|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stil oblačenja - ga prilagajate
14.2.2007 20:55:57   
Anonimen
No, če že debatiramo o vsem, pa dajmo tudi malo o tem, kako naj bi bila ženska oblečena v različnih situacijah. In prav smešno je, kako moja tajnica že po oblačilih ugotovi, kaj imam na urniku.

Kaj menite, ali je pomembno oblačiti se situaciji primerno ali pa kljub vsemu furati neki svoj stil in se požvižgati na vse?

Sama si sebe ne predstavljam na poslovnem sestanku v neki frfotajoči oblekci na naramnice, ko mi direktor neke firme gleda bolj v joške in v izrez kot me posluša, ali pa v sandalih iz katerih mi kukajo prsti. Prav tako, če predavam, enostavno ne morem biti sproščena, če nima temnega kostima (obvezno hlačnega), salonarjev, bele bluze...
Enako si sebe ne morem predstavljati, kako laufam za tamalim v visokih petah in kostimu...

Jaz zelo prilagajam stil oblačenja situacijam, v katerih se nahajam. Zelo. Pa ve?

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stil oblačenja - ga prilagajate
14.2.2007 21:00:25   
Anonimen
Niti  ne, ker ni prav ne vem koliko različnih situacij.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stil oblačenja - ga prilagajate
14.2.2007 21:08:36   
rainbow
ja, očitno imaš ti v službi bolj poslovne in uradne zadeve in tudi temu primerno obleko.
jaz delam v šoli in če hočem bit bolj resna, si dam gor sako, čeprav bi bilo boljše, da bi se oblekla pisano kot kak klovn, bi bila dobra motivacija za moje dijakeuser posted image user posted image

z otroci sem pa najraje športno, pa tudi v mestu, ker moj ded najraje nosi trenerko (razen v službo), jaz pa se te ne morem ful zrihtat fino zraven njega. Tak da sem si zdaj malo izpopolnila športno garderobo.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stil oblačenja - ga prilagajate
14.2.2007 21:26:34   
Magi*
absolutno.

v kancelariji sem tudi v kavbojkah, v predavalnici se običajno bolje počutim v krilu ali kakih finih hlačah, na sestanku spet drugače, doma zelo udobno, na morju "minimalizem"user posted image ... vedno pa je vse skupaj v mojem osebnem slogu, torej sem jaz vedno jaz. to običajno dosežem s kakim detajlom; kos nakita, odbiti čevlji... če se dobro počutim v svoji obleki, potem tudi dobro delam.

totalno neprimerno se mi zdi (in bi se tudi slabo počutila) na poslovnem sestanku kazati parkeljce, rame ipd.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stil oblačenja - ga prilagajate
14.2.2007 21:27:38   
darja72
Moj stil oblačenja je pač športen in to vedno, no skoraj. Tudi službo imam tako, ki to skorajda zahteva. Ampak, ko se "obegecam" v kaj drugega, kaj posebnega,  pa vsi opazijo razliko. Meni je komfort v cunjah na 1. mestu, ampak občasno pač potrpim. lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Stil oblačenja - ga prilagajate
14.2.2007 21:39:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

absolutno. 

... vedno pa je vse skupaj v mojem osebnem slogu, torej sem jaz vedno jaz. to običajno dosežem s kakim detajlom; kos nakita, odbiti čevlji, odbite nogavice... če se dobro počutim v svoji obleki, potem tudi dobro delam.



Saj, tako sem mislila... Ne, da zdaj furaš neki stil, ki nikakor ni tvoj - npr. če bi jaz furala neki romantični stil s ful naborkov pa s težkim brokatom ali žametom ali pa s tisto težko potiskano svilo, pa nisem tip za to. Ali pa da se poskušam dobro počutiti v ultra miniki, potem pa bi me najbolj skrbelo, kje mi bo kaj pogledalo ven...user posted image user posted image user posted image user posted image

No, v ultra miniki si sebe več ne predstavljam - že kakih 15 let.

Rada pa imam za kancelarijo kako tuniko in hlače - prej tega npr. sploh nisem nosila - to so prinesli kilogrami.

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Stil oblačenja - ga prilagajate
14.2.2007 21:52:25   
total
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Niti  ne, ker ni prav ne vem koliko različnih situacij.
[/quot


Enako kot Splišni.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Stil oblačenja - ga prilagajate
14.2.2007 22:16:48   
Anonimen
Tudi pri meni ni kakih tako raznolikih situacij. Povsod sem bolj športno in domače oblečena, imam pa za posebne priložnosti kako bolj fino stvar v omari.

