|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
1.3.2007 12:49:49   
Sergia
ZDRAVO PUNCE!
Jaz sem tudi zraven!!!! Upam, da mi bo uspelo. Moj cilj pa je izgubiti vsaj 15 kg. Bravo aurori za ime in za seznam

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
1.3.2007 14:00:38   
bumerang
Končno za računalnikom, v želodcu pa že pošteno kruli.

Z: dve pomaranči
M: jabolko
K: popečen ribji file, mešana zelenjava na pari, solata
Z: pol kosila glede ribe, enaka količina zelenjave

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Sergia)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
1.3.2007 14:29:19   
mojca75
Ej punce se mi je porodila ena mega ideja za večerjo, paradižnik z mocarelo, sestavine imam, še mal začimb mediteranskih pa kaplice olčnega olja, navadno se vse utaplja v olju, tokrat pa sam kaplice... že pripravljeno, pa se tensta do večerje.

tea - tud jest sm pojedla mal jabolka samega od tamale, pa kaj če pa popoldaneskega jogutra ne bo ga bo pa mož pohrustal, pri nas je bl on kanta user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
1.3.2007 16:10:45   
TAMČI
Tudi jaz se pridružujem. Sicer je danes moj 9.dan, imam pa ravno tako proteinski dan. Sem pa v tem času shujšala 3kg, rada bi jih pa še vsaj 15kg.
Moj današnji jedilnik pa zgleda takole:

Z:  2 pomaranči
K: pečena piščanjčja prsa (seveda ne cela) + solata
V: pol kosila

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   [Brisano sporočilo]
1.3.2007 16:55:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
1.3.2007 17:22:05   
Tejči
Nisem nič brala kaj ste prej pisale. Jaz sem z vami, čeprav imam GROZNI začetek: včeraj sem zbolela in tako kašlam, pa brez glasu sem....zdaj pa še jest ne smem-jao meni. Ampak se držim. Cilj pa imam shujšat 8 kg. Tako, samo da sem vam sporočila, zaj pa grem počivat, ker sem čist adijo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
1.3.2007 18:21:37   
tinkav
oj zvezdice,jaz sem danes zdrzala!!!!!za zajterk 2 hrusji in pol banane.kosilo 3 kuhana jajcka in 2 poradajza za vecerjo pa POLNO SKLEDO solate in 2 polpetki velikosti mejhnih marelic.je tako orav al sem ful gresila??? no povejte kako ste danes bile pridne

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
1.3.2007 19:01:19   
Sergia
No pa je en dan že za nami......glejte da zdržite še najtežji del dneva. Vsaj pri meni so večeri tako mamljivi za hranjenje. Kaj boste jedle jutri?

(odgovor članu tinkav)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
1.3.2007 19:26:15   
mojca75
Ja jutri je škrobni dan
Z: sadje - ? kateri
M- sadje
K: pečen krompir v pečici + solata z krpompirjem (regrad)
V: regrad s krompirjem

Ja danes je kar šlo, sm še pojedla paradajs s mocarelo. Sem pa danes premalo pila, vem!
Cel dan silim našo tamalo da pije, sama pa tud ne.

No, se beremo jutri!

ZMAGA JE NAŠA

(odgovor članu Sergia)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
1.3.2007 19:43:40   
ursi
Pozdravljene zvezdice! No, pa smo dale en dan skozi.

Eno vprašanje najprej. Ali bi ob takih dnevih kot je bil danes veljal tudi segedin golaž?

Moj cilj : -15 kg, samo pomoje malce previsoko letam.

Jutri? Dopoldne itak sadje, kaj bo, bom pa saki dan sproti vidla, za kosilo pa pečen krompir in solata. Zvečer pa ne vem, če bom lahko isto.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
1.3.2007 19:59:15   
cincin
Hoj,  danes je šlo v redu. Jutri pa ob 9.00 sadje, opoldne  še ne vem kaj bi, ker ričeta pa res ne morem nosit v službo, zvečer ob 17.-18 pa ričet brez mesa + solata (skoraj pri vsaki hrani jem solato). Problem je le opoldanuser posted image
Če ima katera kakšen predlog bo prav prišel.
No  zvezdice, ne dajmo se.

< Sporočilo je popravil cincin -- 1.3.2007 20:01:01 >

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
1.3.2007 20:39:59   
bonika
 za zajtrk sem  pojedla 2 pomaranči, za kosilo kalamare na žaru + solata, pa še za večerjo eno mini porcijo kalamarov + solata
jutri še ne vem kaj bom, jaz samo upam da mi tokrat uspe, pri prejšnem poskusu mi je bilo najtežje to, k ni konkretnega zatrka, ker sem navajena zjutri orng jest, upam da se bom privadila na sadne zajtrke.
moj cilj je vsaj -10kg

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
1.3.2007 21:35:32   
nelly
No Aurora moj cilj pa je izguviti 20kg zdaj sem izgubila že 2 kilciuser posted image user posted image user posted image  in tudi mene lahko daš zraven na seznam.aj pa telovadba a boste kaj telovadile?

