|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Magnezijeve tablete
19.2.2007 20:43:59   
ALEKSA13
Velikokje berem, da je med nosečnostjo dobro jemati magnezijeve tablete.
Ali jih ve jemljete in v kakšni obliki (šumeče, navadne..)?
LP

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Magnezijeve tablete
19.2.2007 20:48:50   
Anonimen
Jaz sem v prejšnji nosečnosti morala jemati po navodilu G.  - Magnesol. Imela sem namreč krče in ker imam alergije na spazmolitike, sem lahko samo te jemala, ki prav tako delujejo proti krčenju maternice. To so šumeče tabletke. Dobijo se v lekarni in so prav za nosečnice narejene.

(odgovor članu ALEKSA13)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Magnezijeve tablete
19.2.2007 20:52:42   
Anonimen
Jaz sem pila kar tiste iz Muellerja in nisem imela težav.

Ginekologi pa običajno priporočajo magnesol od Krke.

(odgovor članu ALEKSA13)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Magnezijeve tablete
19.2.2007 21:16:03   
yaris
Jaz pa sem jemala med nosečnostjo Magnesol in Kalcij, ker sem večino mlečnih izdelkov zbruhala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
19.2.2007 21:34:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu yaris)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Magnezijeve tablete
19.2.2007 23:35:08   
lelaval
Še ena, ki ji je G piporočal Magnesol (a so isto učinkovite tiste iz DM ali Mullerja) - zaradi krčev. Če nimaš teh težav, pa ne bo nič naobe, če jih ne jemlješ.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Magnezijeve tablete
20.2.2007 8:06:47   
Eca
Meni Magnesol ni bil všeč - mi je želodec dvigovalo. Potem sem si kupila FIDI MAg (lekarna), je bolj "užiten" in je dovolj 1 tableta na dan, pri Magnesolu je potrebno vzeti 3 tablete na dan.

Lp, ECa

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Magnezijeve tablete
20.2.2007 12:17:27   
smotka lonib
Jaz sem jemala Magnezol tablete zaradi otrjevanja trebuha. Včasih pa namesto tablet kupim Donat in ga popijem 1 deci zjutraj in 1 deci zvečer.


Lep pozdrav!

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Magnezijeve tablete
20.2.2007 14:20:50   
nosečka
eno vprašanje glede magnesola. Koliko tablet na dan ste popile. Meni je v lekarni rekla, da je ena dovolj, samo meni se zdi da je premalo. Je malo bolje, ampak trebuh mi še vedno otrdeva. Ali bo kaj narobe če popijem zjutraj eno in popoldan eno?

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Magnezijeve tablete
20.2.2007 14:22:28   
nosečka
pozabila sem vprašat, če ste imelekaj težav s prebavo po jemanju magnesola. Ne da si zaprt, ampak imaš ves čas drisko?

(odgovor članu nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Magnezijeve tablete
20.2.2007 15:53:52   
zabica26
Če jih preveč popiješ, so odvajalo, ja. user posted image
Preizkušeno v bolnici...

Tako da... Sama pijem FidiMag 300, imam pa tudi Magnesol. Prve so močnejše in boljšega okusa-vsaj zame, druge pa bolj blage. V bolnici so nam dajali FidiMag.

(odgovor članu nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Magnezijeve tablete
20.2.2007 19:01:52   
nosečka
Jaz spijem enega na dan, pa imam ves čas driskouser posted image , najbrž bolje to, kot pa biti zaprt. Sem se že bala, da je kaj narobe, potem sem šele pomislila na magnesol.

(odgovor članu zabica26)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Magnezijeve tablete
20.2.2007 19:35:45   
Anonimen
ko sem imela močne krče 3, drugače eno na dan

(odgovor članu nosečka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Magnezijeve tablete
26.2.2007 16:40:04   
zrak
pijem eno magnesol tableto na dan po navodilu g... Ne jemlji dodatnih vitaminov ali česar koli kar ti ginekolog ne priporoča... moje mnenje..
probaj vse pridobit čez hrano.. ali pa pij donat...

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?