* gledanje kakih smešnic al pa videev crazy frog na računalniku
* razno razna premikajoče se plastika..recimo traktor s kompletom živalic na prikolici, pa vlak pa take fore)
* preganjanje mačka
* skrivanje + lovljenje - to se gremo ponavad vse tri babe naenkrat..js s tamalo v naročju se skrijem in potem naju ona išče ali pa njo napodim naj se skrije čeprav sene zna še najbolje..moramo še malo potrenirati
* skrivanje pod kovtrom - pravi da je v šotoru :)
* poslušanje glasbe - tudi jaz jima zaigram na flavto recimo, ali pa cdje

9 MESEČNICA PA JE SREČNA NAJBOLJ KADAR:
* stoji ob kaki opori
* vleče igrače tavelki iz rok
* tudi kako risanko že opazi in malo gleda
* skrivalnice s taveliko punco..to se prav na glas reži :)) in cvili
* leze čez vse živo, če sedim na tleh ji je najbolj fino da čez moje noge leze
* vsa premikajoča plastika
* vsa ostala šara ki se valja po tleh je za v usta dobra
* kako knjigico pogledava sploh tiste ki imajo kake kosmate inserte notr
* cukanje mačka (k sreči imamo zelo potrpežljivega mačka :) )
* kastrole in žlice
* pa seveda vse buci buc zadeve ala biba leze biba gre, pa da jo žgačkam pa po trebuhu kej piham al pa kej tazga
* pleševa
* pojeva
* gledava skozi okno in opazujeva avte pa ptičke pa mačke...
* zelo jo interesira vse na kar se da kaj pritiskati in da od sebe kak zvok..ali pa tudi ne recimo daljinci, telefoni, pa dvd plajer :) ta je sploh super ker če priisneš pravo tipko se prižge risanka :)

v glavnem se veliko igrata samostojno. tamala je sploh najbolj srečna da sama leze okol in stoji nekje. tavelka pa da samaaaaa bere :)

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?