(odgovor članu bonika)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
1.3.2007 22:11:18   
tinkav
jutri pa bom jedla:dve jabolki,za kosilo pa polno riza z grahom!obuzujem riz!!!za vecerjo pol manj.zdaj sem spila z mozem pivo mislite da je ful narobe???

(odgovor članu nelly)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
1.3.2007 22:14:40   
tinkav
sergia tudi mene zvecer zgrabi da bi pojedla vola ampak tokrat moram bit mocna ker se mi moj predragi smeji da nam itAK NEBO USPELO IN DA ZAPRAVLJAMO CAS!!!!!ja ni sans da mu dam prav da se mi bo potem smejal!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Sergia)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
1.3.2007 22:14:50   
cincin
Ja telovadba. Pri prejšnji rundi predlani mi je najbrž telovadba kar pomagala. Zdaj pa se psihično pripravljam, da bi začela spet telovadit zvečer. Saj ni treba pretiravat, samo malo za napetost mišic. Kakšni trebušnjaki, počepi, pa bicikl. Se bo treba mal zbrcat ja.user posted image  Ja tečt tudi nebi bilo slabo, sam tle rabiš pa že malo več časa.
No pa lahko noč.user posted image

(odgovor članu nelly)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
1.3.2007 22:16:22   
tinkav
ZVEZDICE KAJ STE SE VAGALE DANES????

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
2.3.2007 5:59:08   
tinkav
dobro jutro zvezdice kako ste??meni ze kruli v trebuhu ker sem lacna!!!user posted image zdaj sem spila kavo z eno zlicko sladkorja in cez eno urico pa bom pojedla 2 jabolki.za kosilo pa sprememba:kuhan krompir v kosih!!! me zanima ce kera ve kolko kg bi mogle izgubit v enem tednu ce smo pridno drzale??to bi najbrz vedla cukercek ki ima izkusnje!?

(odgovor članu tinkav)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
2.3.2007 6:35:03   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: tinkav

me zanima ce kera ve kolko kg bi mogle izgubit v enem tednu ce smo pridno drzale??to bi najbrz vedla cukercek ki ima izkusnje!?


Evo meneuser posted image
Jah, to je pa čist odvisno od tega, koliko kil imate preveč. JAz naprimer, ker sem bila resnično debela, sem v 1. tednu zgubila 3 kile. Če maš pa za zgubit samo ene 5 kil, je pa čist druga stvar. Mogoče ne zgubiš niti kilce....bo pa kasneje šlo dol. Težko rečt. Sicer se pa pridno držite in vam bo uspelo.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu tinkav)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
2.3.2007 6:37:13   
sonjah
Dobro jutro Tinkav!
Jaz sem prvi teden izgubila 5kg- samo jaz jih mam fuuuuuul preveč.user posted image  Sicer pa mislim, da tam okoli 0,5 do 1kg na 4dnevni cikel. Se pa včasih mal ustavi-in takrat moraš biti ful trden, da te vse skup ne mineuser posted image !
Moj cilj je -15kg.
Danes pa kitajska rižota- brez piščančkauser posted image user posted image

(odgovor članu tinkav)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
2.3.2007 6:41:17   
sonjah
Evo cukrček-vidim, da imava enake izkušnje! Samo, da jest verjetno še kako kilo več, zato je bil začetek hitrejši.user posted image

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   [Brisano sporočilo]
2.3.2007 6:59:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
2.3.2007 7:20:16   
cincin
Dobro jutro vsem. Tudi jaz sem v prejšnji rundi na začetku veliko hitreje hujšala, potem pa se je kar ustavilo, da sem že skoraj obupala, pa je šlo spet malo dol itd. No včeraj sem zdržala, le zvečer bi kmal eno frutabelouser posted image , pa sem se uspela zadržat user posted image . Danes za kosilo pa še zmer ne vem kaj bomuser posted image , najbrš bo kar sadje. No zdele bom pa en nesladkan čajček, kavo sem pa že ob petih, čav, čav user posted image

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
2.3.2007 10:26:40   
TAMČI
Živjo punce!
Kako stepreživele prvi dan?user posted image Ne se vdat, saj se kmalu navadiš na kombinacije in ni tako težko. Sicer pa jaz še vedno najbolj težko pričakujem OH dan, ko si  vedno za večerjo privoščim kos čokoladne torte user posted image Drugače pa jaz zgubljam nekje do 0.5 kg na danuser posted image .

Moj jedilnik za danes pa zgleda takole:
Z: 2 jabolka
K: ješprenj (brez mesa) + solata
V: isto ješprenj, le pol manj + solata

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
2.3.2007 10:29:19   
F*S*M
evo moj cilj je za začetek -10kg, hujšam pa prevsem zaradi tega ker imam grozne bolečine v križu in hrbtenici, seveda pa upam, da bo šlo še kaj več dol

_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu TAMČI)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?