|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hoja v visokih petah
13.2.2007 15:09:17   
Felicity
Je zame neuresničen ideal.user posted image

Že tolikokrat sem poskušala se nekako naučit, a nikakor ne gre.
Letos sem si obljubila da poskusim še enkrat.

Imate kakšen pameten nasvetuser posted image
Saj vem, večina s tem nima problemov, se obuje in gre,...
Sem pa visoka 177cm (bi višina lahko vplivala), tako da težje lovim ravnotežje.

Ma pri meni, je groza, noge me bolijo, hodim kot travestiti,.. ampak ful si želim hodit v visokih petkah, pa tudi izbira čevljev je večja.

Pomagajte,
Hvala, Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hoja v visokih petah
13.2.2007 15:52:49   
Magi*
eh, pa saj nisi edina. jaz tudi ne morem v prav visokih petah hodit...no ja, potrudim se že lahko, ampak prve pol ure zgleda še kar v redu, potem ko me pa začne vse boleti, je pa tudi hoja kot od enga medveda. kupi si čevlje s srednje visoko peto, pa zelo pomembno je kako kopito je, ker se vsake visoke pete drugače nosijo.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hoja v visokih petah
13.2.2007 17:45:58   
Gordana-3
jaz sem visoka le 165 cm, pa nimam nikoli visokih pet. v njih enostavno ne vem hodit, hodim ko raca, zato jih raje sploh ne obujem. pa v trgovini vedno občudujem čevlje z visoko peto, pa poleti sandale, ampak ... bog pomagaj. saj potem vedno le s težavo najdem tud čevlje zame, res pa je, da je tistih z visoko peto ogromno. so mi pa ful hecne ženske al pa punce, ki jih kljub temu, da ne vedo hodit v njih, veselo nosijo. saj

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hoja v visokih petah
13.2.2007 17:59:03   
Strawberrie Cherrie
Jaz imam to srečo da sem nekaj časa delala kot model pri Stanki Blatnik.
No, pa so me naučili...
Sicer pa - praksa dela mojstra...

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hoja v visokih petah
13.2.2007 18:34:47   
anabanana
Jaz grem lahko v visokih štiklah na Triglavuser posted image user posted image user posted image

Rešitev pa je: vaja, vaja in še enkrat vaja. Pa dat se ti mora; če se mi ne da štiklat mirno obujem špičake z nizko peto. Se mi pa zdi, da fina obleka pride bolj do izraza če nosiš visoke pete.

Enkrat sem jamrala moji mami, ki je velika pristašica visokim pet, da me bolijo noge in njen nasvet j bil :"Potrpi malo, se boš že navadila"user posted image user posted image user posted image Mislim ... Je pa res, se navadiš.


_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hoja v visokih petah
13.2.2007 18:37:49   
Anonimen
Jaz hodim v štiklih brez preoblema. Tudi več ur. Sicer sem se po porodu malo odvadila, ampak - vaja dela mojstra. Ko sem bila najstnica sva s kolegico vadili - s knjigo na glaviuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  (sva se učili)

(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hoja v visokih petah
13.2.2007 18:47:39   
Olivija
jaz sem se po dolgih mukah približno naučila. Je pa odvisno od čevlja, sem našla ene črne čevlje s tanko petko, ki so zelo udobne. Zdaj imam še ene rjave, ki so tudi super.

Je pa tako, da jih imam samo v službi, za kakšne daljše peš poti še nisem pripravljena.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hoja v visokih petah
13.2.2007 19:06:39   
Bonnie_RR
Js sem pred nosečnostjo veliko hodila v visokih petah, zdej sem pa največkrat kar v nizkih. Se morem spet navadit na pete...

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hoja v visokih petah
13.2.2007 20:59:38   
zverinca
enako kot bonnie, pred nosečnostjo brez problema, sedaj se pa kar ne morem nazaj spravit, pa jih zaenkrat samo občudujem... imam pa si namen kupiti kak par, ker se mi zdi da visoka peta naredi lepo nogouser posted image sem pa tudi velika 1.77, tako da višina mislim da ni problem, le navadit se je treba....

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hoja v visokih petah
13.2.2007 21:03:11   
Anonimen
Jaz sem se pa ravno pred kratkim naučila. Sem si kupila ene čevlje, ki so mi bili ful všeč. In kar gre. V začetku so me ful palci boleli, sem mislila, da mi bodo preč padli, zdaj me pa sploh več ne. Samo je polna peta, mogoče je zato to lažje, pojma nimam.

