|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Očetovski dopust
28.9.2004 23:12:19   
Anonimen
Ali se mora očetovski dopust koristiti samo v času mamine porodniške ali velja tudi za času dopusta za nego in varstvo otroka, če je mama doma?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Očetovski dopust
28.9.2004 23:42:44   
Aly
Zdravo "Skutica",

Kako smo kaj ? sem imela namen, da ti napišem nocoj par vrstic.....no upam, da mi bo uspelo jutri :)............ .

Glede očetovskega dopusta pa je tako: upam, da je "ati" že izkoristil tistih 15 dni v času tvojega porodniškega dopusta, ker je to predpogoj za koriščenje ostalega dela v času dopusta za nego varstva in otroka (za slednjega se na žalost plačajo le prispevki :(). Ali se ti porodniški dopust že končuje ?


Lahko noč in "lupčka" za Davida Aly

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Očetovski dopust
28.9.2004 23:53:50   
Anonimen
Aly, ati zaradi prošnje našega ravnatelja in trenutno slabšega finančnega stanja ni koristil 15 dni dopusta... Torej bo ostal tudi brez tistih 30 dni... Ne veva, kaj narediti. V šoli je zaposlen kot spremljevalec gibalno oviranega otroka, pa si ne more kar tako izmisliti in ostati 15 dni doma, ker bo potem ostal otrok v šoli brez pomoči pri hoji in opravljanju osnovnih stvari. Po drugi strani pa si mislim - saj pa ima tudi ati pravico do dopusta... Torej, če ne bo koristil 15 dni dopusta, se lahko tudi za ostalo obriše pod nosom?

Porodniški dopust se mi bo že počasi zaključil... zdi se mi, da 7.10.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Očetovski dopust
28.9.2004 23:55:18   
Anonimen
Aly, pokukaj v nabiralnik!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Očetovski dopust
28.9.2004 23:59:17   
Aly

Joj bojim se, da potem res ne bo mogel koristiti očetovskega dopusta.....tako pač zakon določa.....

Aly

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Očetovski dopust
29.9.2004 0:01:16   
Aly

Ne vem, v nabiralniku ni nič novega :ups:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Očetovski dopust
29.9.2004 0:01:37   
Anonimen
:((:hudicek::( "#$%& :grrr::grrr::grrr: &%$#"!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Očetovski dopust
29.9.2004 0:35:21   
Aly


Ni mi dalo mira.... sem šla ponovno malo počekirat v zakon, citiram:


" 25. člen (način izrabe očetovskega dopusta)

Oče mora izrabiti očetovski dopust v času porodniškega dopusta matere najmanj v trajanju 15 dni v obliki polne odsotnosti z dela. Oče nima te pravice, če koristi porodniški dopust.
Oče lahko izrabi očetovski dopust v trajanju 75 dni v obliki polne odsotnosti z dela najdalj do 8. leta starosti otroka. Evidenco o izrabi tega dela dopusta vodi delodajalec in center.
Kadar oče izrabi očetovski dopust po dnevih, se trajanje pravice določi v delovnih dnevih tako, da se upošteva 70% pripadajočih koledarskih dni."

Moje tolmačenje bi bilo, da ostalih 30 dni neplačanega dopusta (v letu 2004) ni vezano na izrabo 15 plačanih koledarskih dni...... Ne vem, mogoče bi bilo dobro še dodatno preveriti na CSD, da bo sigurno.......

Toliko, da se ne boste prehitro :grrr::grrr::grrr: .


Lahko noč Aly


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Očetovski dopust
29.9.2004 11:05:36   
janja
Midva sva naredila z očetovskim dopustom tako. Ker moj dragi dela pri obrtniku in je od pomladi do novega leta sezona za slikopleskarje, ni bilo verjetnosti da bi šel na dopust. Tako da smo se zmenili (rodila sem septembra lani), da za CSD napišemo dopust v okviru tistih 105 dni, z delodajalcem pa se je zmenil, da bo dopust dejansko koristil, ko ne bo toliko dela (februarja). In vsi smo bili zadovoljni, še najbolj pa najin sonček, ki je imel končno atija 24 ur ob sebi.

Čau, Janja in :duda: Andraž

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




note
čevap

ali bi mi poslali note na golici in kjer lastovke gnezdijo

da (35%)

ne (42%)

za vse (2%)

na kater e-mail naslov (7%)

nikoli (12%)

seveda, za klavirsko harmoniko (2%)


Število vseh glasov: 43

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!