|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko oblačil imate?
21.2.2007 23:09:53   
HuAnita
Jaz se še sicer še vedno borim z nekaj odvečnimi kg na trebuhu, tako da si namenoma nič ne kupim za oblečt, dokler ne bo ajd max. 3 kg. + kot pred 2. user posted image .
Me pa zanima, ker ko bo treba spet delat, koliko 'parov' oblačil imate?
Recimo za zimo: koliko hlač, kril, zg. delov? Jaz imam ogromno majic, puloverjev, jopic, pa 3 hlač, 2 kavbojk, pa 2 krili. Rada bi malo posodobila garderobo, ampak zaenkrat nisem poročena z D. Trumpom (no, upam, da tudi ne bomuser posted image ), pa me zanima, koliko tega imate oz. povedano drugače - kolikokrat na mesec ste drugače oblečene - vsak dan, ali 5 dni na teden, potem pa jovo na novo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko oblačil imate?
21.2.2007 23:14:51   
muki1
Polno omaro od m do xl številk, vendar zelo malo uporabnega.
Imam dvoje kavbojke, ki jih zelo rada nosim.  Potem še ene žametne hlače, ki so nonstop na udaru....drugače pa veliko vsega, a hkrati nič.
V zadnjih štirih letih moje kile zelo skačejo od 60 kil pa vse do 76, zdaj si pa predstavljaj, koliko različnega gvanta mora to bit user posted image


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko oblačil imate?
21.2.2007 23:16:19   
Magi*
hehe, oblek nikoli ni preveč, a ne? jaz kupujem tako, da lahko vse kombiniram z vsem in še kakšen unikaten dodatek zraven in sem oblečena skoraj vsak dan drugače. kupujem v glavnem v Mango, H&M, Zari, nekaj boljših kosov pa tudi v kaki dražji štacuni, poleg tega imam nekaj unikatov naših modnih oblikovalcev. v glavnem pa zadnje čase raje kupujem krila, ker mi hlače res redko katere dobro stojijo user posted image .

ko bom pa dala dol še teh par kg viška, bom pa sploh imela kar lepo garderobo - vintage je itak vedno v modi - glih prav za čase, ko bom spet suhica user posted image .

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko oblačil imate?
21.2.2007 23:28:14   
Anonimen
2 kavbojke, ene 3/4 kavbojke, ene zametke (tanke), ene volnene fensi .. to bi bilo za zimo.
Pomlad, poletje, jesen .. hmm.. 3 hlace, sportne bolj, ene capri kavbojke.
Od kril pa .. ena za vse priloznosti, ena orng kratka jeans, dve pa crni, bolj 'nobl'.
Pa za poleti se kaka oblekca, lanene hlace (se mi ne da zdajle razmisljat, kaj imam v omari).
Majic pa raje ne stejem .. user posted image  Je pa res, da so mi ene in iste cunje prav ze ene 3 leta in se tko vsako leto samo nabira. Je pa se poseben kupcek hlac za 'Luno ven vozit'.

Preoblacenje - vsak dan druga majica, hlace/krilo oblecem veckrat ... vcasih vsakic drugo, drugace pa naceloma ene 3 pare hlac mal menjam cez teden. Da bi bila dva dni v istih cunjah se ne more zgodit, ker moram majce obvezno preoblect user posted image

LP, Ribica

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko oblačil imate?
21.2.2007 23:33:41   
kofetek2010
če bi se res potrudila bi lahko bila različno oblečena 10 dni, če bi pa shujšala pa kak mesec ali dva user posted image  
preden sem spomladi 2005 zanosila sem imela nakupljeno komplet novo kolekcijo - na nekaterih oblačilih še vedno visi cena user posted image  


še obstaja upanje, da bom kdaj kaj nase navlekla... na srečo so bolj klasične stvari, ki ne grejo hitro iz mode (v glavnem kostimčki) user posted image

trenutno utujam enih 6 dolgih hlač, pa po ene 7/8 in bermuda, 2 krili, 10 majčk/pulijev/puloverjev, 5 srajčk in na žalost le 2 hlačna kostima in 3 reklce - aja, pa 4 pare škornjev in 5 čevljev  user posted image

vsako jutro stojim v garderobni sobi in tuhtam, 3x se preoblečem in potem je že kriza in navlečem nase nekaj kar že vsaj 5 dni nisem user posted image

samo 5-7 kg bi morala shujšat user posted image user posted image user posted image    saj bom... ko kak mesec ne bo nobenega praznika in RD user posted image  


ja, vem... obupna sem!!!