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Stil oblačenja - ga prilagajate
14.2.2007 22:19:56   
rija
Jaz mam tako službo, da bi se od mene pričakovalo, da bom vedno med bolj urejenimi. Vendar pa taista služba ne dovoljuje takega oblačenja, ker potem ne morem delati user posted image user posted image user posted image  Torej nek kompromis......

Edino zvečer če že uspem priti kam, se rada oblečem malce bolj glamurozno....

Zdaj pa je moj vsakdan trenirka....priložnosti primerno user posted image user posted image user posted image  in dopoldan pižama....user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Stil oblačenja - ga prilagajate
14.2.2007 22:23:48   
Anonimen
Stila ne prilagajam, prilagajam pa izbiro dnevne "kolekcije", a še to ne popolnoma. Se ne počutim dobro, če nisem oblečena situaciji primerno. Najhuje je, kadar v izbiri sfalim user posted image . Ja, tudi to se dogaja.In potem bi šla najraje kar domov. Pa se sploh ne oblačim nekaj zelo posebnega, ampak da se enostavno ne počutim dobro v določenih oblačilih in v določeni situaciji, mi pa ni všeč.

Za na sestanek obvezno oblečem hlače ali krilo vsaj do kolen. Mi je tudi totalno butasto, da me gledajo v noge namesto v oči.

Ko sem bila še mlajša, sem zelo rada nosila minice; vsako pomlad sem si privoščila eno. In tudi za v službo sem jih oblekla, najraje takrat, ko šefa ni bilo v službi. Takrat sem se v minicah res dobro počutila, zdaj se pa ne več. Zgleda, da sem se postarala.

Najtežje se mi je obleči v petek za v službo in da se potem dobro počutim še popoldne in zvečer udobno na avionu. To mi je četrkov večerni metafizični problem. Če ima katera kakšno pametno idejo, sploh za zimo, je dobrodošla user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Stil oblačenja - ga prilagajate
14.2.2007 23:00:41   
kofetek2010
prilagajam, ker moram, tako kot ti Raho, zaradi službe - in ker mi časovne ne znese, da bi se šla domov preoblečt sem se celo popoldne s tamalo in mulcem "uniformirana" user posted image  

tamala je postala tolk hitra, da jo v špičakih komaj dohajam user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Stil oblačenja - ga prilagajate
15.2.2007 12:33:36   
muška
jaz se oblačim trenutku primerno
se pravi; znam se doterat v nulo in znam se dat v trenerko , pač od situacije odvisno

-na šolo hodim večinoma bolj v športnih občilih -kavbojke, kargo hlače , majčke, puloverčki , v bistvu gledam bolj na to, da ne izstopam ravno, ker sem tako ali tako  med starejšimi v "razredu"
-ko greva z dragim sama po mestu, ali na kosilo, ali na večerjo, se doteram v nulo, se pravi kostimček, kiklca, škornji ali čevlji primerni, temu primerno tudi ličenje(čeprav sem tukaj bolj ali manj skoz ista),
-ko pa sva z malima kje, pa tudi ne morem ravno s krilom dirjat za njima in ju pobirat s tal, tako da za takrat je pač bolj športno elegantni sistem

< Sporočilo je popravil muška -- 15.2.2007 12:36:21 >

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Stil oblačenja - ga prilagajate
15.2.2007 12:43:16   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: Mič

Najtežje se mi je obleči v petek za v službo in da se potem dobro počutim še popoldne in zvečer udobno na avionu. To mi je četrkov večerni metafizični problem. Če ima katera kakšno pametno idejo, sploh za zimo, je dobrodošla user posted image .



Črne hlače in bela majčka na ovratnik in kakšna srajčka, jopica, dodatki pa rutica, verižica, ....ki se jih lahko na letalu preprosto znebiš.

A vsak teden greš na letalo? Torej delaš v tujini?


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Stil oblačenja - ga prilagajate
15.2.2007 13:15:05   
lunca77
Mič kaj pa če bi ob petkih casual friday udarla pa kake mal bl ornk kavbojke z eno srajco pa jopo za čez. To jaz prakticiram v takih primerih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?