|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nakit
25.2.2007 12:59:48   
Strawberrie Cherrie
Drage moje, ve vse vete...user posted image
Jaz bi si rada kupila zapestnice..ampak v stilu, da jih je ful po rokah (bronaste ali srebrne), samo ne sme zgledat kičasto...(to sem vidla včeraj v enem filmu tik predenj sem zaspala in bi ful rada imela)
Kje bi to dobila?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nakit
25.2.2007 13:03:16   
Magi*
Sariko, Intershop, kak drug "shop" s kitajsko ali indijsko robo... v LJ je vredno pokukati še v Tri muhe (fairtrade)

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nakit
25.2.2007 13:26:18   
sasula
H&M , lp

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nakit
25.2.2007 14:23:51   
Strawberrie Cherrie
h&m ima kičast nakit.

Magi, a mi lahko malo bolj poveš, kje je to v Lj, ker sem popolnoma zgubljena v Lj.user posted image

(odgovor članu sasula)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nakit
25.2.2007 14:28:50   
Anonimen
V BTC-ju maš vse te shope. Največ v hali A.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nakit
25.2.2007 14:31:04   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

h&m ima kičast nakit.

Magi, a mi lahko malo bolj poveš, kje je to v Lj, ker sem popolnoma zgubljena v Lj.user posted image


men tuduser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nakit
25.2.2007 14:31:46   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

V BTC-ju maš vse te shope. Največ v hali A.


Hvala user posted image user posted image user posted image

Bom malo počekirala kak dan, ko bom v bližini Lj.

Mogoče celo v torek v Celovcu kaj najdem...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nakit
25.2.2007 20:21:51   
Magi*
v BTCju - Hala A: Sariko, pa še nekaj teh shopov, potem v City parku nekaj. če greš pa še v mesto, potem pa najdeš "Tri muhe" na Starem trgu, približno nasporti Škuca oziroma nekje tam, kjer se zavije na cesto na grad (se mi zdi, da se tako reče).

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nakit
25.2.2007 20:28:40   
Strawberrie Cherrie
Hvala še 1x user posted image

Če ne bom našla kaj prej, bom res mogla it 1x (bog si ga vedi kdaj) mal v Lj....

Le kje bi to našla lahko v Celovcu???

Magi - anyway, sem zasledila, da delaš nakit -> jaz sem res v svojem življenju naredila mogoče 3prstane iz fima mase, drgač sem pa obsedena z izdelovanjem unih mini pujsekovuser posted image (so ful simpl) -> iz česa delaš nakit? me ful zanima kako gre iz kakšne keramične mase? Mogoče bi se pa tega jaz malo lotila, sedaj ko sem v porodniški user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nakit
25.2.2007 20:54:34   
Magi*
nakit sem delala iz vsega živega (ali bolje: mrtvega): lubje, les, kamni, glina, nad svečo sem topila plastične škatlice tik-tak bombonov, predvsem pa iz FIMO mase. nekaj malega imam v albumu:)

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nakit
25.2.2007 20:58:00   
Strawberrie Cherrie
Lunauser posted image user posted image user posted image

Prstanuser posted image user posted image user posted image (btw: kakšno maso pa imaš v prstanu - ta rdečo)???

Očalauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nakit
25.2.2007 20:58:43   
Strawberrie Cherrie
Btw - a je prstan iz plastične mase tiktak bombonov?

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nakit
25.2.2007 21:03:48   
Magi*
ja, prstan je stopljena škatlica tik-takov in obvita s srebrno žico. TNXuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nakit
25.2.2007 21:05:47   
Strawberrie Cherrie
Madona, tole bom pa poizkusilauser posted image


(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nakit
25.2.2007 21:09:23   
Magi*
kar daj, vaja dela mojstra. pa tik-tak majo baje čist mal kalorij user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nakit
26.2.2007 9:13:20   
Strawberrie Cherrie
Hehe, sej sm rekla dans mojmu, da potrebujem iz trgovine 3škatlice oranžnih tiktak (TISTEKI IMAJO SAMO 2KALORIJI) user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?