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko oblačil imate?
21.2.2007 23:34:29   
nejcko
Podobno kot Muki: polne omare pa nič za oblečiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko oblačil imate?
21.2.2007 23:54:47   
rija
v tej številki bolj bogo, dve številki manjše pa ogromno user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko oblačil imate?
22.2.2007 0:15:40   
Anonimen
Nikoli nisem štela svojih oblačil in jih tut u življenju ne mislm, ker bi potem lohk celo življenje samo te smotane cunje štela. Mam jih pa tolk, da doma dobesedno hodm po njih. U omari so, po celi kopalnici, na štriku na balkonu, na stojalu na hodniku, čez use stole u bajti visijo, pa čez rob pojstle, pa... eh, pa to so sam moje... kje so še od obeh mulcev in od Kamikaze... user posted image

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko oblačil imate?
22.2.2007 6:54:46   
Magi*
no, danes sem imela podoben problem. stojim pred omaro in tuhtam kaj obleči. ampak to je najbrž zaradi zgodnje jutranje ureuser posted image

drugače pa je v tem primeru najboljš se selit in 3/4 stvari stran pometat in potem naprej pametno nakupovat. tako imaš pa vedno slab občutek, da imaš doma polno obleke in kupiš samo kako majčko, ali kaj takega, ki sploh ne moreš skombinirat s preostalo gardeorobo. za večje kose te pa slaba vest prepriča, da so predragi... jaz sem naredila res enkrat eno dobro čistko in se je obrestovalo.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko oblačil imate?
22.2.2007 8:06:09   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Podobno kot Muki: polne omare pa nič za oblečiuser posted image

še ena takauser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko oblačil imate?
22.2.2007 8:35:07   
Strawberrie Cherrie
Kaj pa vem...okoli 20parov hlač, okoli 10kril, milijon majčk, enih 10srajc, 10suknjičev - PREVEČ! Imam pa ni da niuser posted image
Zakaj to ugotavljamo? Se mi ne da prvega posta brat!
Ko sem se selila pred leti k fantu, sem odnesla tudi vsa svoja oblačila iz OŠ in SŠ -> kopičijo se v kletiuser posted image pač ne morem vstran vrečt???
Jaz si pa večx kupim preveliko, kot premajhno, potem pa sem jezna kot user posted image !

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko oblačil imate?
22.2.2007 8:39:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

v tej številki bolj bogo, dve številki manjše pa ogromno user posted image


enakouser posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko oblačil imate?
22.2.2007 8:42:42   
Anonimen
Preveč. Mislim, da je to najbolj realen odgovor. Pa vsako jutro tuhtam, kaj neki si bom obleklauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko oblačil imate?
22.2.2007 8:50:20   
soncece24
Zadnje čase sem bolj minimalist: 2 para črnih hlač, 2 para rjavih, 2 para kavbojk, ene 10 puloverjev, 4 jakne, 4 srajčke, kakšnih 8 majčk in 3 čevlje je nekako moja zimska garderoba. Poletna je pa malo obširnejša. Kakšnih 10 krilc, 5 različnih hlač vseh dolžin, nekaj oblekic in pol tone majčk. Poleg tega obožujem japonke in jih imam sigurno 20 parov - za k vsaki majčki svojo barvo user posted image user posted image Pa še posebno škatlo imam z raznimi pareoti, pisanimi oblekcami in podobno kramo, ki jih nosim izključno na morju.
Sem pa imela včasih res ful ful navlake od cot, pa sem vse razsortirala in stran zmetala oz. delno podarila kar je še bilo ok, ko sem se pred enim letom selila. Od takrat pa redno preglejujem omaro in sproti izločam stvari, ki jih ne nosim več, pa malo dokupim pa je. V novem stanovanju nimava ravno veliko omar in ni prostora za stvari, ki "mi bodo mogoče spet kdaj prav" user posted image . Nabirajo pa se mi predvsem čevlji. Japonke itak, za spomladi in jeseni pa še teniske. Jih imam sigurno 10 parov v vseh varjantah. Od res športnih, do odštekanih, v vseh barvah user posted image user posted image Trenutno v predsobi zgleda kot da nas 10 živi v stanovanju, ker moj tudi ni ravno nek asket kar se čevljev tiče, pa še omare nimava. Zato pa zdaj za spomlad načrtujeva, da bova predsobo zrihtala tak kot treba, ker je to edeini nedokončan prostor v hiši. Nabavit imam namen eno veliko omaro izključno za čeveljčke user posted image potem pa lahko spet kakšne kupim user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koliko oblačil imate?
22.2.2007 9:39:30   
Maxica
Eh, polne omare enih starih brezveznih cunj. Ampak zdaj si namensko ne nabavljam nič, ker itak nikamor ne grem. Raje šparam za jesen, ko bom spet šla v službo, pa takrat naredila en orng shoping. Sicer imam enih pet črnih hlač, ene vojaško zelene, ene rjave, dvoje kavbojke, dvoje kapri zimskih hlač, polno enih zimskih puloverjev, ki letos tako ali tako ne pridejo v poštev, pa sto in ena tanjša majčka z dolgimi rokavi. Za poleti pa isto - imam namen narediti eno generalno v kratkem in pregledat, kaj sploh še bom nosila in kaj je za odpis. Eh, brezveze, nujno moram iti v shoping.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koliko oblačil imate?
22.2.2007 10:07:41   
crci06
hm... zanimivi odgovori... so mi precej znani...

