|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kozmetika Kanebo
20.2.2007 18:02:15   
Seven*
Pozna katera? Kaj uporabljate? Kupila sem si njihovo maskaro in sencilo za oci. Menda so kvalitetne zadeve.. user posted image

_____________________________

Gospa sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kozmetika Kanebo
20.2.2007 21:17:05   
Anonimen
Še nikoli slišala. Kje si jo pa kupila? Koliko je bila maskara? Poročaj, kako boš zadovoljna.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kozmetika Kanebo
20.2.2007 21:27:31   
Seven*
Kupila sem jo v Limoniju. Zadeva bi naj bila na nivoju Colistar, Dior in podobne kozmetike. Maskara je stala 4 tisoc bivsih tolarjev. Do sedaj nisem bila zadovoljna se z nobeno, na Max Factor sem pa alergicna.. Bomo videli jutri.. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kozmetika Kanebo
20.2.2007 21:30:14   
petja
Kozmetika Kanebo je ful kvalitetna, jaz bi rekla, da je v istem razredu kot Dior, Lancaster, Lancome ... Vem, da ful hvalijo Kanebov korektor (pravijo, da je primerljiv s korektorjem YSL, ki ga mnogi navajajo za najboljši korektor), pa Kanebove izdelke za nego telesa.

Tako da ... super izbira Seven! user posted image

Zdej pa nehi zapravlat! user posted image

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kozmetika Kanebo
20.2.2007 21:39:56   
Seven*
Petja, se mi je zdelo, da moram tebe prasat. Ma so bile punce ful prijazne in so mi dale se kup nekih testerjev od Kanebota za ciscenje koze, pa neke emulzije za ekstra hidratacijo.. Prodajalke so mi same svetovale to maskaro in sencilo, ceprav imajo dost drazjih zadev. Bomo vidli.. A korektor da je dober?! user posted image user posted image user posted image (dost za ta mesec) user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kozmetika Kanebo
20.2.2007 23:52:06   
Moyca_
nikol čulauser posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kozmetika Kanebo
20.2.2007 23:52:46   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: Seven

Kupila sem jo v Limoniju. Zadeva bi naj bila na nivoju Colistar, Dior in podobne kozmetike. Maskara je stala 4 tisoc bivsih tolarjev. Do sedaj nisem bila zadovoljna se z nobeno, na Max Factor sem pa alergicna.. Bomo videli jutri.. user posted image


Seven nehaj zapravljatuser posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kozmetika Kanebo
21.2.2007 9:08:02   
Moyca_
Seven sem se spomnila ko sem bila že v postelji da sem že dostikrat slišala za to kozmetiko
Zgleda da me spomin že počasi zapuščauser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kozmetika Kanebo
21.2.2007 9:09:34   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: Seven
A korektor da je dober?!


Enkrat sem v eni tuji modni reviji (po moje, da je bila Elle), brala primerjavo med korektorji - so sodelavke revije testirale cca 7 najboljših korektorjev, testirale so cel mesec ... in zmagal je Kanebov korektor.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?