(odgovor članu zverinca)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hoja v visokih petah
13.2.2007 21:11:41   
trixi
Joj, meni je tako lepo hodit v visokih petkah!!!!! Ma ne previsokih, ker imam bolj malo stopalo pa čudno pride, če je previsoka, mora bit taka, glih prou. Je pa res treba vadit, vaja dela mojstra, če mojster dela vajo.
Vam povem, sem se med nosečnostjo na koncu tolk zredila, da res nisem mogla v petkah hodit in prva stvar, ki sem si jo želela po porodu je bila, da mi mož prinese ene sandalčke s petko v porodnišnico, da jih bom imela za domov. Jao, sam kaj, ko mi je šla noga tolk narazen, da mi nobeni niso šli goruser posted image user posted image user posted image  in sem šla glih v istih kot sem noter prišla domov. Pa en kup čevljev je šlo pol stran, samo sem si že opomogla in nove nabavlauser posted image  

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: hoja v visokih petah
13.2.2007 21:17:22   
skokica01
Včasih je bila hoja v štiklah mala malca, zdaj me pa mal zafrkava. Pridobila sem nekaj kilc, pa me je začela gravitacija user posted image .

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: hoja v visokih petah
13.2.2007 21:19:09   
Wahoo RR
Huh...jaz jih obožujem. Nimam nobenega nasveta kako se tega lotit.
Jaz to obvladam že od nekdaj user posted image  
Prehodila in preplesala marsikatero noč :) Sam morjo bit udobni. Čeprav za kakšno posebno priložnost, tud potrpim  v neudobnih :)

Zdej odkar imam tamale jih glih ne morem tolkrat obut, kot bi želela...sem rajši bolj športna...
Čim grem pa sama nekam...pa hitro v petke...čim višje.

_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: hoja v visokih petah
13.2.2007 22:48:25   
solatja
evo, čist res, čeprav se bote vse po vrsti zelo upravičeno smejale:
mene je hoje v visokih petah učil ata!!! za birmo, ko sem jih prvič obula, me je en dan prej matral in matral in mi težil, kk in kej in kk mora zgledat in me je naučil. mi je blo prav težko, ampak vredno (moja mama je, kar se takih stvari tiče, zelo lesena). in ne, on jih ni obul! user posted image user posted image
sem se pa po porodu že ene parkrat spravla v škornje s peto in sem jih po 5 min zamenjala za balerinke, pa čeprav sred zime - zaenkrat še ne gre, me še preveč noge bolijo, pa krčne žile morm pošlihtat prej! jih pa še kommi čakam, čeprav so me zdej moje superge in kamot nizki škornji prav super razvadli....

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: hoja v visokih petah
13.2.2007 23:58:44   
kofetek2010
še ena, ki kljub višini (178 cm) obožuje visoke pete user posted image  

ma ja, navadit se je treba pa gre user posted image  


edino pravilo je, da je dobro kopito in potem je lahko petka tud 12 cm user posted image  in sedeva lepa elegantna drža user posted image

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: hoja v visokih petah
14.2.2007 0:02:04   
lojzika
Mene je naučil hoditi moj očka. Teden pred maturantskim plesom mi je po hodniku narisal črto in sva trenirala user posted image user posted image user posted image
Drugače pa moj stil so adidaski petke pa po potrebi

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: hoja v visokih petah
14.2.2007 8:47:41   
amalija
vaja, vaja, vaja user posted image

Sicer pa, poskusi zdaj, s kakšnimi škornji, ki se ti čisto oprimejo noge - je boljši oprijem in posledično si bolj stabilna user posted image

Aja, pa pazi, da ti čevelje 'sede' na nogo  - -da je dovolj širok in udoben. Za začetek poskusi s kakimi 5 cm, ,potem pa postopoma višaj, pa bo.

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: hoja v visokih petah
14.2.2007 18:42:12   
pika74
Jaz pa zdržim največ 2 oz. res max. 3 dni na teden v visokih petkah. Potem si moram mal oddahnit z nižjo sorto čevljevuser posted image . Tko, da prakticiram
pon - visoke,
tor - nizke,
sre - visoke,
čet - nizke
pet - visoke

tko nekakuser posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: hoja v visokih petah
14.2.2007 19:19:56   
Anonimen
Jaz jih pa ravno zaradi višine nikoli nisem marala nosit (174 cm), ker sem bila potem od vseh tipov večja in sem jih na dol gledala. Pa še preveč športen tip sem bila vedno. Me pa na momente mika, samo tud pomoje hecno zgledam, ker ne znam hodit. Sem si glih malo pred drugo zanositvijo kupila ene lepe škorenjčke s široko peto (ker ozke ne smem met, se ubijem), pa sem hotla mal vadit, pa zdaj v nosečnosti spet ne nosim petk, tako da je ta projekt prestavljen še z kakšno leto.

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: hoja v visokih petah
15.2.2007 20:16:46   
* Mateja *
Ej jaz sem naraven talent, ni bilo potrebne vaje user posted image user posted image ! Jaz sem tud visoka, ene 178 cm in sem bila vedno nora na pete, čimvišje. Je pa res, da imam tud velikega moža in ni problem, ker sem s petami taka kot on.
Ni mi všeč, če je ženska večja kot moški!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?