|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   REGRES NA POMOČ!
22.9.2004 17:34:06   
PANDORA
Nosečke in mlade mamice!


Ker so me v službi me zaposlili 2 dni, preden sem šla na porodniško (25.3.2004) za 1 leto in prejemam najnižjo porodniško, ki znaša cca. 45.000 Sit mesečno :(. Zanima me, če katera mogoče ve, če mi po zakonu pripada regres :zmeden: ...

Zelo bom vesela vsake pomoči,


Dajana
Neposredna povezava do sporočila: 1
   REGRES NA POMOČ!
22.9.2004 18:07:18   
asso
Če si bila prej zaposlena kje drugje za 6 mesecev ti pripada že avtomatično dopust in s tem tudi regres. Drugače pa pridobiš pravico do dopusta po 6 mesecih zaposlitve in s tem tudi do regresa. Za letošnje leto ti vsekakor pripada regres, ali prej ali kasneje.

Lp asso

(odgovor članu PANDORA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   REGRES NA POMOČ!
23.9.2004 9:27:13   
PANDORA
Asso!


To je moja prva zaposlitev. Če prav izračunam, mi pripada regres po 25.septembru, glede na to, da so me zaposlili 25.3.2004. Kakšen je znesek regresa, če morda veš, glede na mojo porodniško 45.000 Sit.


Hvala,

Dajana

(odgovor članu PANDORA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   REGRES NA POMOČ!
23.9.2004 11:11:57   
nena m
Ker prej nisi bila zaposlena, ti po preteku 6 mesecev pripada celoten regres. Regres ni odvisen od višine plače, minimalni znesek pa je cca 140.000,00 SIT bruto (odvisno od meseca izplačila). Nekateri delodajalci v takšnih primerih izplačujejo samo sorazmerni delež regresa, torej bi ti dobila 9/12 regresa - za 9 mesecev zaposlitve. To sicer ni pravilno, ampak...
LP

(odgovor članu PANDORA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   REGRES NA POMOČ!
23.9.2004 12:01:17   
Bostjan-1
Če te je nekdo (znanec) zaposlil le zato, da boš prejemala porodniško, vedi, da porodniško dobiš od države, regres pa gre iz žepa delodajalca, pravtako tudi morebitna plača v času dopusta in prvih 30 delovnih dni bolniške. Zato je veliko vprašanje, če ti ga bo delodajalec sploh izplačal.

Upam, da ti nisem pokvaril dneva.

Boštjan

(odgovor članu PANDORA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   REGRES NA POMOČ!
26.9.2004 9:41:47   
Lunca1
Ne vem če ni za izplačilo regresa pogoj koriščen dopust??

Lp Lunca

(odgovor članu PANDORA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   REGRES NA POMOČ!
26.9.2004 13:57:11   
asso
Ne, koriščenje dopusta nima nobene veze z regresom. 100%

(odgovor članu PANDORA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?