|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Depilacija rok
13.2.2007 9:02:25   
petja
Hej!

Mene pa zanima, a si katera depilira roke in s čim (vosek, depilacijska krema ...)? Kakše so roke po depilaciji, na koliko časa si jih je treba depilirati, kakšne so dlake, ko ponovno zrastejo (a so temne in bolj trde) ...???

Se namreč odločam za depilacijo rok, pa se kar ne morem odločiti user posted image . Imam pa kar dlakave roke, tako da si dlake belim z belilno kremo, ampak se mi ne da več!

Hvala vsem!

_____________________________

Lp, petja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Depilacija rok
13.2.2007 9:09:03   
Anonimen
Jaz. Z depilacijsko kremo. Dlake so enake - tanke, svetle še vedno. Počnem enkrat na mesec.

(odgovor članu petja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Depilacija rok
13.2.2007 9:11:25   
Anonimen
Enako kot rahouser posted image

Dlake niso nič debelejše ali gostejše.

Mi je pa ful grdo dlakave roke. Ne vem no v čem je štos da maš pobrite noge in vse roke pa dlakaveuser posted image -sploh poleti!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Depilacija rok
13.2.2007 10:02:34   
amalija
Jaz sicer nimam prav pretirano velko dlak po rokah, imam pa temne,  in me zato motijo... Ker sem očitno alergična na neke sestavine v belilnih kremah, si jih cca. 3-4x letno odstranim pri kozmetičarki z voskom. Boli sicer kot hudič (mnogo bolj, kot kje drugje po telesu ;) ), ampak imam potem dolgo časa mir + tiste, ki pridejo nato ven, so mnogo bolj švoh user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Depilacija rok
13.2.2007 10:12:52   
andrejaz
Jaz grem na vsake toliko časa h kozmetičarki, da mi jih z voskom odstrani . So pa potem dlake malo tanjše in bolj švoh

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Depilacija rok
13.2.2007 10:25:37   
CUKRČEK
evo, na to pa še nism pomislila....da bi si še roke izkocinjevala. Bog, že z nogam mam tolk dela, da se mi kar meša.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Depilacija rok
13.2.2007 10:30:03   
andrejaz
Cukrček - pa sej greš h kozmetičarki, pa je v cca 5 minutah vse končano - v tako kratkem času ti naredijo depilacijo rok in podpazduhe

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Depilacija rok
13.2.2007 10:31:55   
Anonimen
Ej, dela pa je res... Dokler se celi zdepiliraš, preteče časa... Poleti je enostavneje - hodim h kozmetičarki, pozimi pa se mi enostavno ne da. Preveč boli že za poleti (je boležina dovolj za celo elto)user posted image user posted image user posted image user posted image

Ej, šuger, fletnega štirinožca imaš.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Depilacija rok
13.2.2007 10:33:26   
CUKRČEK
no, saj o tem sem že premišljevala, da bi se dala razkocint pri kozmetičarki. Samo kaj ko ta hudič baje tolk boli.....jaz sem pa eno tako občutljivo dekletce, ki bi pol še tri dni jokala.
Sem se pa enkrat sama pripravila noge depilirat z voskom....jao mio, vsi sveti in nesveti, kolk je mene to bolel. Sem pol raje do konca pobrila in imela samo eno pot populjeno.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Depilacija rok
13.2.2007 10:34:12   
Anonimen
Evo, sva že dve, ki zraven dobesedno "umirave"user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Depilacija rok
13.2.2007 10:34:54   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: raho



Ej, šuger, fletnega štirinožca imaš.


jp, pravi medo je ta naša mrcina. Dobr da me ej kr nekaj skupaj, drugače bi on mene okol ridal in ne jaz njega.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Depilacija rok
13.2.2007 10:37:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

IZVIRNO SPOROČILO: raho



Ej, šuger, fletnega štirinožca imaš.


jp, pravi medo je ta naša mrcina. Dobr da me ej kr nekaj skupaj, drugače bi on mene okol ridal in ne jaz njega.


Še sreča, da sem se jaz po porodu zredila, ker so se pred tem vsi režali, da naša novofundlanka mene vodi na sprehodeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Depilacija rok
13.2.2007 10:43:01   
Anonimen
Jaz pa si kar pobrijem.Pa nimam nič gostejših in močnejših potem.Z navadno britvico potem pa malo namažem z kremo pa je.Noge isto.Zdaj pozimi sicer ne poleti pa.Mi je pa čudno,da imam dlake na rokah bele po nogah pa črneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Depilacija rok
13.2.2007 10:43:25   
CUKRČEK
uu, pol pa veš kako je imet mrcino, ki ima dobrih 50 kil. Jaz sem tudi najprej navijala za novofundlandca, samo je potem le prevladal bernc. In nam ni žal. Res so face tele mrcine, ki so napol medvedi.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Depilacija rok
13.2.2007 10:59:32   
Anonimen
Naša ima 55 kg.user posted image  Smo pa mi najprej gledali bernija - moj mož je navijal zanj.

No, sicer ima to "veze" z dlakami in kocinami, sam bo boljše, da se preselive na Domače živali, ker naju bo kakšen moderator brisal.user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Depilacija rok
13.2.2007 15:28:24   
Anonimen
ne si jih ne in tud si jih ne upam..ker mi pol peveč grozno zgledauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Depilacija rok
13.2.2007 15:46:14   
Anonimen
Depiliram si jih z Veet trakovi (vosek je že gor). Na vsake 2-3 mesece ponovim vajo, ker prej ne zrasejo nove. Boli pa nič pretirano.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Depilacija rok
13.2.2007 20:54:38   
petja
Kaj pol, a naj si zdepiliram, ali ne user posted image user posted image

Me je strah, da ne bo še hujše user posted image .

Aja, pa kaj naj probam - vosek ali depilacijsko kremo?

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Depilacija rok
13.2.2007 22:21:30   
sonchica
IZVIRNO SPOROČILO: raho

Jaz. Z depilacijsko kremo. Dlake so enake - tanke, svetle še vedno. Počnem enkrat na mesec.


se podpišem ! user posted image


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?