|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mozoljava rit
13.2.2007 11:05:21   
Anonimen
Hudič frdamen, me tolk moti ker imam polno mozoljčkov, aken, turov oz. ne vem česa po riti. Na splošno je koža na moji riti tako grda, da ni šans,da bi dala tangice gor. Vedno samo boxerice (ženske seveda).

Ponoči sem brez spodnjega perila, na riti nosim vedno bombaž...

a ima še katera tak problem? Kako ga rešujete? Ali obstaja kakšna krema za mozoljasto rit?user posted image

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mozoljava rit
13.2.2007 11:09:16   
Anonimen
user posted image Glih posebej za rit neuser posted image

A si že probala si piling delat?
Sploh če dost sediš je to fajn. Najmanj 1xtedensko. Men je super od nivea pa dove mislm da ga ma tud. Narediš piling in čez kremo za telo-oz. losion ne masten.

Jaz sem to delala na ramah ko so se mi delali in je boljš sedaj. Ne vem pa če bo ist učinek na ritiuser posted image -probat ni grehuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mozoljava rit
13.2.2007 11:10:46   
G in T
Pomoje maš vlažno kožo, in se ti potem nardijo mozoljčki, ali pa sediš na kakšnem usnjenem sedežu, in koža ne diha. Probaj s Exfoliac NC gel (je sicer napisano, da je za obraz), vendar je krema zelo učinkovita, in zagotovo se ti bo stanje popravilo. Dobi se jo pa v lekarni.
user posted image
Pa vzemi raje številko 15, je veliko močnejša.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mozoljava rit
13.2.2007 11:13:25   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: G in T

Probaj s Exfoliac NC gel (je sicer napisano, da je za obraz), vendar je krema zelo učinkovita, in zagotovo se ti bo stanje popravilo.


če je za obraz dobro, bo pa še za rituser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu G in T)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mozoljava rit
13.2.2007 11:54:13   
amalija
Poizkusi s pilingom in/ali sisalovo rokavico za tuširanje. 

MEni se je tovrstna nadloga pojavljala, dokler si nisem menjala kopalk takoj, ko sem prišla iz vode...
Potem sem to spremenila+začela uporabljati piling (1x tedensko), ostale dni omenjeno rokavico, pa občasno si dam malo tonika na vatko in obrišem še rit ;)

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mozoljava rit
13.2.2007 12:42:39   
ur+sa
en moj kolega je prosil za klamicin T, to je en antibioktik za mozolje... jest drgač sem to uporabljala za po faci.....po glav mi jeuser posted image
nevem pa če na rit kej pomaga...user posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mozoljava rit
13.2.2007 14:30:13   
G in T
Tudi to bi znalo fajn pomagatuser posted image

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mozoljava rit
13.2.2007 23:34:54   
ribica.

To sem jaz tud imela, pa mi je moj dragi pred leti pozdravil in sedaj je  ok. Ga bom vprašala kako se že reče kremici, ki jo je kupil v lekarni. Mislim, da jo je on uporabljal, za po obrazu. Je pa taka  močna zadeva, saj kr čutiš kako se cvrejo mozolji.

(odgovor članu G in T)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mozoljava rit
13.2.2007 23:48:24   
Anonimen
Kukrkol že obrnete - če daste na rit, potem lohk tut na ksiht. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu G in T)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mozoljava rit
14.2.2007 10:47:32   
ur+sa
tm sem se zmotila neki...KLIMICIN T, se mu rece..in je kot ROLL ON...ni kremica...
upam, da ti bo kej pomagal... mi ga je pa dala zdravnica...na recept...user posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mozoljava rit
14.2.2007 13:03:55   
Anonimen
Hmm...a v prosti prodaji pa klamicina ni možno kupit? Ker mi je nerodno zdravnici rečt, naj mi predpiše klamicin...za rit.....ker...kožo na obrazu imam bpuser posted image user posted image

(odgovor članu ur+sa)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?