|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   neum-bosna in hercegovina
14.2.2007 22:55:10   
pascalina
Je mogoče kdo bil, naj malo pove kako kej zgleda tam doli, po katalogu in internetu je vse lepo in fajn, me pa zanimajo kaksne izkusnje ste vi imeli. hvala in lep večer
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: neum-bosna in hercegovina
14.2.2007 23:07:51   
Anonimen
Moj izključno vidni vtis - sam beton in grozen kič.

(odgovor članu pascalina)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: neum-bosna in hercegovina
15.2.2007 12:27:28   
klaja
Nisem še bila tam, smo se pa peljali mimo, ko smo šli v Črno Goro in smo jih par tam odložli in so rekli, da je morje bilo ful mrzlo, pa nimaš kam prav za it, da ni kaj posebnega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: neum-bosna in hercegovina
15.2.2007 12:47:11   
nu_tella
Zivjo,

mi smo se tam samo ustavili na poti v Dubrovnik....sicer je blo to za novoletne praznike, vendar tudi sredi poletja nebi hotela biti tam.
Mislim, da se da dobit boljse kraje za pocitnice...posebaj če se tako daleč voziš...

Lp,
Nutella

p.s. lep pozdravcek vsem (sem vas dosti casa samo brala (super ste) zdej sem se pa tudi registrirala ;) )

(odgovor članu pascalina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: neum-bosna in hercegovina
20.2.2007 14:00:37   
zlatolasska
Jaz sem bila lani s fantom...

Am, kaj nej recem... OBUP!
Sicer je malo odvisno v kateri hotel gres oz. pac kateri predel Neuma si izberes. Midva sva sla v hotel Neum, ki je ze bolj proti koncu Neuma. Je bilo videti idealno, ko sva vzela, ko pa prides tja pa ni vec tok...
  • "hotel ima dvigalo do plaze" - ja, ampak to dvigalo je BLAZNO pocasno in majhno (sicer so 3 dvigala, ampak se eno redno kvari), pripelje pa te le do tunela, po katerem moras odsetkat in prides do ceste, tam pa se moras spustit se po stopnicah, da sploh prides do hotelske plaze user posted image user posted image
  • hotelska plaza je totalna stala... Tik pri morju je gostota ljudi prevelika, vsi lezijo en po drugem in hodijo po tujih brisacah. Malo nad tem je malo vec prostora pod borovci - sicer si vedno v senci, a imas vsaj prostor za dihat, dokler se ti sevede tik pred nos ne naguzijo bosanci, ki kadijo k turki...
  • morje je nekak nikakvo.. umazano kot pri nas, saj je neum v zelo zaprtem zalivu.
  • No, ce gres v hotel Sunce si malo bolj v centru dogajanja. Plaza je tudi malo vecja, guzva pa tut hehehe...
  • Se malo bolj naprej pa je ogromna kamnita plaza, ki pa je dokaj prazna (ali pa sva jo tisti dan slucajno nasla prazno)... ne vem zakaj je tako, ker je prou fletno. Sicer je voda le globoka (drugje po plazah imas nizko vodo za not prit) ampak je kr ok.
No, kej vec pa se ne spomnem zdaj. O hotelu bi lahko tudi se kaj povedala, ampak je ze v redu hehe.. user posted image user posted image
Midva sva se kopala 2x v Neumu, ostalo pa sva sla raziskovat Peljesac, ki je mimogrede cudovit, pa plazice proti Dubrovniku...

Jaz sama zase vem, da sem sla v Neum prvic in zadnjic... Sem ugotovila, da raje dam malo vec, pa grem na kak otok, ker hrvaska obala je pac nikakva v primerjavi s katerimkoli otokom...


_____________________________

http://elly-zlatolasska.blogspot.com/

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: neum-bosna in hercegovina
24.2.2007 22:27:01   
Anonimen
Midva sva bila v hotelu NEUM, meni je bilo pa všeč, ljudje prijazni, še sobo sem se izmišljevala katero hočem, dobila sem ključe treh sob in se odločala, seveda sem bila tudi sama prijazna, ker je rekla receptorka da imajo slabe izkušnje s slovenci

Hrana mi je bila ful všeč, ok, pred hotelom je res nora gužva ala čevapčiči, tako so se gnetli, vendar sva šla midva malo peš v ene zalivčke, res sva hodila čez ene skale, vendar sva bila potem sama v zalivu, kristalno čisto morje, školjke si z roko pobiral....na izlete sva se vozila v Mostar, kako uro od Neuma, tam imaš ful poceni čevapčiče in vse ceneje kot v Neumu.

Jaz bi pa takoj spet šla če ne bi imela dojenčka doma user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zlatolasska)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?