|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hotel Medena Trogir
23.2.2007 20:43:39   
numerouno
Ima kdo izkušnje s tem hotelom? Kakšna je hrana,osebje,plaža,hotel?
Bi se priporočal :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hotel Medena Trogir
23.2.2007 20:51:12   
Anonimen
Sam hotel je potreben temeljite obnove.

Bi ti prej priporočila kakšen manjši in novejši hotel v bližini. Eden je meni prav všeč, pa se nemorem spomnit imena. Ti povem jutri, če te zanima.

(odgovor članu numerouno)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hotel Medena Trogir
23.2.2007 21:34:22   
Piškotka~
Smo bili 3 sezone nazaj- vročr vroče in še enkrat vroče. Hotel na soncu brez klime, hrana pa tud ni bila bogvekaj. Če te še kaj zanima vprašaj na z.s. lp

_____________________________

Mamica Luku in Maticu!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hotel Medena Trogir
23.2.2007 21:43:33   
numerouno
Piše da so sobe 1.kategorije prenovljene!! Tudi klimatizirane!Tak da mislim da z vročino ni več problema.Kako pa je s hrano? IMa kdo kakšne slike hotela,plaže?Se bi priporočal

(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hotel Medena Trogir
23.2.2007 23:27:22   
Nattka
Za hotel ne vem. Sem šla samo enkrat pogledat v Medeno. Plaža je dolga, kamenčki in v sezoni kar polna. Sama plaža je bila meni všeč. Ostalo pa ne.

(odgovor članu numerouno)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hotel Medena Trogir
24.2.2007 13:26:22   
bamby
Plaža lepa, z dosti sence. Morda malo manj primerna za otroke, ker je hitro globoka.
Glede hotela pa so rekli, da je blazno vroče. Če je zdaj klimatizirano, potem je ta težava odpravljena. Tisto leto , ko smo bili v apartmajih Medena, sta bila istočasno v hotelu dva znanca, zato take informacije.







(odgovor članu Nattka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hotel Medena Trogir
24.2.2007 22:01:59   
Anonimen
Jaz sem bila v Medeni. Meni hotel ni bil všeč, čeprav je baje nekaj prenovljen zdaj.

Takrat, tri leta nazaj, je bila jedilnica v kleti in to mi ni bilo všeč ker so rekli, da je vse samopostrežno in zajtrk in večerja. Potem pa je bil samo zajtrk, večerja pa je bila samopostrežna samo kar se solate tiče in to ni bilo to, je bilo hrane res bolj malo. Če napišejo, da je samopostrežno, potem to tudi mora biti....

Vem, da v hotelu nisem bila zadovoljna in sem rekla, da gremo drugič v Trogirju raje v apartmaje. Tudi osebje je bilo neprijazno, komaj so čakali, da smo pojedli in odšli. Ko sem jedla mi je snažilka tam pod nogami pucala tla, da sem komaj jedla zaradi luga in vonjav...pfuj.

Poudarjam, da je bilo to 3 leta nazaj in je morda letos vse super...

Medtem  ko je pa Trogir super mesto, luškano, moj se je ful zaljubil vanj,blizu je Split, greš na Marjane, super je....Mi gremo letos spet v Trogir, vendar v kak apartma v Trogirju ali pa v Čiovem, kar je zraven Trogirja. Kar se tiče mesta, ti ga priporočam, na hotele sem pa občutljiva in me je Medena razočarala, seveda pa je to le moje mnenje, morda je bil kdo drug bolj zadovoljen.

Pa nisem kaka razvajenka ali kaj podobnega...

(odgovor članu bamby)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?