|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Katere kreme za obraz uporabljate?
21.2.2007 17:27:50   
filipinka
IZVIRNO SPOROČILO: eya

U, kake nore cene za kreme... Jaz uporabljam pa kar Niveo visage, ki stane tam nekje okoli 1500 sit.
Se podpišem!
Ampak imam pa tudi ful mozoljčkov in razširjene pore, tak da se non-stop skrivam za pudrom!user posted image
A res tale NUXE tako pomaga pri mozoljčkih? Zanima me celo ime in kje jo dobiti?

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Katere kreme za obraz uporabljate?
21.2.2007 17:34:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: filipinka
A res tale NUXE tako pomaga pri mozoljčkih? Zanima me celo ime in kje jo dobiti?


Pojma nimam, če res pomaga, samo jo vse ful hvalijo. Mislim, da je NUXE kar celo ime (razen če imaš v mislih konkretno proti mozoljčkom), videla sem jo pa v lekarnah.

(odgovor članu filipinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Katere kreme za obraz uporabljate?
21.2.2007 19:09:32   
mišk
Jst prisegam na vichy-jeve izdelke. Za obraz Nutrilogie 1, za okol oči Oligo 25 yeux.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Katere kreme za obraz uporabljate?
21.2.2007 20:10:28   
Seven*
Nuxe je zelo kvalitetna kozmetika. Se kaksno stopnicko visje od Vichy. Ne vem pa ce imajo linijo proti mozoljem, to pa res ne vem. Pozanimaj se v kaksni vecji lekarni.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Katere kreme za obraz uporabljate?
22.2.2007 9:47:37   
TaisTa
 
Nuxe je dejansko veliko stopničk višje kot Vichy. Ker Vichy je povečini ena sama kemija, Nuxe pa ima vsaj kaj antioksidantov in naravnih izvlečkov. Sicer nisem od Nuxa poskusila še nič, me pa mika krema proti nečistočam. user posted image  (žal je N predrag glede na moje trenutne prihodke) user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Katere kreme za obraz uporabljate?
22.2.2007 23:55:06   
Anonimen
Mercatorjevo dnevno kremo za 2,5 €. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TaisTa)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?