obstaja tudi kategorija "imam ogromno, a oblačim non-stop eno in isto"...

to grdo razvado imam pa jaz, sploh zadnje pol leta, odkar sem doma...
zakaj bi vlekla eno majco iz dna kupčka, če pa je to edini kupček, ki je lepo zložen.
Tisto iz kupa opranih cunj pa v omaro... => pri meni potem krožijo ene in iste stvari,
pa zelooo rada imam pretegnjene cunje za doma, ker so mi tolk komot.

Zadnje čase mi nič ne paše kar kupim, ne glede na to, koliko časa v trgovini premišljujem.

Tudi jaz sem že imela v mislih čistke, pa mi ne gredo.
Ko pa se že odločim zanje, pa vedno ene par vrečk odnesem v zabojnik za obleke.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koliko oblačil imate?
22.2.2007 11:35:12   
muška
Nimam jih ravno dosti, ker sem jih pred kratkim konkretno zreducirala , zdaj pa se bom kmalu spravila na redukcijo tistih, ki jih imam za vsak slučaj( ne vem česa) in tistih, ki jih imam kao za doma, nosim jih pa že nekaj let ne - ne vem zakaj user posted image

No konkretno imam 1 kavbojke(Taly Wayl), 1 kargo hlače, 1 športno elegantne črne hlače (mango), 1 umazano bele hlače (rašica), in ene črne elegantne hlače , pa en lep kostimček (Quess) s kratkim krilcem , pa še eno krilo in jakno zraven za kao komplet, en dober pupover, kakšni dve dobri majčki in potem smo že končali. Imam sicer še kar nekaj puloverjev in majčk, ki so bolj športna varianta torej za na kavbojke in recimo da so še za parkrat oblečt, potem pa bodo spet za doma oz. za vsak slučaj - ne vem česa user posted image  .
pri perilu sem tudi bolj boga, ker se mi je zdaj zmanjšala košarica modrcev in moram v nabavo počasi

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koliko oblačil imate?
22.2.2007 12:21:42   
Dejča
Ker mi trenutno zaradi nosečnosti raste trebuh, se mi zdi, da jih nimam nič - vse mi je že pretesno user posted image , drugače pa malo morje - od hlač, kril, majičk, kostimov itd., pa čeprav delam redno selekcijo (vsaj enkrat letno - še raje dvakrat) se znebim stvari, ki mi niso več všeč ali so že malo raztegnjene - skratka - vse skupaj komaj stlačim v tri omare, pa še ni dovolj. Možek se stalno pritožuje, a se ne da nič pomagati. user posted image  Rada kupujem nove stvari, imam pa tudi dve šivilji - res bi rabila še eno omaro.user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koliko oblačil imate?
22.2.2007 14:07:39   
filipinka
Naj ponovim še jaz...Preveč! pazim pa, da niti enkrat v tednu nisem oblečena kot sem že bila. Mogoče kako dobro kombinacijo, ki mi rata ponovim čez kakih 14 dni. Zdi se mi, da je najpomembneje kombiniranje. Ker lahko kak kos uporabiš večkrat in si vedno UAU in nov! Res rada se lepo oblačim. Mam pa navado, da vedno zvečer pripravim oblačila za drug dan, ker je zvečer več časa za premislek in izbiro!

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koliko oblačil imate?
22.2.2007 19:55:38   
Anonimen
Ko ene trikrat letno pospravim omaro, ravno prav user posted image .


(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koliko oblačil imate?
22.2.2007 20:14:31   
petja
Preveč user posted image . Pa še vedno ne dovolj user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Koliko oblačil imate?
22.2.2007 21:46:33   
darja72
V bistvu zelo malo, vendar izbrano tako, da se večinoma vse ujema. Že pred leti sem čisto slučajno naletela na Leo Pisani, ki mi je dala ene par dobrih nasvetov glede oblačil, kombiniranja, barv itd. Tako, da sedaj brez kakšnih posebnih pretresov furam moj športni slog. lp

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?