|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako - barvica za oči
15.2.2007 23:06:31   
cmokec
Dejte mi ve povedat, kako si lahko naredite lepo, tanko, skoraj neopazno črto na stičišču med zgornjimi trepalnicami in veko. Meni tega skoraj nikoli ne uspe. Vedno nategujem veko, pol se pa roka trese, pa oko miga. Mi ne gre. Večinoma imam samo maskaro, ker če črto zafuram, si moram spet umiti cel obraz, pa še enkrat puder in spet znova. Če bi samo obrisala, bi bila na koncu kot z narisanimi podočnjaki.

Imate kak nasvet, al samo praksa dela svoje?

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako - barvica za oči
15.2.2007 23:07:53   
Anonimen
za zeres tanko šrto je bolje uporabiti ajlajner kot barvico. ja pa seveda vaja dela mojstra :)

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako - barvica za oči
15.2.2007 23:15:30   
kofetek2010
barvica mora bit mehka, da se samo rahlo nasloniš in potegneš, sama sem si nekaj časa risala črto od sredine veke proti zunanjemu kotičku - obstajajo pa tud barvice, ki imajo na drugi strani gobico s katero lahko črto mal zabrišeš in omehčaš linijo (mislim, da je od Isadore takšna) user posted image  


pa še en nasvet - ko boš naslednjič zapacala... na palčko za ušesa daj čistilno mleko in si spacano črto obriši in nato le na veki ponovno nanesi puder user posted image  



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako - barvica za oči
16.2.2007 9:08:22   
total
Vaja dela mojstra,jaz sm začela najprej z svinčnikom,pol sm si pa kupila svinčnik elajner.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako - barvica za oči
16.2.2007 10:54:15   
Felicity
Če delaš z barvico, je veliko lažje če je mehka. Če imaš suho (trdo) barvico jo kar vrzi stran.
Za eye liner pa rabiš vajo. Ampak gre tudi s tem.

Veke pa nikar ne nateguj, ker boš dobila gubice.

< Sporočilo je popravil Felicity -- 16.2.2007 10:55:05 >

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako - barvica za oči
16.2.2007 15:49:50   
filipinka
Meni je pa stroga črta z eyelinerom ali tudi z barvico preveč umetna. Zgleda kot obroba, pa tako srog pogled naredi. Jaz se vedno čisto ob trepalnicah ličim z ličilom za oči:črnim, temno vijoličnim ali rjavim- včasih v stilu obleke-ob kotičku zgornje veke pa grem malo na širše, da so trepalnice videti močnejše. Ampak moraš pa imeti res dober tanek čopič, da si lahko lepo narediš. Pa še ful naravno deluje. Pri ličenju je pomembno pravilo: MANJ JE VEČ!

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako - barvica za oči
16.2.2007 16:27:27   
dory
jst mam mehko in obstojno barvico..lancome...in crta je taka k more bit...sej se kr sama nardi :)

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?