|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   adidasove urce
3.3.2007 18:36:28   
pika74
Kje v Sloveniji prodajajo adidasove urce?

Baje jih imajo v Nami v Lj... a so še kje drugje?

Sem končno našla eno dobro urco... in je ne bi rada glih prek amazon.com naročla... ker sem mal skeptična glede dostave... še najrajš bi jo kar kupila nekje v štacuni.

user posted image  al pa tale:
user posted image  al pa tale: user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: adidasove urce
3.3.2007 18:52:43   
tosja
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Krasne so!
 
Mogoče ti lahko pomaga sunqueen!
Jaz koooooooooomaj čakam,
da si lahko izpolnim sanje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  glede ureuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: adidasove urce
3.3.2007 18:54:36   
pika74
Ma jest sm že čist obupala nad urami... ene 5 let je ne nosim več, ker ne najdem nobene take, ki bi mi bla všeč. Zdej sem pa nekaj brskala po netu in našla tele....

a sunqueen je stručko za urce? no pol pa še mal počakmo... najbrž se bo oglasila user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: adidasove urce
3.3.2007 19:00:16   
dory
hudooo dobre ure....prosim tudi meni namig...bi mela tako ..sploh prva mi je hudooo dobra :)

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: adidasove urce
3.3.2007 19:03:20   
pika74
teja. meni je tud taprva najbolj...

tuki jih je še več

http://www.adidas.com/campaigns/watches/content/originals/html/womens/metro/metro-index.asp

to stran sem našla, k je enkrat ena (men se zdi, da london.paris) dala link za športne cunje... jaz sem pa pol zvohala še urce user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: adidasove urce
3.3.2007 19:31:58   
Anonimen
Jap, sunqueen bo vedela, kje se jih dobi. Njen je  stručko.

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: adidasove urce
3.3.2007 19:45:22   
pika74
sem ji kar privat sporočilo poslala, da mora na raport user posted image user posted image user posted image  pa upam, da ne bo huda user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: adidasove urce
3.3.2007 19:55:31   
Anonimen
user posted image
ja ja šlik šlak user posted image

Tole je konkurenca.......nič ne bo user posted image user posted image

Evo, pika, takoj, ko moj uspava malega, ti vse sporočim user posted image

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: adidasove urce
3.3.2007 20:04:34   
petja
Kaj konkurenca!!! Me na RR smo pa ja bolj pomembne user posted image user posted image user posted image . Sej plačamo provizijo user posted image !

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: adidasove urce
3.3.2007 20:17:46   
Anonimen
Evo user posted image

Zastopnik za te ure je WGT Trgovina d.o.o. Letališka 3c, Ljubljana , ampak,
citiram: "Kje bi jih pa prodajal pa pojma nimam....z enim sem se zadnjič neki pogovarju o teh urah, pa zdej ne vem več, s kom..."
 
Ko se bo pa gospod spomnu s kom se je o tem pogovarju, ti pa javim user posted image

(odgovor članu petja)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: adidasove urce
3.3.2007 20:25:06   
Anonimen
No, še tole, če bo kaj pomagalo:

http://www.urca.si/


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: adidasove urce
3.3.2007 21:40:54   
pika74
Sunqueen ti si moja najboljš prjatlca user posted image user posted image user posted image .

Financ ministr je pa doma tud reku, da mi jo kupi za 33. rojstni dan, sam še štacuno mormo najdit user posted image .  Uf kolk se mi godi zadnje dni user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: adidasove urce
5.3.2007 20:38:38   
pika74
Jaz imam pa novo urco... - kupljeno v Urci - po navodilih Sunqueen - še enkrat hvala - dej, da te polupčkam user posted image . Dons sem jo kupila in imeli so samo še to hahauser posted image user posted image user posted image . Aja, kupla sem pa uno taprvo tabelo user posted image . Zdej sm pa važna user posted image .

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: adidasove urce
5.3.2007 20:47:22   
Maxica
O, jaz bi tudi tako. A zihr je bila ta zadnja?user posted image  Ta prva je res ful dobra.
Fajn nosi.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: adidasove urce
5.3.2007 22:08:31   
tosja
 
IZVIRNO SPOROČILO: pika74

Jaz imam pa novo urco... - kupljeno v Urci - po navodilih Sunqueen - še enkrat hvala - dej, da te polupčkam user posted image . Dons sem jo kupila in imeli so samo še to hahauser posted image user posted image user posted image . Aja, kupla sem pa uno taprvo tabelo user posted image . Zdej sm pa važna user posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?