|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   To pa je moja želja
24.2.2007 19:40:35   
Anonimen
user posted image

To so Manolovi čeclji, ki so imeli glavno vlogo v eni od epizod Seksa v mestu - The stolen shoe.

Za ceno ne sprašujte!

Nekega lepega dne jih bom imelauser posted image . Upam.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: To pa je moja želja
24.2.2007 19:44:36   
Strawberrie Cherrie
Od Blahnika...hm - nekaj tazga mogoče (ko bom tolk velikkkaaauser posted image )

user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: To pa je moja želja
24.2.2007 19:48:37   
Strawberrie Cherrie
user posted image

Tile so tut carski.

ampak to se res samo sanje

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: To pa je moja želja
24.2.2007 19:52:20   
Strawberrie Cherrie
Ampak da bi mogla izbirat - pa da bi dobla točno ene čevlje podarjene - bi si pa zbrala od Jimmy Choo

user posted image

Taprava velikost pete, lepa barva, fajn dodatki.

Cena : $795, sedaj so znižani na $472


(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: To pa je moja želja
24.2.2007 19:57:00   
Strawberrie Cherrie
Raho...pa še nekaj zate:

Manolo shoe blog

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: To pa je moja želja
24.2.2007 20:03:44   
Strawberrie Cherrie
Pa če nisem zgrešila tvojga okusa Raho, bi ti sedlo tut kaj takega:

user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: To pa je moja želja
24.2.2007 20:20:52   
Moyca_
user posted image jaz tud melauser posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: To pa je moja želja
24.2.2007 20:21:52   
Anonimen
O te so pa zakon user posted image user posted image

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: To pa je moja želja
24.2.2007 20:25:44   
Anonimen
Nehajte že s temi čevlji user posted image , se mi že dneve sline cedijo.

Naslednji vikend grem kar za Benetke, na čeveljce, namesto za Split.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: To pa je moja želja
24.2.2007 20:45:01   
Anonimen
Mičica, ne bit jezna name, da sem z vami začela deliti moj hobiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Mislim, da bi bilo definitivno ceneje, če bi se vrgla v ribičijouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

london_paris - definitivno oni od JC. Mega souser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Pa oni rdeči bi tudi še šli user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: To pa je moja želja
24.2.2007 20:46:58   
Anonimen
Mislim, da bi bilo definitivno ceneje, če bi se vrgla v ribičijouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ne vem, ne vem....čas je denar user posted image  user posted image  V ribičiji pa veš kolk ga gre user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: To pa je moja želja
24.2.2007 22:22:27   
Miss Piggy
Men so pa se vseen tele moje noname v avatarju lepse user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: To pa je moja želja
24.2.2007 22:26:27   
Anonimen
hmmmm..a samo js ne opazim nobene razlike med temi čevli pa med unimi iz jelota za 4 jurje?? user posted image

(odgovor članu Miss Piggy)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: To pa je moja želja
24.2.2007 22:48:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

hmmmm..a samo js ne opazim nobene razlike med temi čevli pa med unimi iz jelota za 4 jurje?? user posted image


Jaz pri nošenju čevljev iz jelota ali turba ali česa podobnega ali pa pri enih res dobrih usnjenih čevljih (tudi peko) opazim razliko v 20 minutah. Še posebej če hodim.

Enim je pač vseeno iz kakšnega materiala so čevlji, drugim pa ne.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: To pa je moja želja
24.2.2007 23:18:40   
nejcko
Da ne bom nove teme odpirala in ker je ta ravno o čevljih, ki bi jih kdo imel, bom kar tukaj vprašala.
Koliko prbl. pridejo eni čevlji, če jih daš delati po naročilu oz. da ti naredijo kopijo enega modela? Gre pa za sandale, torej ni ravno gore usnja v igri. Pa če poznate kakšnega ugodnega izdelovalca.

< Sporočilo je popravil nejcko -- 24.2.2007 23:19:02 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: To pa je moja želja
24.2.2007 23:42:01   
Magi*
nejcko, to je pa zelo različno. v LJ imaš Vodeba, ki je najbrž bolj v višjem cenovnem rangu, pa Butanogo in Lopatca (visoka cena). potem pa je čez cesto od LJ tržnice tudi en čevljar (ne vem več kako se mu reče), ta naj bi bil cenovno bolj ugoden. če pa ti bodo naredili dobro kopijo, je pa tudi odvisno od kopit, ki jih uporabljajo (pa ne konjskihuser posted image ). po moje občutku se cene gibljejo med bivših 10.000 in 30.000.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: To pa je moja želja
25.2.2007 9:32:04   
Strawberrie Cherrie
Iz prve roke ti lahko povem - Lopatec - 30tisoč ampak tut v 12cm petah hodiš kot v copatah user posted image user posted image ; jaz sem si jih dala delat po sili razmer.user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?