|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A je še kkšna čist shirana tuki?
3.3.2007 0:32:51   
Anonimen
Se ena ... sicer neke blazne zelje po rejenju nimam vec, razen, kadar se grem tehtat (zato se pac preventivno ne tehtam user posted image ) ... Pojem kar hocem in kadarkoli hocem in tocno tolk, kot meni takrat pase. Pa ce sta to dve zemlji + salama, sir, margarina ipd. ob 1h zjutraj, pa takrat.

Brez cokolade ne zdrzim cez dan .. ampak mlecne, ne kake bolj zdrave z nevm kolk % kakava .. Edino kar ne jem, so cipsi in podobno oz. se jim skusam cimbolj izogibat + mehurckom. Pa ne zarad kil, ampak zaradi celulita user posted image

Je pa res, da imam cez teden dnevno dva sprehoda, cez vikend 3, pomlad-jeseni se kolesarim + rolam in sprehodi so seveda daaaaaaaaaljsi, pa premalo spim (4-6 ur na noc, 7,8 je ze luksuz cez vikend) user posted image

Vec kot pojem, vec gre ven iz mene .. prebava 1a user posted image

Sama sebi zgledam cisto ok .. josk je dovolj, riti tut ... edino kak cm vec bi mi prav prisel, ker ce so mi hlace ze CUDEZNO prav, so mi ziher predolge user posted image

LP, Ribica

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 3.3.2007 0:33:12 >

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: A je še kkšna čist shirana tuki?
3.3.2007 10:28:53   
Anonimen
Samo ko pri enih berem višino vs. kilažo... jaz ne bi samo po teh podatkih sodeč nikoli rekla, da ste shirane. Ko sem še jaz v taboljših časih imela višina minus 115 = kilaža, sem bila še vedno čisto pri sebi, prav nič shirana, ampak prav ornk baba. Pa imam močno konstitucijo in mi to še toliko več nanese pri kilaži in bi morala po tej logiki kvečjemu toliko bolj biti shirana. Je pa možno, da imamo čist različne kriterije, kaj je shiranost.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: A je še kkšna čist shirana tuki?
3.3.2007 11:38:12   
Anonimen
Moj ITM je manjsi od 18 ... user posted image  In po tej logiki naj bi imela prenizko tezo .. za podhranjenost pa ne vem, kolk je ..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: A je še kkšna čist shirana tuki?
3.3.2007 12:05:15   
muška
Moj ITM me tudi da pod mejo "normale" pa tudi sama sebi nikakor ne zgledam shirana.  Rit imam, boke tudi, včasih mi celo trebuh konkretno ven stoji, da zgčedam kot bi bila spet noseča tam nekje 4 mesece , user posted image  edino jošk ni user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: A je še kkšna čist shirana tuki?
3.3.2007 14:19:40   
Anonimen
Še ena v mušji oz peresni kategorijiuser posted image
poleti peresna 178cm in 55kg
pozimi mušja 178 in 58kg
hrana je bila moje življenje, požrla vse kar ni imelo okusa po zelenjavi in sadju, najraje fast food, meso, testenine, mlečne izdelke. Zredit se, je tudi zame en velik problem. Zdaj pa sem v riti, je bilo treba vse to črtat in zdaj žvečim travo in plevel (sadje in zelenjava). Da ne bi kile šle še bolj dol, pa zraven še velik oreškov in kakovostna oljauser posted image


(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: A je še kkšna čist shirana tuki?
3.3.2007 16:46:13   
til
Evo še mene 162 cm in 46kg. Pojem več kot marsikateri moški pa nič. Najbolj pa me razkuri ko vsi sprašujejo kaj mi je ali sem mogoče kaj bolana in podobnouser posted image

_____________________________

NE JE NAJPOGOSTEJŠA BESEDA MOJEGA SINA :-(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: A je še kkšna čist shirana tuki?
3.3.2007 19:06:05   
Anonimen
Eh ne si želet tega punce.Jaz sem tudi pred leti jamrala,kako se zrediti še dr.sem vprašala in mi je rekla,če sem zdrava in se dobro počutim se ne rabim zredit.
Zdaj pa ne morem shujšat.So kile kar same od sebe šle gor.No saj nimam preveč ampak kakšne tri štiri bi imela manj.Pa naj bo kot je.Ne mislim se ubadati z dietami bo poleti šlo malo dol.
Boste videle,čez par let bote pa hujšale.

(odgovor članu til)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: A je še kkšna čist shirana tuki?
3.3.2007 23:11:32   
Annny
Kerensa,
te razumem, da je to zoprno...ampak pomisli na to, kako je šele, če se ženska redi samo v en del telesa (recimo v rit), pa nikamor drugam. To je šele nočna morauser posted image

Rešitev: malce potreniraj, da boš dobila še lepe čvrste mišice in boš prava mačka. Nič hudega, če si suha, samo da si fit- to je meni osebno najlepše!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: A je še kkšna čist shirana tuki?
7.3.2007 17:13:50   
skuštrana
Ej, Kerensa, ne se sekirat. Jaz sem imela pri svojih 180 cm 55 kg (poleti še manj) pa se nisem počutila nič presuho..In sploh nisem izgledala kot ena shiranka, ampak čisto ok. Še, ko sem bila noseča, sem dogurala do samo 70 kguser posted image Sedaj, po porodu, imam 58 kg in se počutim čisto cool, se sploh ne ubadam s tem, da nimam jošk..Saj jih ne rabim, potem bi se pa samo sekirala kako mi dol visijo, tako mi vsaj nima kaj viset (čajne vrečke, kot ti je london paris napisalauser posted image )...Rit mam pa čisto solidno, vsaj za moje pojmeuser posted image
Je pa res, da imam full tanke in lahke kosti, od tega je full odvisna teža.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: A je še kkšna čist shirana tuki?
13.3.2007 1:05:44   
Anonimen
Ja, no... se bom tolažila s tem, da nisem edina Dachau-ka...

Grem si kruh namazat z eurokremom... user posted image

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: A je še kkšna čist shirana tuki?
13.3.2007 10:58:00   
cuma
Meni pa je lepo, da sem suha. user posted image
Sem kot študentka v Ljubljani gledala suhice (jaz pa takrat 14kg +) in se sekirala...user posted image  Bolj ko sem hujšala, jedla solatke in enemon user posted image , se odrekala marsičemu, bolj so kile skakale gor, pa dol pa spet gor....user posted image . Potem sem nehala hujšat oz. se je moja dieta spremenila v spremenjen režim prehranjevanja. Stvari, katerim sem se  s težavo odrekala na začetku, mi kmalu več niso pomenile nič. Zamenjala sem jih z drugimi - bolj zdravimi in manj redilnimi... zraven malo športa...in v par letih je šlo dol več kot bi bilo dejansko treba. Sedaj, po nekaj letih od kar se je moja teža ustalila, lahko jem tudi "kalorične bombe", pa se mi ne pozna.

Si pa sedaj, ko sem suha kot sem želela, najdem 100 drugih napak, ki me motijo ... user posted image , ja, res nismo nikoli zadovoljne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?