|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: deodoranti
24.2.2007 10:36:35   
zverinca
Tega Bebe young care sem imela in ga imam tudi sedaj, taprvo rundo mi je bil ok, zdej me je pa spet začelo pečt, srbet.. vichy sem pa sprobala le rolon, kremo pa še ne. Bomo probali... 

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: deodoranti
24.2.2007 10:40:47   
petja
Že nekaj let zvesta deodorantu BIOTHERM DEO PURE (roll-on anti-transpirant; mora biti roll-on !!!) in ga NE ZAMENJAM za nobenega drugega. Nežen, ne draži kože, dejansko deluje ves dan, prijeten vonj oz. skoraj nima vonja, stane pa 15 evrov.
 
Če ga kdaj nehajo delat, se grem kar ubit!!! Sem ga za darilo kupila še 3 prijateljicam in tudi one ga ne zamenjajo za nobenega drugega več!

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: deodoranti
24.2.2007 10:45:01   
Anonimen
Pa ne se ubit zaradi deodoranta nouser posted image
Jaz se tudi zelo potim,sploh če jemljem hormonska zdravila.Ne prenesem nobenega deodoranta kjer je noter alkohol,ker mi draži kožo in peče.Zadnjič sem si kupila kremo in z njo se na tanko namažeš največ dvakrat na teden.In res drži,pa še vonja nima.

(odgovor članu petja)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: deodoranti
24.2.2007 10:57:03   
dory
pogresam deo on NIVEE....uni v prozorni flaski...brez antiperspirant varjante...zej ga itak ze par let ni :(

zej pa glih kamr grem vidim sam se to..anti perpirant,ki ne nardi druzga kot bel flek na cunjah...in bohnedej da se svicah pol...se nardi tak masten flek..bljak

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: deodoranti
24.2.2007 11:00:37   
StBarbara
Hidro Fugal (sprej_ brez potisnega plina)

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: deodoranti
24.2.2007 15:43:00   
tosja
user posted image user posted image  NEUTRO ROBERTSuser posted image  user posted image  roza al pa zelen

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: deodoranti
24.2.2007 16:33:29   
Strawberrie Cherrie
Vichy 24ur ni rollon
ali pa Vichy 48ur kremica...
Oboje preizkušeno deluje in se ne potim sploh...kremica je OK tudi za noge, če se katera poti...jaz se neuser posted image user posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: deodoranti
26.2.2007 13:25:04   
amalija
 - Dush das na kroglico (pa še precej poceni je)
- nivea Pure v spreju
- adidas v spreju

Trenutno uporabljam  tele 3.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: deodoranti
1.3.2007 2:44:01   
Annny
Biotherm

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?